- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koguty, péřové jigy....lov na ně, vhodné náčiní a vše kolem nich....
Ahoj vláčkaři jako výrobce těhle nástrah zakládám tuhle speciální diskusi o lovu na koguty a jigi z peří i jiných materiálů....podobná otázka tu nikdy v historii Mrku nebyla...a i na zahraničních webech toho mnoho k nalezení není.....budu rád za konstruktivní diskusi se skušennostmi z lovu a klidně i s vázáním téhle nástrahy..........fotky vítányZvu všechny ty co rádi zkouší nové nástrahy.....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
172x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
poldeci - Profil | So 2.6.2012 13:23:14
nedávno som tvrdil,že candošov ťaháš na hniezdach,budem to tvrdiť i naďalej lebo je to fakt,bohužiaľ tebe nedochádza!
za všetkou snahou tu na webe je len tvoja samoľúbosť a určitý pocit výnimočnosti ,keď píšeš že o zisku to nie je
kaňka - Profil | So 2.6.2012 13:16:35
Možná to jednou pochopíš , že taková popularizace , ne moc známé nástrahy , nepřinese nic dobrého .
I když ty možná ne , kšeft je kšeft , že ? :-))
martcv - Profil | So 2.6.2012 12:33:11
nejlepší je, že ty co na koguty chytaj ...se nebojí o zkušennnosti podělit....viz. třeba ty.......:-)
a za to jsem rád
martcv - Profil | So 2.6.2012 12:26:07
jinak nevím jestli poslání...ale fakt mě to baví...hlavně nové kombinace
že to ztratí punc exkluzivity jak píšeš se nebojím....nikdy to nebude tak rozšířeno jako třeba twistr...(horší dostupnost...v krámě to běžně neseženeš).......a navíc se dá vymyslet zase nějaká inovace ........třeba dneštní gumy od pár firem je dokonalejch ale je to drahý a nikdo na to nechytá.....těch nástrah je tolik, že se to nedá ani všechno vyzkoušet......
jinak dotaz na tebe.....ty na kohouty a jigstreamery chytáš?
kapor76 - Profil | So 2.6.2012 12:05:38
A neda mi nezareagovat, podla mna sa jedna o ludi ktori sa stale nevedia zmierit s cim dalej tym vacsou rybarskou zakladnou a taktiez technologicky vyvoj nastrah a ryb. naradia rastie rychlym tempom a to samozrejme musi poznacit obsadku ryb v nasich i vasich vodach. Musime si priznat ze myslenie rybarov je este stale niekde inde a to je ten dovod.
A pripustit taky nazor ze jedna nastraha moze vydrancovat vody je tiez nezmysel, je ovela viac efektivejsich nastrah na zubaca ako su koguty , ved uz len samotna casto verejne na kazdom webe predebatovana mrtva alebo ziva rybka je na tom ovela lepsie. A tam sa nikto nezamysla smerom drancovania, proste sa stale pouziva a este asi dlho aj bude.
To koli comu si otvoril tuto otazku myslim ze kazdy pochopi, vymenit si skusenosti s viazania .......atd. A to ze propagujes koguty ako nastrahu na ktoru sa lovi uz nejake to desatrocie a tuto nastraha ktoru kazdy mierne zdatny lovec dravych uz davno pozna mi nepride ako verejne tajomstvo skor naopak, viem sa na tom pozasmiat. Ved len cely polsky web je zaplaveny uz roky touto temou )))
Ale PSSSSST aby nahodou tuto diskusiu nikto necital.)))))) Co ked sa medzi riadkami obajví zas nejaka nova nastraha ktora vychyta vsetky vody)))
V_L_K - Profil | So 2.6.2012 11:28:14
Jen něco málo k tomu:
- vyrábět něco, trávit s tím čas, který by jsi mohl trávit s rodinou, na rybách nebo jakkoliv jinak a bez toho, aby jsi s toho něco získal......víš, tak nějak tomu úplně nevěřím. Snad jen tak, že vázání a prodej, bereš jako svoje životní poslání
- myslím, že časem, až se tohle u vody dost okouká a ten čas příjde, ztratí tvoje nástrahy jakýsi punc exkluzivity a ty potom nachytáš stejně jako ostatní.Toho se nebojíš
Co ty na to?
Jarda001 - Profil | So 2.6.2012 10:53:28
martcv - Profil | So 2.6.2012 10:23:06
to že své výrobky i prodávám s tím se netajím....nevím teda jestli se dá mluvit o zisku.....možná tak o snížení nákladů......
snadná cesta k informacím asi ne.....informace sbírám spíše na zahraničních webech.....ale ode mě tu pár lidí informace získalo a jsou za ně určitě rádi při vázání vlastních výtvorů...
v době internetu není problém tyhle informace získat a tak jak jsem se k nim dostal já se k nim dostane kdokoli kdo se o to zajímá......jen jsem to možná dal na jedno místo......ale jestli si dáš tu práci a projdeš historii...dozvíš se že způsob lovu a spoustu důležitých informací ke konečnému výsledku tu nezmiňuji.(na to si každý musí přijít sám).......pořád je to jen nástraha, stejně jako guma...wobler....a jen při správné práci a spoustu odchytaných hodin dává očekávaný výsledky...ale to každá nástraha ve správných rukách
stačí ti to takhle?
V_L_K - Profil | So 2.6.2012 7:52:41
Velmi Tě prosím o odpověď na toto: viz. Sliver:
A proč furt propaguješ něco, čím si poláci totálně vybrakovali vody ? Nevidíš souvislost, nebezpečí ? Baví tě to?
a já pokusím se pokračovat dál...
Myslím, že nejsi tak hloupý, aby jsi nepochopil co Ti zde už dost lid naznačilo-napsalo.
Ve Tvých otázkách jsou nafoceny tuny fotek stejných-podobných strymrů ze všech možných pohledů a dá se říci i v nekonečné paletě kombinací barev. Ano navázat to umíš. Mezi náma já taky, protože na tom nic není.
Zpět k věci. Zkus odpovědět Sliverovi a nyní i mě.
Já si myslím, že hlavní důvod proč tyto otázky od tebe vznikly jsou:
- pokusit se olíznout mozky ostatním, zda náhodou není někto v tomto dál, pro Tebevelmi snadná cesta k informacím, na kterých obratem vyděláš
- osobní finanční zisk z prodeje
Napsal jsem to dost srozumitelně? Velice se těším na odpověď i když po zkušenostech z minula to asi moc nedopadne. Martin
sliver - samolibý vůl - Profil | So 2.6.2012 1:23:35
A proč furt propaguješ něco, čím si poláci totálně vybrakovali vody ? Nevidíš souvislost, nebezpečí ? Baví tě to ?
martcv - Profil | So 2.6.2012 0:53:19
ale tahle diskuse je bezpředmětná.......ty sem fotku toho "pravýho" koguta nedáš.....jestli ho teda máš.........
důležitý je že tyhle fungujou....a jestli původně vypadali jinak...třeba z nařezanejch šprcek nebo ryperů a límeček z molitanu je celkem jedno....myslím že ty původní a ze stejnech materiálů už těžko někdo váže.....už jen proto že staré materiály nahradili nové.........a nebo se to posunulo prostě dál...
sliver - samolibý vůl - Profil | So 2.6.2012 0:24:43
martcv - Profil | Pá 1.6.2012 23:01:59
kapor76 - Profil | Pá 1.6.2012 22:47:52
martcv - Profil | Pá 1.6.2012 22:41:43
ale možná se tu dozvíš, že to nejsou pravý koguty....:-)
martcv - Profil | Pá 1.6.2012 21:51:03
já už to pro jistotu ani neuklízím.......:-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33406
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKayakfishing a kajakorybaření20681
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NLodě a jejich úprava1035
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Kde to žije - dravci
18:50NKayakfishing a kajakorybaření 20685
18:10NBurza na přívlačové nástrahy 33408
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














