- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
SAVAGE GEAR Soft 4play Loose Body FT
ahoj vláčkaři, máte někdo zkušenosti s těmito gumami??? jejich vlastnosti a poprípadě nějaké úlovky, uvítal bych foto děkujiAutor diskuse: kopik - Profil , 22.3.2012 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NLukas J - Profil | So 24.3.2012 8:05:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Loni jsem jich nakoupil hafo, nebyl moc čas je zkoušet, protože od září až vlastně do března jsem se učil na zkoušky (jsou za mnou). Dojmy asi z hodinového zkoušení: Nejvíc se mi líbila až ta 19cm, má to 68g bez zátěže, tak už to chce festovnější prut, samo se to nijak extra nehýbe, protžoe nemá ani lopatku ani ostatní kopyto, ale pokud to člověk vedl něco mezi jerkem a mrtvou rybkou, tak imitace polomrtvé rybky naprosto fenomenální. Dodnes mám před očima, jak v čisté vodě kousek od břehu jsem viděl, že za tím jede štika, ale už to nedobere. Takže přesně podle toho videa jsem vytáhl rybku k hladině, pak ji spustil na volno, guma udělala dvě tři spirálky ke dnu a prásk! Byla tam. Je celkem škoda, že jsem nesehnal tu woblerovou lopatku, to by ten chod mohl být úplně někde jinde. Na letošek plánuju vyzkoušet 13tky a devatenáctky na 30g jigové hlavičce s nosným háčkem a lovným trojhákem vzadu, tak uvidím. Důvěra je celkem velká.
NKikis - Profil | Pá 23.3.2012 21:54:34
Mr.Mepps >> Zdary Jendo :D Na výstavě v Brně u VMFeichtinger.
NKikis - Profil | Čt 22.3.2012 20:30:54
Minulou sobotu na Roudnici jsme na ně chytali. Měli jsme je na jejich systémkách a makají suprově ! Tak realnou nástrahu s tak dokonalým chodem jsem ještě neviděl. Nic jiného už do ruky nevezmu. Dále jsme používali i woblery soft 4 play. Nejvíce fungoval firetiger jedna štika okolo 60-70cm . Vzali to i 2 duháci. Gumy jsme měli ve dvou větších velikostech a myslím si , že malá velikost bude super na okouny a pstruhy. Měli jsme je na 30cm wolframech. Pomalé táhnutí a bude tam ;D Jdi do nich já jim v sobotu propad :D
Nweobler - Profil | Čt 22.3.2012 19:47:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tenhle rok sem s nima začal mám ne ně 20 okounů přes 20cm a spadla mi jedna štika fungujou víborně z džegovou hlavičkou nebo bez ní doporučuji i prěs jejich cenu
Nkopik - Profil | Čt 22.3.2012 19:42:37
kaňka >> jj vidim no mluvilo jen jeden zapis :D.. to jsem se toho dozvedel vazne zhave tema :D ... http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=647341
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73













