Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 19:40:09

zelí >> díky moc :-)

od tebe to potěší :-)

    Nzelí - Profil | Čt 9.2.2012 19:39:40

    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 19:32:31 >> v pohode,ale me se pomalu libi vse co nekdo udela doma na koleni.
    Pozor,ale jenom POMALU VSE to neznamena ze vsechno
    A tvých vyrobku si vazim.

      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 19:35:53

      martcv >> :-D to neni hezky. :-D
      lezl by jsi mi do kseftu :D

        Nmartcv - Profil | Čt 9.2.2012 19:33:59

        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 19:32:31 >> o dost lepší.....ale počkej až to nabarvím já.....:-).....si šlápneš na ruce..........:-))))

          Nmartcv - Profil | Čt 9.2.2012 19:32:43

          Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 19:31:01 >> neboj....sleduju......ale spouštěcí bod bych na takhle výraznou plandu nedával......

            NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 19:32:31

            zelí >> tak dalsi series :-) bude bez :-)

            barvy už fajn?

              Nzelí - Profil | Čt 9.2.2012 19:31:27

              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 19:31:01 >> never kazdy picovine:-))

                Nzelí - Profil | Čt 9.2.2012 19:31:04

                martcv >> souhlas,to oko je divne

                  NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 19:31:01

                  martcv >> to je oko :-)

                  flitr :-)

                  byl jsem informován ze je to dulezite :-)

                    Nmartcv - Profil | Čt 9.2.2012 19:29:56

                    Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 9.2.2012 19:16:32 >> no vidíš že to jde...........:-).........jen ten kulatej nesmysl bych vynechal....

                      NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 9.2.2012 19:16:32

                      martcv >> sice to neni chlupaty ale na ryby jo :-)

                      už se líbej?

                      mne jo :-) hlavne ty bílí a perletovky :-)

                        Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 23:24:27

                        zelí >> jj...zpátky k rybám...ještě že je máme.....:-)

                          Nzelí - Profil | St 8.2.2012 23:02:45

                          martcv >> vis co.Ja dokazu pochopit,ze ta pokladna je prazdna a ze se fakt musi neco stim delat.Ale kurva proc to maji zase odnaset obycejny zivnostnickove,ktery v zivote nebudou bohaty ale pouze udreny a vorvany jak boruvky.

                          No nic kaslem na to,sem to nepatri...

                          Kurna ten kogut je peknej!!!!!!

                            Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 22:56:59

                            zelí >> takže ho máš rád jako já.....:-)............zmrdi šetří kde to maj nejjednodušší...........to přesně vidíš z čeho jim jdou prachy....předražený zakázky nějak neřeší...

                              NKajaneccek - Profil | St 8.2.2012 22:52:37

                              kapor76 >> tenhle matroš vypadá hodně dobře... kde to koupit v běžným obchodě? Galanterie?

                                Nzelí - Profil | St 8.2.2012 22:42:46

                                martcv >> kvuli nemu si musim zalozit srčko,jinak jsem v p..i.

                                  Nzelí - Profil | St 8.2.2012 22:42:01

                                  Kalužmistr >> asi tak

                                    NKalužmistr - Profil | St 8.2.2012 22:41:22

                                    zelí >> Kdyby prdla tak je pozdě :-))

                                      Nzelí - Profil | St 8.2.2012 22:40:35

                                      martcv >> hele rvali na sebe zase v parlamentu jak hovada.ale takhle jsem ho jeste nevidel.sem myslel ze mu prdne cevka

                                        Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 22:28:08

                                        zelí >> co tam povídal ko.ot.........?.............jsem na něj alergickej...živí mě stavební spořitelna a po tom co to pomluvil minulej rok...mě pěkně sere.....snažil se stavebko zlikvidovat aby měli zase co rozkrádat a nemuseli to dát lidem