- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Člun na sumcařinu (na zavážení)
Prosím o radu o koupi nějakýho malýho člunu na vyvážení ryb....
Autor diskuse: DDaanniieell - Profil , 13.3.2012 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NHrdobec - Profil | Pá 16.3.2012 11:55:05
foxik >> tak na vyvážku stačí i na Pádu ale většinou je v případě potřeby k dispozici i velká lod. Na kapry tam ale stačí gumák
Nluckyhebeda - Profil | Pá 16.3.2012 11:43:28
nemáte někdo zkušenosti s ruskými čluny mewa atd... daj se sehnat na aukru do 4000 a měly by bejt vyrobený ze silný gumy, nemaj pevnou podlážku ale "českej kutil dobrej kutil" nevíte o někom kdo by ho měl? na aukru se hojně prodávaj
Nmifisch - Profil | Pá 16.3.2012 11:18:36
Hrdobec >> ten seahavk 2 mám ,má nafukovací podlahu no na vyvážku to ještě jde ale jinak spíš na kapry stačí bratru cca 3600,- za ten peníz dobrý člun
NJN - Profil | Čt 15.3.2012 22:00:50
Lukas89 >> Jde koupit i bez vesel nebo s nimi. Ten manometr a střecha je za příplatek. Osobně bych koupil asi jen ten manometr. Vesla bych asi tedy koupil zvlášť a jiná!
NLukas89 - Profil | Čt 15.3.2012 21:49:29
JN >> Nějak se neorientuji, jesli v tý ceně člun + přísluš. je i ten manometr a ta střecha nebo jen vesla.. Ta střechy by mohla být fajn, ale vezmeš ji tak jednou, dvakrát, pak bude zabírat místo v garáži nebo sklepě, manometr je dobrej, ty spojovací vesla se fakt hned rozlámou, trochu se do nich opřeš a rupnou v tý spojce..
NLukas89 - Profil | Čt 15.3.2012 21:38:32
JN >> Akorát si nekupuj ty dělený vesla, jsou k ničemu, rozlámeš je hnedka..
NJN - Profil | Čt 15.3.2012 21:23:53
Hrdobec >> Teď na to koukám, asi do toho půjdu http://www.levnecluny.cz/nafukovaci-clun-intex-seahawk-ii2
NHrdobec - Profil | Čt 15.3.2012 21:19:53
JN >> To neřikám,zkus seahavk,je asi za 2-3000 a vypadá jak mariner jen nemá lamelovou podlahu
NHrdobec - Profil | Čt 15.3.2012 21:18:06
Lukas89 >> Třeba budeš mít kliku,s mojim byli problémy hned
NSumec 007 - Profil | Čt 15.3.2012 21:16:23
Hrdobec >> jo já mám taky něco takovýho, když sem zavážel pro sebe a ještě dva kamarády tak sem vyvezl bojky a pak zavážel jednotlivě pruty ,na poslední bojku aby se my pádlovalo líp sem si sedl nahoru na obvod člunu a jak sem se naklonil že přivážu trhačku tak se my předek nautylusu nadzvedl tak na 60 stupňů a chvílí to vypadalo že sem machr a na gumáku za 3kila umím jezdit po zadních ale pak přisla koupel ,nejhorší bylo že tam byla moje drahá manželka od které slyším kdy jí zase vezmen na sumce prej aby se trochu pobavila:)))
NJN - Profil | Čt 15.3.2012 21:15:21
Hrdobec >> Aha takže je lepší koupit nějakej šrot 500 Kč a pak ho hodit při netěsnosti apod. popelnice!?
NLukas89 - Profil | Čt 15.3.2012 21:13:34
Hrdobec >> Tak to jsi mě moc nepotěšil, idyž nám zatim drží, máme ho druhou sezonu.. Teďka koukám po pramici, převoz na střeše osobáku, ale jak to tak vypadá, tak bych asi jel do polska, přímo k výrobci.. Ceny kolem 1200 - 1800zl..
NHrdobec - Profil | Čt 15.3.2012 21:05:38
JN >> Hele ze začátku jsem ho tu vychvaloval,ale bohužel musim dát za pravdu těm co na něj nadávali.Stabilní a prostornej je ale kýl mi ucházel od první výpravy a pak rovnou prasknul ve švu.Ani jsem to nereklamoval bo kýl moc nevyužiju a čekal bych buhvíjak dlouho než mi ho pošlou zalepenej,ale pak začali občas ucházet i komory páč netěsněj ventily a to už mě srát začlo.Ještě něco snad vydrží,ale doporučit ti ho nemužu
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:24NBurza na přívlačové nástrahy 33412
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













