- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Matchka na řeky
doporučily by jste mi ho?
http://rybar.braunstar.cz/totalni-vyprodej/3-dilny-matchovy-prut-sensas-carp-x-match-3-9m-zatez-10-20g
cíl: bílá ryba a menší kaprovité ryby
za foto bude poděkování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NJuraj - Profil | Čt 24.5.2012 13:20:53
NReznik76 - Profil | Čt 24.5.2012 12:10:33
NJuraj - Profil | St 23.5.2012 22:14:37
Pak bylo skutečné X-Carp medium, které bylo opravdu do 20g a ta se v našich obchodech snad ani neobjevila. Prvně jmenované je kopyto, druhé ZA TY PENÍZE docela slušný proutek.
Ve své cenové kategorii bych řekl snad to nej., co jsem držel v ruce.
Podotýkám, že spodní díl byl naprosto totožný, co se desingu a nápisu týká. Byl ale u toho prvního silnější a celý prut měl trochu jinak řešené spojky.
Když jsem tehdy volal do rybolovu a chtěl vysvětlení, tak mi nikdo nedokázal odpovědět.
Podle mě to byla vadná série, která měla skončit na smetišti, ale náš trh sežere všechno.
Nxxlrybář - Profil | St 23.5.2012 21:52:54
NTencher97 - Profil | So 28.1.2012 18:11:39
NGregor - Profil | So 28.1.2012 12:55:05
NTencher97 - Profil | Pá 27.1.2012 14:43:04
NReznik76 - Profil | Čt 26.1.2012 21:46:22
NVendys 65 - Profil | Čt 26.1.2012 21:40:34
To ti věřim,já mám nejradši hnojáčky,na Orlíku je to paráda na malé okounky,když to nebere tak to je moje taková tutovka,beru to jako zábavu,je to pro mě lepší než tam čekat 24 hodin na záběr od kapra.
NTichej - Profil | Čt 26.1.2012 21:30:55
NVendys 65 - Profil | Čt 26.1.2012 20:14:17
Čauves.
Já mám TRABUCCO 4,2m,byl jsem v neděli na chvilku u vody,ale bez rybky,sice zima,ale pohodička.tak atˇ se ti daří v nové sezóně,
NDomino222 - Profil | Čt 26.1.2012 20:05:37
NTencher97 - Profil | Čt 26.1.2012 19:51:16
Nvokounek - Profil | Čt 26.1.2012 19:50:20
NTencher97 - Profil | Čt 26.1.2012 19:48:03
Je takový světlý (stříbrný)
tak mi držte palce! :-)
Nmig61 - Profil | St 25.1.2012 20:53:37
NBoža33 - Profil | St 25.1.2012 19:16:01
Nvokounek - Profil | St 25.1.2012 18:58:21
NTencher97 - Profil | St 25.1.2012 18:52:08
Kde to žije - plavaná
SoNNaviják Centrepin 5903
StNKlub přátel Bolognese 1768
. . . NRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...








