- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr pickeru- Mivardi, D.A.M., Shimano?
Prut Shimano Nexave Winkle Picker 240;
Prut D.A.M Dam Devil Stick Multipicker 2,40m/10-50gr;
Já osobně jsem pro Mivardi, bude nejspíš nejcitlivější. Budu moc vděčný za jakýkoliv komentář. Kdyby mi chtěl někdo doporučit jiný,budu moc rád- pokud bude v cenové relaci do 1500Kč.Přeci jenom jako student nejsem schopen kupovat prut za 3000Kč... Předem moc děkuji za rady.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Nklinochvost - Profil | Pá 17.2.2012 17:48:34
NMartinPr - Profil | Pá 17.2.2012 17:23:14
NFrahav - Profil | Pá 17.2.2012 14:38:21
picker Axiom Mivardi mám už cca 3 rokem.Za ty peníze je to celkem slušný prut.Záleží však na jaké vodě s ním budeš chytat.Do proudů se nedá moc použít, protože špičky jsou tak jemné, že např.s označením 1,5oz ( ta nejtvrdší ) ti ji proud ohne na tolik, že nepoznáš záběr.Na druhou stranu s ním chytám na stojaté či hodně mírně proudné řeky a tady je to v pohodě.Hazím s ním max 30g krmítka, ale už je to hodně na hraně.
Na podzim jsem si koupil pickerový prut od Dragona , zde máš odkaz http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/feederove/prut-team-dragon-se-quiver-2-70m-do-50g.Prut je pěkně zpracovaný a má pěknou parabolu.Mají tam i jiné pickery.
Přeji doboru volbu při výběru
NBambus...Tacklesmani - Profil | Pá 17.2.2012 8:48:16
je to tomu hoodne podobny. akorat jinej napis a jina rukojet.
akce mi prijde stejna a spicky to má totožný
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 23:39:25
Promiň, ale ještě jednou:
Falda se zeptal a já mu napsal svůj názor a on ať si to přebere, to je vše.
Tím to pro mě končí, respektujte to prosím.
NMacan - Profil | Čt 16.2.2012 23:35:32
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 23:29:43
Ahoj,
o to se nepřu =
Falda se zeptal a já mu napsal svůj názor a on ať si to přebere, to je vše.
NMacan - Profil | Čt 16.2.2012 23:24:07
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 23:22:26
Jen pro upřesnění, ptal se Falda, máš tedy radit jemu a ne mě.
NTonyK - Profil | Čt 16.2.2012 23:15:16
PS: Z tech prutu bych si nevybral ani jeden, ale radsi bych koupil neco slusnejsiho na bazaru. Treba loni jsem za 1800 Kč pres MRK koupil picker Shimano Speedmaster ve stavu jak novy. A zrovna k nemu dodava Shimano ve standardu grafitove spicky, ktere maji prilis tuhou akci (ale nezlomis je a to presto ze jsou hodne slabe). To ale neznamena, ze by se laminatove nedelaly. Prave dokoupeni te laminatova 0,35 posune tenhle proutek podstatne vys.
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 22:56:26
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 22:53:20
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 16.2.2012 22:49:49
mám nexawe wp a nemuzu si ho vynachválit. mnel jsem i black draft a neda se to srovnat. shimo je lepsi. a to nejsem jeho velkym priznivcem. kvalitni spicky. kvalitni ocka a dobré zpracování. u mne ma za jedna.
NTonyK - Profil | Čt 16.2.2012 22:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
To je samozrejme pitomost! A to hned z nekolika duvodu:
1) Uhlikovou spicku od Shimana nezlomis ani omylem a i u Mivrdi se v případě uhlíku musiš dost snažit.
2) Ovšem jemne sklolaminátové špičky Mivardi se lamou skoro samy a ani jim nemusis moc pomahat.
3) Shimano vyrabi samozrejme spicky z obou materialu a treba takova slabounka laminatova 0,35 SGSD je pro jemne chytani vylozene skvela a pritom temer nezlomitelna.
V reálné praxi je to tak, ze pri chytání s jemnými spickami se ti Mivardi, ale treba i Sema nebo Awashima pekne prodrazi.
V pomeru cena/vykon jsou zajimave treba spicky Browning, ktere kombinuji karbon s laminatem, detekuji skoro stejne skvele jako Shimano, kupodivu se taky nelamou a stoji okolo 250 kč.
Nmates202 - Profil | Čt 16.2.2012 22:31:25
Ahoj,
přidám spíše takový postřeh, léta chytám na položenou a poslední pruty jsou od Mivardi(bez problémů).
Letos chci poprvé vyzkoušet Feeder, kupoval jsem tedy nový prut, bylo mi opět Mivardi a to jak kolegy, tak i v prodejně a to hlavně porto = že mají špičky ze sklolaminátu = méně praskají a hlavně jsou mnohem levnější než Shimano, které má špičky z uhlíku/karbonu a více praskají = za špičku Mivadri cca 109 Kč. a Shimano cca 400 Kč.
Volba byla tedy jasná = Mivardi a ty dvě nejslabší špičky jsem si hned objednal pro jistotu rovnou = cena za obě 218 Kč..
Já bych tedy volil MIVARDI.
Nvit - Profil | Čt 16.2.2012 22:15:28
Kde to žije - feeder
6:05NFeederařina na řece 64330
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNPickermánia-ultra light fishing 49069
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











