- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun na sumcařinu (na zavážení)
Prosím o radu o koupi nějakýho malýho člunu na vyvážení ryb....
Autor diskuse: DDaanniieell - Profil , 13.3.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nstenli - Profil | Út 20.3.2012 11:45:49
Já si myslím že jo.Sou tam 2 podprdelníky a ty to celkem dost spevňujou.A ty dvoudílný padla sou taky v pohodě pokud se používají ta jak majou-viz návod.
Nstenli - Profil | Út 20.3.2012 11:29:38
Já osobně pro začátek bych šel to toho shewaku II a pak podle fin. možností.Osobně ho mám a na zavážení mě bohatě stačí.
NFiškus - Profil | Po 19.3.2012 18:02:04
JN >> Za tohle se ti můžu zaručit.Mám 3metrovku.Pevná podlaha super,vydrží všechno :o) Dá se poskládat se vším do auta i s vercajkem. http://www.cluny-levne.cz/products/nafukovaci-clun-prowake-pw-230-/
NP!F - Profil | Ne 18.3.2012 12:49:47
JN >> Ja som to nemyslel tak, ze za menej ako stoja tie ruske clny kupis nieco pouzitelne, ale tak, ze za menej ako 20 tis :o) Tie mewy atd nepoznam vobec, len som si to pozrel na aukre, tazko povedat co to je za material. Ale ak tam spravis pevnu podlahu na zavazanie to bude urcite stacit. Blbe je to ze pravdepodobne ti to casom zacne byt malo a zacnes sam sebe nadavat preco si radsej za nejakych 10 tis nekupil cln co ma oskusany pevny material a pevne zadne celo. Hovorim z vlastnej skusenosti, mal som rovnaky postup ako ty len som kupoval trosku drahsi cln, tie ruske potvory vtedy neboli..
NJN - Profil | Ne 18.3.2012 9:27:03
stenli >> Já vím! Proto čekám jakej levnější člun mě doporučí P!F !
Nstenli - Profil | Ne 18.3.2012 9:23:12
JN >> Já ho mám a su sním spokojenej.Pokud budeš chtět čekat na levnější cenu tak ta asi nebude.Koupil sem ho cca za přibližně stejnou cenu a ve stejným obchodě-tehdá nejlevnější.
NJN - Profil | So 17.3.2012 11:04:39
P!F >> Já právě nechci (nemůžu) investovat, určitě by byl lepší člun za 20tis. ale momentálně nejsou! Uvědomuju si , že asi nevydrží moc, ale na pár vyvážek ročně to snad bude stačit.
NP!F - Profil | So 17.3.2012 10:10:34
JN >> Neprefuknes, na to manometer netreba. Radsej lepsi cln ked chces investovat.
NHrdobec - Profil | So 17.3.2012 1:32:43
Malovec >> čus. Tak já třeba na naše vody nic jinýho než gumáček nehledám a nepotřebuju a myslim že ani nikdy potřebovat nebudu. Prostě pro moje potřeby je v tuzemsku bohatě dostačující..dodávám že nevábim,jen vyvážím
NLukas89 - Profil | Pá 16.3.2012 22:33:50
JN >> Jsou.. Pevná seženeš, stačí se podívat někde v okolí, občas je maj i v ryb. potřebách..
NJN - Profil | Pá 16.3.2012 21:20:57
P!F >> Možná je to blbost. Mají ho v nabídce za pár stovek, myslím že to může být dobrá věc proti přefouknutí! :-)
NJN - Profil | Pá 16.3.2012 21:19:05
Lukas89 >> No ale v nabídce mají jen dělená vesla. Ty dělená jsou tak špatná? Tak nevím...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














