Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:17:39

zelí >> jako myslíš třeba 45 a 90 stupňů....?

    Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:17:03

    zelí >> mám ženu o 15 let mladší ....tak si na mě nedovolí.....:-))))))))))
    edit......zatím...

      Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:16:03

      Bláža >> Když je krize a dojde.....jde to i z těch kancelářskejch sponek...těch velkejch.......sice je to měkký...ale děláš to dvojitě...tak je to v pohodě...

        Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:15:41

        martcv >> jedna technická-dokazal by si odlejt kulicku s dvema ocky???

          NBláža - Profil | Út 17.1.2012 21:14:40

          zelí >> To maj někde ve zdr. potřebách ne?

            Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:13:42

            Bláža >> osteofix objednej tvrdej

              NBláža - Profil | Út 17.1.2012 21:12:59

              martcv >> Ten nerez drátek kupuješ kde? Na ty koguty....

                Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:12:58

                martcv >> hele a to fakt tohle vsechno provadis manzelce v kuchyni?? To musis byt kurva silnej v kranflekach:-))

                  Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:11:31

                  zelí >> Ahoj...dneska jsem to nedal....vlezlo mi do toho odlejvání haviček....500ks.....ještě je štípám.....uf....a hodinu ještě budu.....:-(

                    Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:11:20

                    Bláža >> kaluzmistr to taky vzdycky nacpe asi do 6 diskuzi,tak proc ne ty??:-)))))

                      NBláža - Profil | Út 17.1.2012 21:10:03

                      zelí >> Neprovokuj, není..... ;o))))

                        Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:09:35

                        Bláža >> kogut z králíka není úplně to ono.....jmenuje se to kogut...poláci asi věděli proč....ale zkus to....udělej i z kohouta a srovnej to...uvidíš.....

                          Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:08:19

                          Bláža >> a neni to skoda ze je jen vedle ve Streamrech:-)))

                            NBláža - Profil | Út 17.1.2012 21:06:37

                            martcv >> Ahoj, zejtra, když bude vhodná konstelace, tak neřežu kůži, a zkusím nějakého koguta. Dnes jen první rychloverze strýmra, fotka je vedle ve strýmrech....

                              Nzelí - Profil | Út 17.1.2012 21:03:35

                              martcv >> tak kde to vazne s tema chlupaticema.Chci uz vybirat:-))))))))))))))))))

                              Bo ja jsem nemehlo neco vazat a clovek se nema cpat do neceho co neumi:-)

                                Nmartcv - Profil | Út 17.1.2012 21:01:22

                                Kajan >> Kajaneccek - 17.1.2012 20:54:35 >> pěkný........klidně kopíruj.....ti pak pošlu účet za autorská práva............:-)))))

                                  NKajaneccek - Profil | Út 17.1.2012 20:54:35

                                  první výtvor:) Nedostatků moc:) martcv promine za kopírování určitých detailů:)

                                    NHoumrP - Profil | Út 17.1.2012 16:10:13

                                    Kalužmistr >> nohama jsem motal v sobotu :-), dnes noční :-(

                                      NKalužmistr - Profil | Út 17.1.2012 15:37:01

                                      martcv >> Snad se to už vrátí tam kam to patří, motání.