Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Nmartcv - Profil | St 18.1.2012 21:43:58

Bláža >> i ty jeden Číňane....:-))))))))
na to že s tím začínáš....tak dost dobrý...

    NBláža - Profil | St 18.1.2012 21:42:53

    martcv >> Pěkné kousky, zase nějaká inspirace.... ;o)))

      Nmartcv - Profil | St 18.1.2012 21:41:56

      zelí >> vymysli si barevný kombinace...hoď si to na papír a probereme to jestli na mám matroš...z toho co jsem sem hodil by neměl bejt problém.....

        Nzelí - Profil | St 18.1.2012 21:37:08

        martcv >> neco vyberu nakombinuji a preposlu.Chce to klid a rozvahu. Pravdepodobne to budeme konzultovat asi po founu.
        A pak si te dovolim poprosit o výrobu:-)))

          NBambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 21:25:28

          martcv >> ten na levo uplně na hoře :-) bomba :-)
          a pak ten s tím modrým :-)

            Nmartcv - Profil | St 18.1.2012 21:25:19

            a ještě jedna............

              Nmartcv - Profil | St 18.1.2012 21:24:26

              zelí >> Tak tady máš konečně ty vzorky......ale těch kombinací je mraky....

                NBláža - Profil | St 18.1.2012 21:17:51

                Kikis >> Ale motal jsem já...

                  NKikis - Profil | St 18.1.2012 21:08:08

                  Bláža >> aha :D

                    NGTdpcfix - Profil | St 18.1.2012 21:04:25

                    no ja to vidim takhle do dneska jsem na vlacku tahal z vody jen krmitka ale nadchazejici sezona bude asi hodne o peri:D:D:D:D

                      NMr.Mepps - Profil | St 18.1.2012 20:59:54

                      Kikis >> nazdar koki

                        NBláža - Profil | St 18.1.2012 20:45:03

                        Kikis >> Si piš, jsou i na jeho hlavičkách.... ;o))))

                          NKikis - Profil | St 18.1.2012 20:42:02

                          martcv >> XD autorská práva !

                            NBambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 20:40:06

                            Bláža >> ne fakt moc pekný :-)

                              NBláža - Profil | St 18.1.2012 20:35:44

                              zelí >> To je obálka, ve který přišo nějaký vázání..... ;o))))

                                NBláža - Profil | St 18.1.2012 20:35:05

                                Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 18.1.2012 20:31:55 >> Myslíš ty barevný kousky? Ne, je to rozpletená nějaká umělá potfora na pletení, ale když to namočíš, tak se narovná. Je to pěkně jemné....

                                Na kogutovi je domácí králík a pero z páva (marabu)

                                  Nzelí - Profil | St 18.1.2012 20:32:13

                                  Bláža >> Karle ty se nezdas

                                  p.s.papir dneska lepsi,ale stale na hovno:-))

                                  Ahoj Kájo

                                    NBambus...Tacklesmani - Profil | St 18.1.2012 20:31:55

                                    Bláža >> z koberce?


                                    jinak moc pěkný :-)

                                      NBláža - Profil | St 18.1.2012 20:31:04

                                      Tak sem přidám dnešní pokus......

                                        NSprachys - Profil | Út 17.1.2012 23:03:21

                                        zelí >> já ho chytl v sobotu, to není zas tak dlouho :-)