dravci na lipně

Ahojte
Můžete mi prosím někdo poradit kam na boleny a candáty na Lipně v okolí Frymburku?
děkuji za odpověď.
Autor diskuse: Karlík ml. - Profil , 26.1.2012 dravci - revíry, cestování

lipenak - Profil | Út 31.1.2012 22:20:25

Flip >> to je novej druh drevopes, na slovensku maj drevokocura.

    Flip - Profil | Út 31.1.2012 22:14:11

    lipenak >> hele není ten pes je nějakej blbej,když leze po stromech?:-(

      lipenak - Profil | Út 31.1.2012 22:12:16

      MB >> pilujeme...)))))

        Transalp2 - Profil | Út 31.1.2012 22:09:53

        Flip >> Mě nejvíc berou ty cikády .. a když se povede v rákosí i nějaká ta lehce zfetovaná rusalka z Nizozemí nebo Ukrajiny , nechce se mi to v neděli ani balit ...)))

          Flip - Profil | Út 31.1.2012 22:02:22

          Transalp2 >> Ale je tam na tom Lipně stejně krásně,když v podvečer zasedneš na ten soutok Labe a Sázavy za klády s nabitejma malejma plotičkama.A nemusí brát ani ty 80 tky.Stačí když občas potáhne ta 70 tka.No a když to vyjímečně nebere, tak se alespoň kocháš pohledem na krásné Jeseníky se Sněžkou na horizontu:-)

            Transalp2 - Profil | Út 31.1.2012 21:56:33

            Flip >> Jo tam to znám , tam berou 80 nahoru ...

              Flip - Profil | Út 31.1.2012 21:54:19

              meteor >> Jasně kousek od té Černé v Posázaví jak píšeš je soutok:-)

                MB - Profil | Út 31.1.2012 18:45:31

                lipenak >> :c) jasan :)

                  lipenak - Profil | Út 31.1.2012 18:44:31

                  MB >> tak směle do toho.

                    MB - Profil | Út 31.1.2012 18:16:17

                    lipenak >> jsem psal níže že to bude vojenská operace :c)))))

                      lipenak - Profil | Út 31.1.2012 18:13:04

                      MB >> Si pleteš Moře s bojistěm , jaký zbrojení .. nějak ti nerozumím.

                        MB - Profil | Út 31.1.2012 17:44:12

                        lipenak >> sakra..nekecej....taky zbrojíte jo?
                        potápěči jsou kdyby jste šli pod vodou se šnorchlem :c))

                          lipenak - Profil | Út 31.1.2012 17:42:04

                          MB >> tak , taková příprava se mi líbí, ty potapěče neřešte stejně budou hovno platný, dole je tma a nic neuvidí. -))) ale už ted byste měli si k Moři nasadit ouško aby Vás opravdu nic nepřekvapilo -))) i tady se piluje ...

                            lipenak - Profil | Út 31.1.2012 17:36:57

                            rybomil >> představ si znával jsem , taky vrtal a zapoměl na heslo kdo jinému dírku vrtá sám do ní.i s čtyřkolkou .....? už delší čas nevrtá ,má po radosti.

                              MB - Profil | Út 31.1.2012 17:31:55

                              lipenak >> pilujem..neboj...je to výzva :c)

                              sledovací zařízení,odposlechy,noční vidění...jen nám ještě chybí potápěči kua ..tam je to slabina ale ještě je času dost na nábor :c)))))

                                meteor - Profil | Út 31.1.2012 17:20:08

                                Flip >> to si děláš čurinu, ne??? Do Lipna přece teče Labe, to ví i malé dítě...

                                EDIT: teďko jsem koukal do mapy a máš normálně pravdu!!! :-D

                                  Flip - Profil | Út 31.1.2012 16:58:05

                                  meteor >> člověk se holt vzdělává pořád-vždycky jsem si myslel že do Lipna teče Vltava ale asi jsem se spletl:-( :-))))

                                    meteor - Profil | Út 31.1.2012 16:52:13

                                    Flip >> dáš se cestou z Hůrky do Černé (přes vodu). Před Černou se dáš doprava (je tam koupaliště s tobogánem). Dále dle mojí rady... :-D

                                    No, pokud to skutečně nějaký trotl vyzkouší dle mého recepisu (jako Zlíňan to tam máš obšacované :-)), tak klobouk dolů - vyhrává cenu "Rybářský expert roku" :-D

                                      rybomil - Profil | Út 31.1.2012 16:49:03

                                      lipenak >> neznáš borce co jezdí na 4 kolce a vrtaji dírky jen tak....pro radost ? :-)

                                        Flip - Profil | Út 31.1.2012 16:46:14

                                        meteor >> a teď bys měl požádat admina o smazání jinak se nedopočítáš:-(
                                        P.S.A v té Černé v Posázaví to mám vzít proti proudu Sázavy a nebo po proudu?

                                          meteor - Profil | Út 31.1.2012 16:41:10

                                          Flip >> půjdeš k cestě mezi Hůrkou a Černou v Posázaví. Až bude končit cesta přes vodu (před Černou), dáš se doprava. Uděláš 1.234 standardizovaných kroků a budeš na místě (pomůcka: je tam u vody křoví černého bezu). Vezmeš si loďku a kolmo ke břehu ujedeš (uplaveš) 333 metrů. Pak zastavíš, pokřižuješ se a 3x zopakuješ "candát s námi, candát se mnou" a nahodíš... v okruhu 20 metrů od loďky je přesně 276 candátů přes 70cm (tak mi je neber, mám je spočítané). Nejvíce jdou v 1:00 v noci na kukuřici (už je mám vycvičené).

                                          Následně mi napiš, jak jsi byl úspěšný, a já ti na oplátku sdělím číslo svého bankovního účtu, protože takto kvalitní informace není samozřejmě zadarmo :-D

                                          PS: pokud se ti nezadaří, tak nezoufej a zeptej se tam, kde ti poradí nejlíp (věštírna) :-)

                                          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=641433