Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 22:17:34

Kalužmistr >> přece to nevzdáme :-))

    NKalužmistr - Profil | Po 16.4.2012 22:11:55

    HoumrP >> Tak to je dobrý, ale hledej tam kde nic není, to je ten problém.

      NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 22:10:41

      Kalužmistr >> tak si můžeme dát předsevzetí, že je budeme poctivě hledat :-)

        NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 22:08:46

        VYDROUŠ >>na ten záběr mám teď celou sezónu :-))

          NKalužmistr - Profil | Po 16.4.2012 22:08:16

          HoumrP >> Tady jsou tak skované že je hledám už delší dobu, ale vono to přijde až je teda najdu :-))

            NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 22:04:14

            Bambus... T.maniak >> Marku, jak pro koho :-)). Když to shrnu, váží asi jako tvůj batoh :-)))
            To je na zubatou.

              NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 22:02:45

              Kalužmistr >> tajné nejsou, ale dobře skované :-))

                NBambus... T.maniak - Profil | Po 16.4.2012 21:59:09

                HoumrP >> nějaká velká ne??

                ale pěknáá

                  NKalužmistr - Profil | Po 16.4.2012 21:59:01

                  HoumrP >> Vypadá dobře, tak hurá na tajné ryby :-))

                    NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 21:56:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jelikož dnes nic, umotal jsem si teď na zítra tajnou zbraň :-))))

                      NKalužmistr - Profil | Po 16.4.2012 21:11:46

                      HoumrP >> Přesně tak o rybu vůbec nejde ale ten klídek a odpočinek, až na to počasí protě hnusný, ale ono bude líp.

                        NVYDROUŠ - Profil | Po 16.4.2012 21:03:40

                        HoumrP >> Hezky napsané, jen škoda že nepřišel žadný záběr:-)))

                          Nkapor76 - Profil | Po 16.4.2012 20:59:23

                          HoumrP >> pomaly ale pekne ))

                            Nkapor76 - Profil | Po 16.4.2012 20:57:38

                            boyscout >> nieco by malo byt niekde u kamosa, tie starsie pleskace nie su az take dlhe ale neprirodzene hrube ako kaporky taka 70+ uz ma tolko sa obcas taka ryba prihodi pri privlaci na Dunaji ale ja sa ne nespecializujem.

                              Nboyscout - Profil | Po 16.4.2012 17:49:43

                              kapor76 >> a nebyla by nějaká fotka toho 6kg cejna? To už má tak 80+cm, ne? Ať má člověk nějakou motivaci :-)

                                Ncasty - Profil | Po 16.4.2012 17:45:29

                                ja dnes 34,32 a 30 cm všechno potočaci a na peři z marabu

                                  NHoumrP - Profil | Po 16.4.2012 16:18:06

                                  Nazdar bando. Já jsem dopadl hůř, než Pepa :-)). Byli jsme na jedné pstruhové přehradě, kde jsou i pěkné štiky a dost okounů, ale ti jsou menších velikostí. Bylo nás tam 6 a nikdo ani Ň :-)))
                                  Ale přehrada je to nádherná, okolo borový les, absolutní klídek a pohoda, prostě po té dlouhé zimě krásný relax. A o to přece jde.........

                                    NKalužmistr - Profil | Po 16.4.2012 13:17:07

                                    Nazdar přátelé. Dnes jsem zahájil na P vodě a dopadl jsem takto, tři okouni, jeden Teskáč a nakonec mě to u břehu urafla zubatá, měla štěstí protože jinak zkončila na pekáči. Zmrzlej jsem byl jak sobolí hov.. dušička má pokoj a já taky.

                                      NHoumrP - Profil | Ne 15.4.2012 22:40:08

                                      zelí >> díky :-), uvidím, jak to bude vůbec ve vodě pracovat.

                                        NHoumrP - Profil | Ne 15.4.2012 22:37:56

                                        Kalužmistr >> Pepo, trofejní rybku jsem ještě neviděl :-)). Zítra je půjdu vykoupat, tak se uvidí :-)