Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....

Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítány
Zvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
Autor diskuse: martcv - Profil , 12.1.2012 dravci - techniky lovu

NMilan 66 - Profil | So 10.1.2015 23:18:43

Zduř!

    NMilan 66 - Profil | So 10.1.2015 21:09:43

    PepanD >> máš pravdu!!! ten další se moc nepoved. Ale i cesta může být cíl!!!

    Jinak děkuju.

      NPepanD - Profil | So 10.1.2015 21:00:44

      Milan 66 >> Máš to dobrý,Je to podle obrazu tvého? Tak vázej. Ale i největší paskvil (nenarážím na ten tvuj streamer) dovede při dobrém vedení zachytat.

        NMilan 66 - Profil | So 10.1.2015 20:49:22

        Zdar, tak jsem dnes cosi zkusil! Raďte vy zkušenější! Dík.

          NValda - Profil | St 7.1.2015 21:04:05

          Chenille UV ,super na koguty

            NRAJA - Profil | Út 6.1.2015 20:27:03

            Milan 66 >> asi máš pravdu :-)

              NMilan 66 - Profil | Út 6.1.2015 19:23:43

              RAJA >> myslim, ze než zrezaví, tak to urveš.:-):-):-):-)

              Edit! je sorry, tys odpovidal,:-):-):-)

                NRAJA - Profil | Út 6.1.2015 19:21:58

                martcv >> Dík, už na tom pracujem.

                  NRAJA - Profil | Út 6.1.2015 19:21:30

                  Sikulam >> Nebude to hrdzavieť Myslím ten drátik.

                    NMilan 66 - Profil | Út 6.1.2015 16:23:17

                    PepanD >> :-):-)

                      NPepanD - Profil | Út 6.1.2015 15:20:26

                      Sikulam >> To je bohužel čisticí vytěrák na lulky.

                        NSikulam - Profil | Út 6.1.2015 15:14:25

                        RAJA >> Zena ted koupila neco podobného v trafice, ale je to na drátku.

                          Nmartcv - Profil | Út 6.1.2015 0:19:04

                          RAJA >> Ahoj....u nás jsem na ně nikde nenarazil.....jedině z venku...

                            NRAJA - Profil | Po 5.1.2015 8:41:18

                            Zdravím páni majstri kogutovi. Kde sa dá zohnať hrubšia a hustejšia šenilka ako je napr.
                            http://www.bogdangawlik.pl/index.php/cPath/322_157_​158_543
                            Používam od Hendsu a tie sú riedke. Vopred dík.
                            Rado

                              NMilan 66 - Profil | So 3.1.2015 11:37:25

                              martcv >> hm, asi to zkusím. Díky.

                                N1Mara - Profil | Pá 2.1.2015 15:41:36

                                martcv >>:-)....

                                  Nmartcv - Profil | Pá 2.1.2015 15:11:55

                                  Milan 66 >> Ale jo....zkoušel.....ale nepřišlo mi, že je to lepší...

                                    NMilan 66 - Profil | Pá 2.1.2015 14:50:49

                                    martcv >> Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli jsi nezkoušel vázat na erie?

                                      Nmartcv - Profil | Út 2.12.2014 22:12:50

                                      Dlouho jsem sem nic nedal.....dneska se na vzduch podívali tři kousky candoše..nej krasavec 70cm....tři štičky a okoun...peří jim pořád chutná, jen to chce zpomalit vedení....dva parádní jsem vyháknul...
                                      štika z minulýho týdne na jigstreamera...přišli dvě stejně velký ségry