Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 18:58:48

martcv >> :-) nádhera jak jinak :-)

    Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 18:53:29

    Bambus... T.maniak >> Co je ty no jo.........od tebe to sedí plandavkovej šílenče.....:-)

      NBambus... T.maniak - Profil | Po 27.2.2012 18:45:47

      martcv >> no jooo :-)

        Njirina 77 - Profil | Po 27.2.2012 14:11:53

        tak sem si zkusil umotat taky nějakého toho Jigstreamera..vázáno na koleni s materiálem tzv. co dům dal ... :-))

          NKalužmistr - Profil | Po 27.2.2012 13:50:34

          martcv >> Díky.

            Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 9:18:58

            Kalužmistr >> Ahoj..6 a 8g

              NKalužmistr - Profil | Po 27.2.2012 9:02:12

              martcv >> Nazdar vazači, jakou mají ty candátovky gramáž.

                Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 0:39:59

                štikovka........

                  Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 0:35:24

                  candátovky.........10cm

                    Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 0:34:01

                    prckové na pstruhy.......

                      Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 0:33:01

                      koguty........10g

                        Nmartcv - Profil | Po 27.2.2012 0:32:03

                        mořké 40g......

                          NKalužmistr - Profil | Ne 26.2.2012 17:29:00

                          Já vím že to sem nepatří ale jednu fotku sem mrsknu, místo motání jsem šel k řece a můžu říct že jestli začne pršet tak bude asi pěknej fofr, řeka stále pod ledem a voda pomalu stoupá. Martev - jestli to tady nechceš tak to smaž.

                            NHoumrP - Profil | Ne 26.2.2012 16:54:04

                            Bláža >> šikula, super!

                              NNovish - Profil | Ne 26.2.2012 14:45:10

                              Bambus... T.maniak >> Moc pěkné

                                NIza - Profil | Ne 26.2.2012 8:44:48

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 24.2.2012 20:47:36 >> Hoj, taky nebylo:-)

                                  NBláža - Profil | So 25.2.2012 22:56:52

                                  Paulus >> To víš, ten starej byl vrklavej, tak jsem si urobil..... ;o))

                                    NPaulus - Profil | So 25.2.2012 22:51:45

                                    Bláža >> Hmm ............................... šikovnej Blaženo o))

                                      NBláža - Profil | So 25.2.2012 20:01:13

                                      martcv >> Ještě musí doschnout lak, a pak se zase do něčeho pustím.

                                        Nmartcv - Profil | So 25.2.2012 19:53:41

                                        Bláža >>dost dobrý..........tak šup...šup...ještě nějakej péřovej výrobek...:-)