- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický mini sraz 2012
Rok se s rokem sešel a je čas domluvit srazík nás kluků a holek z Pardubického jádra, protože těch termínu není tolik navrhuji předběžně víkend 23.-24.3 nebo 31.3.-1.4. Den a místo konání bude upřesněno dle diskuse a možnosti stalých účastníků a následně přidáno do kalendáře. Z rána proběhne už tradiční souboj s obměněným složením týmů pardubáci x zbytek světa. Vítězný tým má do příštího srazu putovní pohár pro sebe. Budeme se těšit jak na staré známé tváře tak i na úplné nováčky!!! Tak čekáme na nějaké zajímavé návrhy míst a termínů, které by se vám hodili.
Autor diskuse: HP - Profil , 20.2.2012 všeobecné - ostatní
Jak dopadne letošní sraz z pohledu soutěže? Od loňska je nastaven princip Pardubáci x zbytek světa.
A) Dejv chytne rybu a Pardubáci prohrají.36%
B) Bude to remíza a všichni včetně dejva nic nechytí.18%
C) Pardubaci vyhrají bez ohledu na složení týmu zbyteku světa.9%
D) Výsledek není důležitý, ale dejv stejně nic nechytí. 36%
Od 30.3.2012 hlasovalo 11 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NHP - Profil | Po 19.3.2012 10:35:44
Dejv >> Ja bych si nějakou klobásku z grillu dal, a je mi to jedno. Jinak pláž bude lepší at si prostě pokecame a když budeme chytat všichni prd tak to bude spravedlivé.
NWorm - Profil | Po 19.3.2012 10:20:56
Dejv >> Co je to za otázky?Nabízej ti slevu nebo co?Podle mě by byla pláž fér.....ale uvidíme,co ostatní.
Grilovačku?.....Za mě stačí pivovačka a nějakej oběd :o)
Grilovačku?.....Za mě stačí pivovačka a nějakej oběd :o)
NDejv - Profil | Po 19.3.2012 10:18:03
Mám zamluvit místa s molama nebo nám bude stačit hlavní pláž ??
Budeme chtít grilovačku ??
Budeme chtít grilovačku ??
NDejv - Profil | Po 19.3.2012 9:56:15
HP >> co chceš za info ??
Prostě písnu Kuchtovi, ať nám to tam blokne a hotovo.
Prostě písnu Kuchtovi, ať nám to tam blokne a hotovo.
NWorm - Profil | Po 19.3.2012 9:44:54
HP >> Jo...tak to je OK...Kaprař se na vláčku vyséře...už to slyším..."vláčí se tam až od června" :o)))))
NHP - Profil | Po 19.3.2012 9:38:49
Worm >> Hele ja to tam neznám, nechám zařizování na dejva, dejve dej sem nějaké info.
NWorm - Profil | Po 19.3.2012 9:05:35
HP >> Hele pocem,ty bude Machačový volat nebo už je to domluvený?
Mě by ta vláčka možná taky jako lákala.....třeba v mezičesech či po klání...:o)
Mě by ta vláčka možná taky jako lákala.....třeba v mezičesech či po klání...:o)
Nsnoopy - Profil | Pá 16.3.2012 20:09:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1) Dejv - fídřink
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
11) Mopík- přívlač když mi Piskoř přiveze rákosku/jinak feeder
12) Snoopy - kaprařina s bivakem a sumcovou vábničkou
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
11) Mopík- přívlač když mi Piskoř přiveze rákosku/jinak feeder
12) Snoopy - kaprařina s bivakem a sumcovou vábničkou
NMopik - Profil | Pá 16.3.2012 9:10:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1) Dejv - fídřink
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
11) Mopík- přívlač když mi Piskoř přiveze rákosku/jinak feeder
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
11) Mopík- přívlač když mi Piskoř přiveze rákosku/jinak feeder
Ncikin - Profil | Pá 16.3.2012 0:40:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1) Dejv - fídřink
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
10) cikin - koukám že je těžká konkurence, ale na těžkou přívlač místa dost
NHP - Profil | Čt 15.3.2012 13:18:19
Tak kdo další ???
1) Dejv - fídřink
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
1) Dejv - fídřink
2)Worm-mi to je jedno,raději plavačka,i když tam snad jedině s wagglerem :o)
3) Lobotomie - plavačka
4) Piskoř - přívlač
5) Netipa - feeder z lodi
6) MB lov lukem z lodi s hrdinou
7) HP - alternativní plavaná s krmítkem
8) chvala - plavaná
9) Áňa - volný styl, nejspíš na těžoura)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
21:07NElektro tříkolka na ryby 40
21:00NLov pod jezem v letních vedrech? 6
20:15NBleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:49NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
Co je nového - všeobecné
20:15NBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











