Nálitky u jigových hlaviček

Ahoj, jaký je váš názor na nálitky pro UL gumky?
Myslím tím jig. hlavičky okolo 1-3g.
Jste pro nebo proti?
Pokud jste proti jak to řešíte když ve vašem okolí mají jig hlavy jen s nálitkem?
Autor diskuse: *76* - Profil , 7.4.2012 dravci - náčiní, doplňky
25 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Np.horys - Profil | Út 10.4.2012 20:17:32

Ahoj nejdříve to opatrně ocvaknu štípačkama okolo za hlavičkou,abych nenarušil háček ,pak rozplácnu kombinačkama a opatrně odlamuju,jde to rychle,pak případně dohladím a dolakuju:o) Rovnou mačkám protihrot:o)

    NPstruh27 - Profil | Út 10.4.2012 8:34:19

    Ahoj - ja by som rozhodne na tak ľahké hlavičky s naliatkom nechytal. Malú nástrahu to doslova roztrhne. Náliatky sa dajú ale pomerne ľahko odstrániť kliešťami. Hlavičky do 2 g si však sám robím z tungstenov a hákov Hends alebo Hayabusa.

      NTomas.K - Profil | Út 10.4.2012 8:20:01

      Ahoj nálitek pro UL gumky neschvaluji, ničí to například nalepené oči u smáčků. proto pokud máš jen jigy s nálitkem , normálněto ho uřízni až pod samotnou hlavičku. pak jen kleštěma přimáčky hlavičku a je to... já to tak taky dělal když jsem ještě neměl hlavičky bez nálitku :)

        Nj.sladkay - Profil | Po 9.4.2012 18:00:17

        Flip >> aha no jasne. to si si mal dat patentovat !!!

          NFlip - Profil | Po 9.4.2012 17:47:23

          doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.4.2012 15:13:00 >> Typ ražniči stejně jako když se na špejli prokládá maso, sýr, cibule a špek.Na háček najednou napichneš nymfu,smáčka,twistra-všechny napříč a šupina si potom vybere:-)))

            Nj.sladkay - Profil | Po 9.4.2012 15:13:00

            Flip >> nechapem.

              Nj.sladkay - Profil | Po 9.4.2012 15:12:28

              Flip >> ale to je skodna.

                NFlip - Profil | Po 9.4.2012 15:01:32

                *76* ~ Digo Adios! >> *76* - >> v mém okolí se pohybuje hodně nálitků a také je moc neřeším:-)))

                  NFlip - Profil | Po 9.4.2012 14:59:51

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.4.2012 14:24:11 >> ražniči typ forever:-)))

                    NFlip - Profil | Po 9.4.2012 14:58:07

                    Bambus... T.maniak >> doporučoval bych gumové háčky,tam je pohyb těla mimkromrdky zajišten dokonale:-))))

                      NFlip - Profil | Po 9.4.2012 14:51:47

                      U MM které praskají uštipuju,tam kde to nevadí nechávám.

                        NS&F - pescador - Profil | Po 9.4.2012 14:31:42

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.4.2012 14:24:11 >> Jasnačka .... :-p

                          Nj.sladkay - Profil | Po 9.4.2012 14:24:11

                          S&F - pescador >>ano pre to praskanie ich davam prec aj ja. ved tie smacky sa daju nastrazit aj inak ako klasicky :))

                            NS&F - pescador - Profil | Po 9.4.2012 14:09:22

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.4.2012 13:52:37 >> Jirko máš samozřejmě pravdu,že jde hlavně o délku háčku.Ale stejný háček z nálitkem ti udělá naprosto tuhou část a poznáš to i na práci jak pouze na tenkém trátě háčku.Určitě víš jak to myslím .... bavím se o micromrdkách i běžných gumách. Taktéž nálitek zapříčiňuje po čase praskáná gum v místě kde je navlečen.

                              Nj.sladkay - Profil | Po 9.4.2012 13:52:37

                              Bambus... T.maniak - a S&F - pescador: kamarat s naliatkom niesom tiez ale omedzenie pohyblivosti? ved to je predsa limitovane dlzkou hacika :)

                              teda ako mikromrdky nechytam ale, ani tam byto nemalo byt problem

                                Nweobler - Profil | Po 9.4.2012 11:26:37

                                Bambus... T.maniak >> jestli jí najdu tak jo :D

                                  NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 20:54:42

                                  S&F - pescador >> jojo .-)

                                    NS&F - pescador - Profil | Ne 8.4.2012 20:53:52

                                    Bambus... T.maniak >>Přesně tak .... Upřímě řečeno je k hownu ne jen u malých ale i u velkých nástrah ... každý ale nech si loví tak jak uzná za vhodné.

                                      NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 20:46:45

                                      S&F - pescador >> to urcite ne.. ale podle mých zkušeností a názoru (který nikomu nevnucuji) tak nálitek u smáčků snižuje pohyblivost (u těch micro)

                                        NS&F - pescador - Profil | Ne 8.4.2012 20:20:23

                                        Bambus... T.maniak >> Jsem zvědav zda to bude vypadat alespoň jak tohle ..

                                          NBambus... T.maniak - Profil | Ne 8.4.2012 20:10:48

                                          weobler >> uka fotku .-)
                                          jen tak pro zajimavost

                                            Nweobler - Profil | Ne 8.4.2012 19:57:13

                                            Když není nálitek moc tlustej a neprotrhne gumku tak se dá využít k zatraktyvnění gumy já mám jigofku z žlutým nálivkem a malího průhlednýho smáčka a ta žlutá jigovka mu dodá barvu do života :D a nálitek má výhodu že ti gumu nestrhne ryba.

                                              NBambus... T.maniak - Profil | So 7.4.2012 20:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              *76* ~ Digo Adios! >> *76* - >> ahoj.. bud si je leju, nebo lepim tungsteny a nebo objednávám z rsp bez nálitkový...

                                              jinak na Ul nepoužívám hlavičky s nálitkem.. pokud chci gumu fixovat tak ji přikápnu vteřinákem k hlaviččce

                                                Nmartcv - Profil | So 7.4.2012 16:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                *76* ~ Digo Adios! >> *76* - >> já si je pro jistotu leju sám.......:-)

                                                  NKalužmistr - Profil | So 7.4.2012 15:52:08

                                                  Jde to krásně odskřípnout, já to tak dělám stále.