- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NBláža - Profil | Út 24.1.2012 18:47:52
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 22:31:33 >> Pěkné kousky, už jen aby se mohlo k vodě..... ;o))))
Nostomi - Profil | Út 24.1.2012 7:24:54
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 22:31:33 >> máš je parádní, hlavně ten v tom levym hornim rohu
NKalužmistr - Profil | Po 23.1.2012 23:46:49
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 22:31:33 >> Máš to super.
Nmartcv - Profil | Po 23.1.2012 23:40:47
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 23:37:48 >> Tak to máš teda talent...:-)............
a proč myslíž že to vážu já?.........umotáš všechno co chceš a to doslova
a proč myslíž že to vážu já?.........umotáš všechno co chceš a to doslova
NKajaneccek - Profil | Po 23.1.2012 23:37:48
martcv >> tento tyden prvně... :) abstinencni příznaky jsou velký, tak se vybijim alespoň na tomhle:) konečně si muzu namichat, co na gumach nekoupis:))
Nmartcv - Profil | Po 23.1.2012 23:30:18
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 22:31:33 >> ty už jsi to někdy trénoval...............přiznej se....:-)
NStavba - Profil | Po 23.1.2012 23:13:43
Kajan >> Kajaneccek - 23.1.2012 22:31:33 >> ty vogo mas to pekny. radsi sem ty svoje paskvily davat nebudu
Naxel82 - Profil | Po 23.1.2012 19:27:38
1Mara >> jo, už se talo. dneska jsem kukal na pár a i uvažujo že něco zrobím. uvidíme. má jeden jak jsem kdysinky vázal mušky ale je solidně zrezlej.:-(
NZajda - Profil | Po 23.1.2012 19:26:07
axel82 >> Kdybys byl zájemce jenom ty, tak bys to měl za 3 klila. Takhle chce narýžovat a asi budeš mít smůlu. Furt nic nechápeš...
Nmbu - Profil | Po 23.1.2012 19:25:49
axel82 >> Zdar, mně po několika dnech napsal to samé. Tak jsem mu poslal odkaz na http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=634262&idzapisu=5544165&kw=aukce
- omluva zadavateli diskuze za odbočení od tématu
- omluva zadavateli diskuze za odbočení od tématu
NBláža - Profil | Po 23.1.2012 19:23:37
axel82 >> Taky mi to poslal, napsal jsem mu, o fotku, a že nenabídnu nic, když nevím jak vypadá. Jeden už doma mám, a stejnej bych nemusel. Asi se pustím do samovýroby něčeho funkčnějšího. Nebude to možná z nerezu a IA kvalita, ale rozhodně bude funčnější než to co mám. Na svoje výtvory nemusím mít stroj za 4 litry.....
N1Mara - Profil | Po 23.1.2012 19:23:13
axel82 >> Tak ho pošli do řitě a kup si novej za litr a jeto :-)
Naxel82 - Profil | Po 23.1.2012 19:20:45
Zajda >> tak ať napíše že kdo dá víc ne? takhle bych to napsal já. nebo ne? jde mi jen o tohle
NZajda - Profil | Po 23.1.2012 19:18:51
axel82 >> Co se ti na tom zdá nenormálního? To je zákon nabídky a poptávky...
Naxel82 - Profil | Po 23.1.2012 19:17:11
zdarec pánové pěkné kusy. Chci se zeptat mimo záznam. jak funguje bazar. našel jsem inzerát o prodeji vázacího svěráku. za 300, po pěti dnech se dotyčný ozve a že má prý hodně zájemců a že to prodá tomu kdo dá víc? tak nevím cenu má danou a nejednou píše něco jiného. nechápu
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107185
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











