- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jakou kvalitní sňůru na vláčku z 90% gumy + 10% woblery
Co by jste mi poradili za snuru na privlac?... mam proutek abu garcia 2,70m vrhacku 7-25g a naviak ryobi zauber 3000... chtel bych na tento komplet pouzit nejakou kvalitni snuru aby dobre litaly nastrahy a aby napriklad obcas narovnala hacek (u gum)... ale nechci zadnej spagat... zatim vybiram mezi temito dvemi ... 1) http://www.rsp-fishing.cz/snury/snura-dragon-hm80-125m-dop (0,08 8,10kg a nebo 0,10 na 10,25kg) a nebo 2) http://www.sumcaruvsvet.com/sumci-com/eshop/2-1-RYBARSKE-SNURY/91-2-Pletena-snura-WFT-KG-Strong/5/457-WFT-KG-STRONG-0-08mm-10kg-130m ... mate s nimi nekdo zkusenosti?... děkuji
Autor diskuse: kopik - Profil , 27.3.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | St 25.12.2013 7:26:38
carrrrp >> z e-bay ai nevíš co ti přijde, jakého je to původu. Kup si u nás, klidě z mětráže, ale podívej se na to co kupuješ a máš klid.
Nnofish - Profil | St 25.12.2013 7:25:36
Specialista >> jn, když stojí obě za prd, protože používám úplně jinou, stejné ceny :-D
Už je to trapné, jak si každý hájí to své, jako by jen on chytal na to správné, nejlepší....
Už je to trapné, jak si každý hájí to své, jako by jen on chytal na to správné, nejlepší....
NLumenit - Profil | Út 24.12.2013 23:57:52
carrrrp >> můžeš tam koupit i originál návin 135/275 m apod. Moc bych tomu rozdílu nevěřil :-)
Ncarrrrp - Profil | Út 24.12.2013 23:37:20
GTdpcfix >> protože jsem zde na mrku opakovaně četl,že powerka kupovaná u nás(konkrétně z navinu kde si zvolíš metráž) je o tři třídy horší než to co se prodává např. ve státech,tak jsem to chtěl prubnout
NLumenit - Profil | Út 24.12.2013 22:31:17
Kappa >> Problém nevidím v návinu. Bavil jsem se s jedním klukem, co se hodně zabývá přívlačí a ten tvrdil, že problém Fireline je v tom, že není tkaná jako Power Pro nebo Spiderwire, ale za vysoké teploty lisovaná (microfused), a tedy chybí tam tento pevnostní prvek. Měl jsem stejný problém s pletenkou stren, trhala se jako nit.
NLumenit - Profil | Út 24.12.2013 22:23:59
carrrrp >> Čus v Tropic Liberec mají Power Pro za 2,51 kč/m (po registraci).
To se ti snad ani přes ebay nevyplatí.http://www.tropicliberec.cz/sumcove-a-morske-2/powerpro-spletana-snura-zluta
To se ti snad ani přes ebay nevyplatí.http://www.tropicliberec.cz/sumcove-a-morske-2/powerpro-spletana-snura-zluta
Ncarrrrp - Profil | Po 23.12.2013 21:08:16
ahoj,nemá někdo zkušenost s tou wft-kg-strong?
a pokud by mi někdo oradil,kde na ebay koupit levně power pro,aby mi to poslali do čech,byl bych vděčný,protože se tam v tom hledání nějak nevyznám.díky
a pokud by mi někdo oradil,kde na ebay koupit levně power pro,aby mi to poslali do čech,byl bych vděčný,protože se tam v tom hledání nějak nevyznám.díky
NSpecialista - Profil | Čt 5.4.2012 16:42:46
Tvrdit, že fireline je lepší než powerpro, je zcestná ujeťárna!
NP!F - Profil | Čt 5.4.2012 0:33:46
Kolis >> Nejde mi paypal, mam silny problem so senilitou, zabudol som prihlasovacie meno :-)
NKappa - Profil | St 4.4.2012 22:26:46
Mám fireline z návinu 0.20mm a celkem se mi trhá i v takové tloušťce... power pro 0,15mm pohoda...z návinu bych už nekupoval !
Nj.sladkay - Profil | St 4.4.2012 12:15:22
P!F >> no aby som aj ja tak nedopadol. potom ti ostane gulove.
tuffka ti na belicky bude stacit
tuffka ti na belicky bude stacit
NP!F - Profil | St 4.4.2012 1:08:05
doktor multiplikator >> j.sladkay - 4.4.2012 1:05:07 >> Ja netrham, nemusim. Zasadne urvem celu cievku snury aj s rybou a potom mozem pol roka spekulovat aku dalsiu snuru kupit. Skoncim tak ze budem chytat meter od brehu, pretoze s tou tuff-kou na 200lbs fakt dalej nehodim :o(
NP!F - Profil | St 4.4.2012 0:36:03
doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.4.2012 21:19:48 >> mno ja brat nic nemusim, mam. Ale keby bola vzal by som polovicu cievku 0.28 ta twina :-) za tie prachy super.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NÚhoří sezona 201210514
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107180
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NJak na sumce ?128
NKayakfishing a kajakorybaření20685
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













