Shimano s bojovkou Super GT-RC 3000S

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti se Super GT-RC 3000S. Mám v plánu koupit 2 kusy na Beast Master Bx medium feeder. Popřípadě něco jiného v ceně okolo 2 tisíc kus. (starší otázky jsem už pročítal, je jich dost, ale žádné konkrétní informace)
Autor diskuse: SAMI - Profil , 6.2.2012 feeder - náčiní, doplňky

NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:30:11

SAMI >> A není na fídr moc velikej?

    NSAMI - Profil | Po 6.2.2012 21:29:13

    Jovánek >> njn, kdybych měl víc peněz tak si koupím biomastery, jenže tolik si bohužel zatím nemohu dovolit, těch 2200 za kus je pro mě strop...

      NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:28:40

      Macan >> A ty tři stovky taky není takový rozdíl.

        NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:26:50

        Goce >> Na Speedmastru v mediu mám taky Exage a moc mi tam nesedí. To na Beast Mastru mám Technium 4000 MgS a to je o něčem jiném. I v ceně tedy.

          NGoce - Profil | Po 6.2.2012 21:25:05

          Kup na feeder EXAGE ;)

            NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:23:34

            Macan >> Ale dá se sehnat! Taky jsem si dovolil ten vykřičníček.

              NMacan - Profil | Po 6.2.2012 21:21:56

              Jovánek >> Aspire s bojovkou se už nedělá! A řešíme tady naviják s cenou kolem 2.000,-! Když bych já měl koupit naviják s bojovkou, koupim si druhého Twin Powera :-))))

                Nmipa - Profil | Po 6.2.2012 21:07:20

                SAMI - >> Mám feeder Speedmaster medium a na něm SEIDO 2 500 FA. Jsou to naviáky s vynikající brzdou (mnohokrát prověřeno na Labi) a plynulým chodem bez vůlí .... a podle tvého požadavku do 2.000,- Kč ( 1.950,-) ...... na jiný prut ho nepřendávám a tak nepotřebuji jako by
                "univerzálnější" velikost, což je mimochodem věcí názoru ... :-))))) Spokojenost !!!






                  NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:06:15

                  SAMI - >> Kdybych si chtěl koupit naviják od Shimana s bojovkou, koupil bych Aspire 3000 nebo 4000 velikost.

                    NJovánek - Profil | Po 6.2.2012 21:03:57

                    Mjaška >> a nemá ta 3000 menší kapacitu vlasce na cívce,než 2500? Jako je to u FB?

                      NSAMI - Profil | Po 6.2.2012 20:59:22

                      jo a ještě, ten GT má takovouhle matku zadní brzdy??

                        NSAMI - Profil | Po 6.2.2012 20:58:36

                        mimochodem mám Stradic GTM-RC 3000S a na feeder asi není, jednou jsem s ním vláčel a dal mě najevo že něco tak škaredýho už mu nemám děla. Na plavačku je super (zvlášť na tu mojí amatérskou) ale na ten feeder asi ne (má totiž 2 plastový kolečka)...

                          NSAMI - Profil | Po 6.2.2012 20:52:21

                          děkuji za postřehy, takže tento model by šel. akorát teť mám dilema v těch velikostech...

                            NMjaška - Profil | Po 6.2.2012 19:54:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            S tou velikostí je to trochu dilema - já mám už několik let Exage RA 4000 + BM-M a přijde mě to normální - hmotnost neřeším ani při dopravě ani u vody protože je prut většinou opřenej a přijde mě že se líp vlasec na ten větší průměr ukládá. Porovnání mám s plavačkou, vláčkou i boloňkou, kde mám Exage RA, RB 2500 i 3000. Fakt je ten, že 3000 je univerzální a můžeš ji časem dávat i na jiný pruty.

                            To Kasura....súmromákoch.... chvíly jsem bádal co to vlastně je za slovo :-)

                              NPepé - Vsetín - Profil | Po 6.2.2012 19:27:10

                              Macan >> ty starší jsem neměl možnost vyzkoušet, nemohu proto soudit. Cívka je výborná, to jo! Stradica jsem také nechytal, tak nevím. SUPERko nasazuju, spokojenost, občas použiju jeho cívku na Twina a to je též dobrá kombinace. Já váhu neřeším, začal jsem se zabývat většími strojky...

                                NMacan - Profil | Po 6.2.2012 19:18:34

                                Pepé - Vsetín >> O váhu jde vždycky :-) Bez ohledu na to, jestli závodíš a nebo ne. A navíc pokud má médium 3,6 ( předpokládám), stejně s ním víc jak 50 metrů házet nebude.Pokud ano, bude mít hodně velký rozptyl.A v tom případě stačí bohatě 2500 nebo 3000. Mimochodem mě se zrovna to nové Super moc nelíbí. Kromě cívky, ta je dobrá. Staré modely A a B byly daleko lepší. Měl jsem je oba pár let. Nový Stradic je určitě lepší volba.

                                  NKasura - Profil | Po 6.2.2012 19:12:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ja mám tiež 2500 GT-RC a plne mi na Beasta vyhovuje ,chytám na súmromákoch a vytiahol som s ním už veľa veľkých rýb a zatiaľ v pohode

                                    NPepé - Vsetín - Profil | Po 6.2.2012 19:10:06

                                    Macan >> ve vidličce bych těch 100gr neřešil, pokud nezávodí, nebude o nich vědět, nahazování ovšem bude rozdílné, z té 4000 to poletí daleko líp. toho Twina jsem mu tam přihodil jen pro představu, SUPERko chválím.

                                      NMacan - Profil | Po 6.2.2012 19:05:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Na médium si určitě 4000 nekupuj, je o dost těžší. ( skoro o 100g!!!!!) Nedávno jsme to tady řešili. Srovnávat TwinPower a Superko je taky trochu mimo, to jsou naprosto rozdílné třídy. Super si klidně kup, ale zkusil bych se už raději podívat na Stradic.Dělají ho také ve 3000.

                                        NPepé - Vsetín - Profil | Po 6.2.2012 19:01:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ahoj,
                                        chytám SUPER 2500GT-RC, což je to samé tělo, ale trošku jiná cívka. Chod má dobrý, skvělou brzdu, mám možnost srovnání s Twin Power-em a ten je malinko lepší v chodu, brzdí stejně. Na medium spokojenost, ale dnes už bych bral bez rozmyslu ve velikosti 4000. Jestli máš možnost a nic Tě nelimituje, vem ty 4000.