- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják do začátku. Na co si dát pozor. Rozumná cena výkon.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NLadineeek - Profil | St 15.2.2012 15:37:09
NJecky - Profil | St 15.2.2012 14:46:14
NStephan1 - Profil | So 4.2.2012 9:47:06
Skusim natocit aj video a neskor tu hodim link.
NJarda Š. - Profil | Pá 3.2.2012 15:35:22
NPstruh27 - Profil | Pá 3.2.2012 15:21:21
Keby som si ja mal vybrať naviják za cca 1000 KČ / 40 Eur tak by som zvolil ULTRACAST od ABU GARCIA.
NP!F - Profil | Pá 3.2.2012 15:17:24
Nrybomil - Profil | Pá 3.2.2012 15:06:11
NStephan1 - Profil | Pá 3.2.2012 14:21:18
Chytal som s nim celu sezonu a je to neuveritelny navijak za tie peniaze. Neviem si ho vynachvalit.
NTuber - Profil | Út 31.1.2012 17:11:58
NJarda Š. - Profil | Út 31.1.2012 17:08:05
NMike1977 - Profil | Út 31.1.2012 17:03:49
Nrybomil - Profil | Út 31.1.2012 17:01:10
NJarda Š. - Profil | Út 31.1.2012 16:49:41
NMike1977 - Profil | Út 31.1.2012 16:35:56
Mrkni na tohle
http://www.tropicliberec.cz/vlaceci/prut-okuma-ergosense-ul-jigging-240cm-0-7g-navijak-trio-20
Ten prut vážně není 0-7g, ale tak 7-25g (doma test), a když si vezmeš, že Okuma, velice dobrá značka, která tedy zatím nezklamala, a k tomu zdarma prut té značky.......
NTungr - Profil | Út 31.1.2012 16:15:30
http://www.tropicliberec.cz/zadni-brzda/navijak-shimano-nexave-3000s-rb-2
http://www.tropicliberec.cz/zadni-brzda/navijak-shimano-nexave-3000-src-new-2011
NJarda Š. - Profil | Út 31.1.2012 15:49:47
Npectak - Profil | Út 31.1.2012 15:32:10
NAnýzový dědek - Profil | Út 31.1.2012 11:46:09
Ale mě to nějak nesedí- je to jen můj osobní pocit nebo olšový ruce.....o))))
NPedro1 - Profil | Út 31.1.2012 11:23:38
Jinak mi vžycky stačilo původní nastavení.
Nnofish - Profil | Út 31.1.2012 10:54:11
Zkus ještě mrknout po značce mikado. Docela mě překvalo zpracování a ceny. Ale doma mám jenom jeden. Sice po půl roce začal zlobit, ale reklamace vyřízena rychle a bez problémů.
NTungr - Profil | Út 31.1.2012 10:35:25
Npohodak - Profil | Út 31.1.2012 10:31:37
http://www.mivardi.sk/rybarske_potreby/navijaky/predna_brzda/Turbo
ale pokukavam aj po tica navyjakov jeden uz mam 7 rokov na fedru a vlacke a neni problem ma zadnu plus bojovku a som s nim nadmieru spokojny
http://www.rybarskepotrebystano.sk/e-shop/cid/535/category/bojova-brzda.xhtml
NAnýzový dědek - Profil | Út 31.1.2012 10:27:30
NPedro1 - Profil | Út 31.1.2012 10:22:55
Každopádně nečekej od těch navi nějaké zázraky,pokud Tě vláčka bude bavit,koupíš dřív nebo později něco lepšího.
NVenca888 - Profil | Út 31.1.2012 10:11:52
Na druhou stranu ovšem - sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl.
NRemi Gaillard - Profil | Út 31.1.2012 10:10:27
NTungr - Profil | Út 31.1.2012 10:02:44
Nrybomil - Profil | Út 31.1.2012 9:59:36
neboj , smělé cíle má každej, časem to rozchodí .....
Tungr :
Jednoduchý, vyber co by ti tak odpovídalo, vynásob ty prachy u toho 2x a máš oblast ve které budeš jakž takž spokojenej ....málokdo přizná, že mu radili, na jejich rady nedal a vybral blbě.
odkazů na technickou rozborku a detailní fota roláků, včetně vnitřků je tady poměrně dost, sám jsem to dával min. 5x
NJarda Š. - Profil | Út 31.1.2012 9:52:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTungr - Profil | Út 31.1.2012 9:43:33
NJarda Š. - Profil | Po 30.1.2012 21:00:53
Npectak - Profil | Po 30.1.2012 18:51:02
NFILKO - Profil | Po 30.1.2012 16:31:41
Nmates202 - Profil | Po 30.1.2012 15:15:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
hele, je jasné, že každý ti řekne něco jiného, ale pokud chceš investovat cca +- 1000 Kč, tak v této cenové relaci už jsou vesměs všechno kvalitní navijáky, jen záleží na tom, jakou upřednostňuješ značku.
Jestli přední nebo zadní brzdu, na to ti také každý řekne svůj názor, já používám oba systémy, ale je pravda, že pro vláčení používám přední brzdu, protože je citlivější a dá se sní více vyhrát = hlavně u větších ryb.
Pokud se budeme drže osvědčených znak, zajímavé jsou tito navijáky, a je pravda, že atraktivní je ten od Spro:
Shimáno
http://www.nasoutokushop.cz/shimano-nexave-2500-fc-d5609
Spro
http://www.nasoutokushop.cz/spro-passion-720-d6133
Shakespeare
http://www.nasoutokushop.cz/shakespeare-salt-fdx-70-predni-brzda-d8551
A co se týče vlasců se mi nejvíce osvědčily tito dva:
http://www.nasoutokushop.cz/awa-shima-ion-power-pike-mission-150m-d1326
nebo od Mivardi
http://www.nasoutokushop.cz/mivardi-royal-spinn-0-205-mm-200-m-d3567
V loni jsem používal ten od Mivardi a pod průměr 20 nejdu, př větší rybě je akorát a je to výhoda, pokud se ti to povede hodit do větví.
Tak si dobře vyber, Petrův Zdar a ať se pruty ohýbají.
NVenca888 - Profil | Po 30.1.2012 14:39:53
pokud by sis chtěl trochu připlatit, pak s bojovkou Exage.
Průměr vlasce závisí na tom, kde konkrétně budeš chytat a na jaký konkrétní ryby bude cílit. Píšeš štiky a candáti kolem 70-ti, ale to se mi zdá jako dost smělej cíl na člověka, kterej začíná s přívlačí... :-)
Nkapr97 - Profil | Po 30.1.2012 14:35:47
NPellet - Profil | Po 30.1.2012 14:29:04
NLaci - Profil | Po 30.1.2012 14:01:23
NJarda Š. - Profil | Po 30.1.2012 13:50:51
NLaci - Profil | Po 30.1.2012 13:43:01
NJarda Š. - Profil | Po 30.1.2012 13:04:49
Nnofish - Profil | Po 30.1.2012 13:04:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
stejně ti každý řekne jinou značku a typ. Já mám tenhle vyzkoušený.
NKolda28 - Profil | Po 30.1.2012 13:00:33
NUnkas - Profil | Po 30.1.2012 10:20:41
NButchi - Profil | Po 30.1.2012 10:14:01
Ano, pro mě osobně je to málo, ale je to jen osobní pohled, kterému se vyhýbám, pokud někdo prostě nemá, nechce nebo nemůže.
NJarda Š. - Profil | Po 30.1.2012 10:12:49
Nvenca1 - Profil | Po 30.1.2012 9:44:13
NButchi - Profil | Po 30.1.2012 9:37:48
"Když už bych si vymýšlel tohle, zkusil bych Penn Captiva."
Nvenca1 - Profil | Po 30.1.2012 9:31:17
NMalecek - Profil | Po 30.1.2012 9:06:51
Má ho kamarád a zatím spokojenost.
NButchi - Profil | Po 30.1.2012 7:36:54
Rovnou ti říkám, že na to můžeš zapomenout. Při vláčce dostává naviják největší kouř ze všech metod.
Když už bych si vymýšlel tohle, zkusil bych Penn Captiva.
Nfbc - Profil | Po 30.1.2012 6:22:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Cena je podla velkosti-2500-niečo málo nad 1000kč,ale dá sa zohnať aj lacnejšie.Rokmi overený navijak s pekným dizajnom ktorý ťa nenechá vštichu a veľa vydrží.
Prajem štastnú ruku pri výbere,ahoj.
NRomanBA - Profil | Po 30.1.2012 1:46:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - dravci
12:08NFotky ryb pouze na přívlač 107188
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


















