Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NNovish - Profil | St 8.2.2012 20:43:45

Kajan >> Čauky poštovný bylo kolik?a cca váha díky

    Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 20:34:41

    kapor76 >> cca.......10-15minut........jen vázání.........nepočítám do toho výrobu hlav.....

      Nkapor76 - Profil | St 8.2.2012 20:10:15

      martcv >> Ako dlho ti trva viazanie koguta, klasiku s trojhackom?

        N1Mara - Profil | St 8.2.2012 19:50:41

        Rybkin >> Sorry :-)) Ale to foto bych rád viděl , jak ty peříčka vypadaj a jak jsou velký :-) Díky moc :-)

          NRybkin - Profil | St 8.2.2012 19:45:58

          1Mara >> Ne,ne psal jsem že nevážu

            N1Mara - Profil | St 8.2.2012 19:30:50

            Rybkin >> Já myslel že je máš doma , ale moc díky když se ti to povede :-)

              NRybkin - Profil | St 8.2.2012 19:00:23

              1Mara >> Nemam,jen jsem to náhodně vzal do ruky a vyfotil to kdyby se to nahodou někomu šiklo ale jistě tam ještě do konce tejdne pujdu tak to mužu vyfotit

                NS&F - pescador - Profil | St 8.2.2012 18:43:03

                Kajan >> Kajaneccek - 8.2.2012 18:41:00 >> Ne :-)) děkuji .... v tom nejedu :-))

                  NKajaneccek - Profil | St 8.2.2012 18:42:50

                  martcv >> Super spolehlivej týpek... pošle ti to jak potřebuješ...

                    NKajaneccek - Profil | St 8.2.2012 18:41:00

                    S&F - pescador >> to mě nenapadlo:) ale vypadá to zajímavě:) klidně ti pár gramů mustadu prodám:) gram za 120,- :D

                      N1Mara - Profil | St 8.2.2012 18:38:31

                      Rybkin >> Máš i fotku prosímtě jak to vypadá ze sáčku venku to marabu ? Díky moc :-)

                        NKajaneccek - Profil | St 8.2.2012 18:38:23

                        Bery. >> clo a dph 0:)) poslal mi to v hodnotě 25USD... za 6 dní doma:)

                          NS&F - pescador - Profil | St 8.2.2012 18:37:41

                          Kajan >> Kajaneccek - 8.2.2012 18:33:15 >> To jo .... první moment jsem ale myslel,že "dealuješ" ... ty háčky mi připají v těch sáčcích jako něco úplně jinýho :-))

                            Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 18:36:47

                            Kajan >> Kajaneccek - 8.2.2012 18:33:15 >> pěkný.........kde jsi je bral? Hoď odkaz...

                              Nmartcv - Profil | St 8.2.2012 18:35:12

                              kapor76 >> jj....přesně to....
                              tak ono se to bude chovat dobře...to je jasný

                                NBery. - Profil | St 8.2.2012 18:34:49

                                Kajan >> Kajaneccek - 8.2.2012 18:33:15 >> Pěkná zásoba:-)) Kolik procent je prosim clo+dph ? Ať vim kolik mám počítat navíc k objednávce.

                                  NKajaneccek - Profil | St 8.2.2012 18:33:15

                                  Tak a je o zábavu postaráno:D

                                    Nkapor76 - Profil | St 8.2.2012 18:17:22

                                    martcv >> myslis,,celýho srpku kohouta,, cele perie s kohuta to iste ktore sa da na klasicke koguty ako koncove?

                                      Nkapor76 - Profil | St 8.2.2012 18:15:26

                                      martcv >> Som ho kupal v umyvadle a golierik sa sprava vynikajuco