Úhoří sezona 2012

Ahoj, již je tu sezona úhořů v plné síle ,tak se chlubte úlovkama!! Vkládejte fotky, rady, místa, nástrahy a čas!!

PS: Do ML raději fotky úhořů nevkládejte, spouta lidí nechápe, že tato ryba nejde fotit na krásných pózách, jako např. kapř:-)
Autor diskuse: Stanley88 - Profil , 1.5.2012 dravci - druhy ryb, rekordy
Dále moderuje: dada11 Profil

Nberka75 - Profil | Čt 5.5.2022 10:42:41

dada11 >> Jo to je dobrej nápad a drobotino taky.

    Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 5:24:50

    berka75 >> Do zahájení jen tousnice.

      Ndada11 - Profil | Čt 5.5.2022 5:24:02

      berka75 >> 😀 musíš přiložit papírek s nápisem. Trumeni nežrat.

        NMAXXSKATER - Profil | St 4.5.2022 23:34:37

        berka75 >> Ve finále je to jenom dobře pro nás ostatní. Jak říkáš, tak je tam potřeba, aby byl co největší klid. =)

          Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 23:19:06

          MAXXSKATER >> Souhlasím 100% je to samej kaprař.

            NMAXXSKATER - Profil | St 4.5.2022 23:10:08

            berka75 >> Hlavně drtivá většina dneska chytá kapry a ostatní ve vodě je de facto ani nezajímá. No a jak píšeš, tak rozhodně ne každej chce být u vody až do půlnoci a to nepočítám balení a cestu domů, však víš. =)

              Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 22:59:16

              ŠUKI >> Znovu beru,jako že další otrava co by se rád něco dozvěděl i rád nabídl svoje poznatky.Bez podrobností konkrétní vody.

                Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 22:53:23

                MAXXSKATER >> Vlastně je pravda co píšeš a já tvrdím hadů ubylo,ale i lovců.Občas si říkám moc takových magorů jako já není a to je ono.Stačí jen trefit tu dobrou dobu,já chodím a ostatní balí domů na zprávy.
                Taky had chce klid pokud lovíš blízko břehu i to pomáhá a přiznám se i já bych byl někdy raději doma než u vody.Divná doba i lidi,málo nás si váží toho co máme.

                  NŠUKI - Profil | St 4.5.2022 22:49:33

                  berka75 >> ..... ZNOVU... to znamená, že jsi už s ním hovořil, takže vše bylo řečeno.

                    Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 22:45:17

                    ŠUKI >> Super,tak jestli by si chtěl znovu pokecat jsem zde.Jeden můj známý řekl,znám víc lidí co umí daleko více než Kubík a přesto nemají potřebu se ukazovat veřejně.Chápu a respektuji,pár let jsem intenzivně lovil hlavně úhoře.Prostě mě to baví a úhoř je tajemná ryba a rozhodně ne hloupá.I já mám otestováno spousty podpůrných dipů na nástrahu a fungují pouze dva a každý při jiných podmínkách.A to je jen zlomek toho všeho co jsem si i zaznamenával do sešitu a stále hledám ty úhoří chodníčky,ano mají svoje trasy.

                      NMAXXSKATER - Profil | St 4.5.2022 22:32:11

                      berka75 >> Co se týká toho tlaku na vodu, tak já to vidím právě opačně. Teď to myslím tak, že co se týká lovu úhořů. Jako kluk si ještě pamatuju, že těch lidí na ně v noci chodilo doopravdy hodně a to na více revírech. Já na ně dneska jezdívám pořád na více revírů a většinou jsem na té vodě široko-daleko sám, lidi na ně už zkrátka tolik nechodí. Spousta lidí si myslí, že už úhoři v našich vodách v podstatě nejsou a další se bojí v noci chodit na ryby.

                        NŠUKI - Profil | St 4.5.2022 22:31:09

                        berka75 >> On už s několika "lovci úhořů" mluvil. Buď mu nevěřili, nebo si mysleli že je něco jako Vágner 😜
                        Přesně jak píšeš, má dlouholeté poznatky a zkušenosti !
                        Možná když si to přečte, že se ti ozve? Fotky jeho úlovků nezveřejňují!!!
                        Měj se.

                          Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 22:28:02

                          ŠUKI >> Pokud máš něco pěknýho pošli,rád se pokochám.
                          Taky bych nerad prozrazoval nej revír i taktiku.

                            Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 22:22:40

                            ŠUKI >> Jo tak nikoho takovýho neznám,ano už jsem zažil úhoře na každý nához.Nešlo stíhat dvě udice hadi od 50 do 90.Jenže každý rok je jinej a i dobrej revír není záruka.Jistě chápu zná vodu má fígle jiný než kdokoliv,přesto úhořů je všeobecně míň a tlak na vodu větší.
                            Rozhodně mu přeji plno úspěšných sezón a pokud by si chtěl popovídat o poznatcích,rád si pokecám.Můj e-mail je v profilu.Je dobře,že jsou takový jako je on jistě má dlouholeté poznatky.

                              NŠUKI - Profil | St 4.5.2022 21:54:46

                              berka75 >> Znám jednoho, který to dává bez problémů. Poslal mi XY fotek daleko větších - delších úhořů.
                              Je v tomto odborník !!!!

                                Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 21:49:50

                                ŠUKI >> Tak to bych asi nezvládl,by mě štěstím jeblo.

                                  NSharry - Profil | St 4.5.2022 21:40:44

                                  ŠUKI >> 😊😝👍

                                    NŠUKI - Profil | St 4.5.2022 21:39:33

                                    Sharry >> Kéž by a aspoň ta 30 krát 70+ 😜

                                      Nberka75 - Profil | St 4.5.2022 21:39:06

                                      Momentálně mě trápí sumečci na jednoho chycenýho hada připadá tak něco mezi 5-10ks.

                                        NSharry - Profil | St 4.5.2022 21:37:23

                                        ŠUKI >>
                                        ... tak sedne i na Šukiho?🤣🤣🤣