Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 7.2.2012 13:38:34

martcv >> jj na tý fotce vypadají celkem malý :-)

    Nmartcv - Profil | Út 7.2.2012 13:35:02

    P.R.E.D.A.T.O.R >> 30-40cm?.........odhadem
    jako jsou fakt pěkný....peří je tam dost....chvíli by měli vydržet...:-)

      NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 7.2.2012 13:28:12

      martcv >> mno určitě :-) jak sou velké ty sklapy?

        Nmartcv - Profil | Út 7.2.2012 13:26:31

        P.R.E.D.A.T.O.R >> To bylo na objednávku........normálně to tady moc není....asi z venku......asi určitě....:-)

          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Út 7.2.2012 13:08:11

          martcv >> a co si bral za skalpy a z kama vbc?

            Nmartcv - Profil | Út 7.2.2012 13:05:02

            Lapala >> tak jedno pírko určitě ne.....ale je to o tom, že většinou nepotřebuješ jen jednu barvu peří...........moje poslední objednávka skalpů byla za skoro tři litry....:-(.....za to už je slušná vláčecí rákoska....

              NLapala - Profil | Út 7.2.2012 12:46:58

              Na kolik vyjde jedno pírko? :)) To zas taková šupa nebude...

                NHoumrP - Profil | Út 7.2.2012 12:44:47

                martcv >> jo, je to šupa :-))

                  Nmartcv - Profil | Út 7.2.2012 12:34:16

                  HoumrP >> jj....přesně.........pálka co..........?........za to by bylo půlka kurníku.....:-)

                    NKalužmistr - Profil | Út 7.2.2012 11:30:12

                    HoumrP >> Díky za radu.

                      NHoumrP - Profil | Út 7.2.2012 11:06:43

                      Kalužmistr >> ty chlupatý nitě můžeš využít tak, že je použiješ na dokončení chlupatice. Pár ovinů za hlavičkou a rozčešeš to kartáčkenm na zuby.

                        Nmartcv - Profil | Út 7.2.2012 10:28:12

                        Lapala >> jj...to je dobrý.........:-)

                          NLapala - Profil | Út 7.2.2012 7:04:37

                          martcv >> Já ti za ten skalp kapra dám ! :))))

                            NKalužmistr - Profil | Po 6.2.2012 23:23:17

                            martcv >> Já už nebudu na nic koukat nebo mě jebne :-))

                              Nmartcv - Profil | Po 6.2.2012 23:16:40

                              Kalužmistr >> Bych ti měl jednou vyfotit co všechno mám doma.......by jsi asi upad.........:-).....
                              ale já musím mít taky všechno co vidím....

                                NKalužmistr - Profil | Po 6.2.2012 23:13:25

                                martcv >> Jsem zvědav jak to půjde vázat, jsou tam taky nějaké chlupaté nitě ani nevím co to je, tam maj takovej věcí že jde člověku hlava kolem.

                                  Nmartcv - Profil | Po 6.2.2012 23:07:17

                                  kapor76 >> Já z lodě chytal hodně....hlavně na přehradě (Nechranice) ale před pár lety přišla velká voda a novejma přepadama uteklo strašně ryb......hlavně candátů.....víš jak to je ty jdou vždycky s vodou dolu...........co tam zbylo dokončili rybáři........pomalu se to vzpamatovává...ale fakt pomalu....poslední dva tři roky to bylo naprosto mrtvý.....
                                  koupil jsem i bout a věnoval se jinejm vodám......a hodně i ze břehu.....zase jsem se vrátil k základům a otevřeli se mi zase jiný obzory....jsem te´d pružnější...a líp se přispůsobím situaci

                                    Nkapor76 - Profil | Po 6.2.2012 23:00:35

                                    martcv >> Ja prave len z lode, z brehu som mozno aj zabudol. ))) je to iny pohlad na vodu ak raz opacis uz inac nebudes chciet))

                                      NKalužmistr - Profil | Po 6.2.2012 22:57:05

                                      martcv >> Snad ne, to se pozná až to přijde.