Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Iza - Profil | Pá 24.2.2012 19:04:40

Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 24.2.2012 15:34:20 >> Nazdar. To máš na mušák né:-))

    martcv - Profil | Pá 24.2.2012 18:54:48

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 24.2.2012 15:34:20 >> čus....na duháky to bude dobrý...

      Bambus...Tacklesmani - Profil | Pá 24.2.2012 15:34:20

      martcv - >> ahoj tak ti tu házím moje první pokusy na micro mrdíky :-) a už na to se...u. kejchnul jsem a mnel jsem peří po půl pokoji ( nebaví mně to.) a ta poslení je mokrá :-)

      :-)

        koubic - Profil | Pá 24.2.2012 13:59:05

        martcv >> super!

          martcv - Profil | Pá 24.2.2012 13:48:46

          mořské mrchy........40g..........velikost 15-18cm
          hlavičky s povrchovou úpravou UV do hloubek.......

            kapor76 - Profil | Pá 24.2.2012 13:34:00

            martcv >> dnes idem pre haciky a uz konecne sa mozem aj ja pustit do tvorenia, ale ja sa budem uberat polskou cestou )) doteraz som sa zabaval s knotmi, trocha casu mi zabralo kym som nasiel ten spravny material

              martcv - Profil | Pá 24.2.2012 13:14:21

              kapor76 >> taky jsem na tebe myslel...když jsem je motal..:-)

                kapor76 - Profil | Pá 24.2.2012 13:03:17

                martcv >> teraz uz nie je co vylepsovat. ))) Urcite budu tak dobre chytat ako vyzeraju.

                  Bambus...Tacklesmani - Profil | Pá 24.2.2012 11:46:20

                  martcv >> hmm dobrý mrkvajzy :D

                    Kalužmistr - Profil | Pá 24.2.2012 10:30:24

                    martcv >> Ty se překonáváš a taky mě pěkně dráždíš :-))

                      martcv - Profil | Pá 24.2.2012 9:19:08

                      Nová varianta "mrkí".......:-)

                        Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 23.2.2012 20:56:50

                        S&F - pescador >> ak to je super :-) čekal jsem že to bude těžší :-)

                        vše supr :-)

                          S&F - pescador - Profil | Čt 23.2.2012 19:34:09

                          Videonávod jak navázat "KOGUTA" - www.youtube.com/watch?v=4D4oydpP_U4

                            Bambus...Tacklesmani - Profil | Čt 23.2.2012 18:09:55

                            martcv >> cus pane. ted jsem byl u nas v obchode jednom a maj tu perí plnoo :-)

                            barveny hlavne.

                              Kalužmistr - Profil | Čt 23.2.2012 14:51:49

                              martcv >> Ano.

                                martcv - Profil | Čt 23.2.2012 14:51:00

                                Kalužmistr >> to máš od Cívky?

                                  Kalužmistr - Profil | Čt 23.2.2012 14:49:58

                                  martcv >> A hlavně cena výborná.

                                    martcv - Profil | Čt 23.2.2012 14:47:00

                                    Kalužmistr >> Ahoj..to nevypadá zle....

                                      Kalužmistr - Profil | Čt 23.2.2012 14:45:24

                                      Tak dnes dorazilo peří a můžu opět motat.

                                        Kalužmistr - Profil | St 22.2.2012 23:55:03

                                        martcv >> Zítra to má dorazit, tak ti pošlu foto.