- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navijaky (zla kupa)
|Sklamal vas niekedy navijak na rybach?
Autor diskuse: Scoty Ba - Profil , 3.1.2012 všeobecné - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Notoš - Profil | Út 3.1.2012 20:39:39
Howy >> ne, rukama to není, věř mě... jsou prostě věci, které stojí na prd a tenhle ,,umělecký kousek " k nim patří. Takový Penn nebo i nejlevnější kousek od Shimana ho hravě strčí do kapsy.
Npoldeci - Profil | Út 3.1.2012 18:38:27
otoš >> však daj načo taká predohra,vari si nemyslíš ,že sa nám aj pipíky z toho postavia:)
Notoš - Profil | Út 3.1.2012 18:34:52
chlapi, pamatujte si jednu věc, výrobku kterému se dělá reklama, stojí v podstatě na h.... To bylo básní na Reda... První místo v německých rybářských časopisech a podobně... Rád ukáži reda v žalostném stavu (nechal jsem si ho na památku, jako důkaz nekvality).
Notoš - Profil | Út 3.1.2012 18:26:57
jo a když je výrobek (navijáky okuma) na našem trhu prodán v desetitisících kusech (30 000), tak to je známka pro tenhle naviják a značku...Když jsem jednou uváděl , že ho používám i na vláčku, tak se mnoho lidí divilo... Ale já vím proč ho používám na ,,těžkou" přívlač. Ani jednou mně nesklamal...
NHowy - Profil | Út 3.1.2012 18:23:42
Jarda Š. >> Sorry, tam mělo být, že stojí 15,000Kč. Je jasné, že výrobní cena je úplně někde jinde...
NScoty Ba - Profil | Út 3.1.2012 18:22:16
otoš >> Len ta okuma spred 12 rokov je uplne o niecom inom ako to co sa vyraba dnes.Ale tak je to skoro zo vsetkym.
Ngrizzly72 - Profil | Út 3.1.2012 18:21:57
otoš >> o matici jsem slyšel, to se mi nestává, ale ty další závady, tak to slyším prvně
Notoš - Profil | Út 3.1.2012 18:18:57
Howy >> máš stopro pravdu, nedopustím na okumu...mám je víc jak 12 let a co již pochytaly ryb. Sumce do 150 cm bez problému. Kapry 70 -80 cm jak by smetl. Vřele doporučuji, to je opravdu dobrá koupě. A cena do 1200 kč.
NJarda Š. - Profil | Út 3.1.2012 18:17:04
Howy >> Myslíš, že ho dělá za 15 000 Kč? Myslím, že kdybys jich koupil paletu v místě výroby, tak tě 1 ks takového navijáku nevyjde na víc jak 200 USD.
NRytíř - Profil | Út 3.1.2012 18:14:31
otoš >> tohle slyšim poprvý.
častým zacházením začne odcházet překlápěč (pořád se viklá, šroubení a uchycení na rotoru je humus...)
častým zacházením začne odcházet překlápěč (pořád se viklá, šroubení a uchycení na rotoru je humus...)
Notoš - Profil | Út 3.1.2012 18:09:22
grizzly72 >> ten red arc má 2 chyby: 1.) vlasec se dostává dost často pod brzdovou matku, nepomohlo nic, ani podložní gumičky... 2.) častým zacházením začne odcházet překlápěč (pořád se viklá, šroubení a uchycení na rotoru je humus...) a pak pořád je slyšet jakési pazvuky z převodů... Servis proběh 2 x a pak jsem se na něj (naviják) vykašlal...koupil jsem shimano rarenium a konec trápení, mohu se soustředit na lov přívlačí a ne na napravování a sledování činnosti(chodu) navijáku. Nedoporučuji tento výrobek! Pozor, mám spro navijáky s baitem na kapry a tam je spokojenost...
NRytíř - Profil | Út 3.1.2012 17:36:54
Petan600 >> a víš proč?Protože obchodníci z evropy se ptaj:
za 1 kolik to bude stát
za 2 a když jich vemem vagon za kolik to bude
za 3 dáte nám při velkém odběru něco zadarmo
za 4 když se to rozbije vyměníte nát to za nový kus
za 5 a můžem si na to dát marži 200%
za 6 a vydrží to něco
za 1 kolik to bude stát
za 2 a když jich vemem vagon za kolik to bude
za 3 dáte nám při velkém odběru něco zadarmo
za 4 když se to rozbije vyměníte nát to za nový kus
za 5 a můžem si na to dát marži 200%
za 6 a vydrží to něco
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14NLov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNRybáři vs ochránci přirody 86
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













