Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 22:08:13

martcv >> Taky asi zkusím něco z toho péří ale mám obavu že to nezvlánu, nechce to držet tvar.

    Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 22:05:41

    ........

      Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 22:04:21

      ......................

        Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 22:02:53

        ......

          NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 22:02:42

          martcv >> Já už to ani nepočítám ale je to pěkná suma.

            Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 22:01:40

            .........

              Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 21:58:34

              Kalužmistr >> ta fluooranž je pěkná...tu nemám........ty už jsi do toho taky koukám nasypal pár peněz........:-)

                NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 21:55:49

                Dnes nákup Polsko.

                  Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 21:52:20

                  Tak jsem si taky něco uvázal pro sebe...........pstružáci se už třesou......:-)))

                    NVYDROUŠ - Profil | So 14.4.2012 17:10:25

                    Kalužmistr >> Pěkné dědo:-))) Máš dobrého učitele

                      NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 15:04:45

                      martcv >> Určitě, začal jsem vázat jiným způsobem než doposud a je to lepší.

                        Nmartcv - Profil | So 14.4.2012 13:21:29

                        Kalužmistr >> no vidíš jak je to už pěkný......je to znát s tím matrošem ode mě.....:-)

                          NKalužmistr - Profil | So 14.4.2012 11:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Včerejší sněhuláci.

                            NBláža - Profil | Čt 12.4.2012 20:03:33

                            martcv >> Ahoj, zase pěkná věc. Dnes mi dorazila další várka materiálu, ale stále to není tak hezky lesklé jako ty tvoje..... ;o)))

                            Musím hledat dál....

                              NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 12.4.2012 19:26:31

                              martcv >> jojo,takže jak koukám,příprava na sezonu perfektní,už je to tu za tři dny a 10 hodin,taky se dám do díla :-)

                                Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 19:22:42

                                P.R.E.D.A.T.O.R >> jj...poznal jsi to dobře....má to cca 4cm...je to na pstružáky...:-)

                                  NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Čt 12.4.2012 19:03:40

                                  Bambus... T.maniak >> jj tak jsem to poznal mno :-),pěkný to jsou kousky! :-) taky se dneska do toho musím už dát,sezona je za dveřma! :-)

                                    NKalužmistr - Profil | Čt 12.4.2012 18:11:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Takže počasí hnus ale na vázání špica.

                                      NKalužmistr - Profil | Čt 12.4.2012 14:38:45

                                      martcv >> Díky,čekám netrpělivě až to dorazí.

                                        Nmartcv - Profil | Čt 12.4.2012 8:17:28

                                        Kalužmistr >> Ahoj.....
                                        tak jsem ti to zabalil a dneska ti to pošlu........pět barev....pět cca metrovejch knotů od barvy
                                        to bude spoustu límečků.......:-)