- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Aspire Ultra Feeder (rok 2012)
dostalo se ke mě info, že Shimano pro příští rok připravilo feederovou novinku ASPIRE Ultra, tak jsem trochu sondoval a rád bych věděl, co vy na to. Zkušenosti nejsou, prut se bude prodávat až asi od února 2012, ale podle použitého materiálu by se dalo předvídat. Kdo by jej rád zkusil? Já určitě. Linky a info sem záměrně nedávám, abych nebyl nařčen z nějaké reklamy nebo tak, kdo chcete, pátrejte a čtěte a pak se můžete vyjádřit. Na internetu je k dispozici vše, hodně zdaru!
Autor diskuse: Pepé - Vsetín - Profil , 17.12.2011 feeder - náčiní, doplňky
je podle vás na trhu jiný lepší nebo alespoň podobný kousek i od jiného výrobce? Bavme se o MEDIUM feederu s ohledem na použitý materiál a předpokládané chování prutu. Když tak do diskuse pište, který.
A) Ano je.68%
B) Ne není.16%
C) Určitě není.9%
D) Nevím.8%
Od 17.12.2011 hlasovalo 77 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
E.T. - Profil | Út 20.12.2011 12:51:42
plavan >> Měl jsem v pc uloženej seznam UK e-shopu. No pak si půjčila můj NTB moje drahá polovina když měla svůj v opravně. První co udělala když chtěla vypnout touchpad tak mi smazala všechny "důležité věci kolem rybařiny" páč tam nainstalovala nějakej program který mi to smazal. Proč to píšu. Měl jsem tam pár e-shopu kde bylo poštovný do ČR i 12 liber!! Marně se ho ale snažim najít :-(( Měli tam třeba sedačku od Korumu za 1900kč Ale nevím jak se to týkalo rozměrnějších věcí jako je třeba ta sedačka.
plavan - Profil | Út 20.12.2011 12:45:09
E.T. >> já s tím nemám žádnou zkušenost, ještě nikdy jsem nekupoval nic ze zahraničního e-shopu. Takže neumím posoudit. Jen jsem slyšel, že třeba z UK není moc levné poslat prut na dobírku, páč je to blbej rozměr. U navijáku to asi bude o dost příznivější.
A taky tu někdo psal, že mít napsáno na e-shopu, že je zboží na skladě ještě nemusí znamenat, že je zboží na skladě.
A taky tu někdo psal, že mít napsáno na e-shopu, že je zboží na skladě ještě nemusí znamenat, že je zboží na skladě.
E.T. - Profil | Út 20.12.2011 12:39:43
plavan >> Tak já jsem dal tenhle e-shop jako typ. At se Butchi snaží a hledá:-) Určitě najde další. Je jich tam dost kde mají pořád ty feedry na skladě. Sice jen po pár kusech ale pořád je mají. Když ten prut opravdu chceš tak Ti na ceně až tak záležet nebude ne.
plavan - Profil | Út 20.12.2011 9:41:23
Butchi >> 154 liber + poštovné. To se asi do třech tisíc českejch nevlezeš.
E.T. - Profil | Út 20.12.2011 8:08:35
Butchi >> Doporučuji začít třeba tady http://www.nailorsfishing.co.uk/Coarse-Fishing/Feeder-Rods/C1-302-1-0.htm
Jen hledej hledej...................
Jen hledej hledej...................
Butchi - Profil | Út 20.12.2011 7:59:51
E.T. >>
Nene, to zcela určitě nejsem já.. A nebrečel jsem ani předtím, protože jsem k tomu prvnímu přišel jak slepý k houslím..
Zkusím to, ale stejně bych se od nich asi měl odpoutat a rozšířit si obzory, když už se jako nevyrábí :-)))
Edit: Já už na google hledal, uk a de, nic moc jsem nenašel, proto mě to překvapilo :-)
Nene, to zcela určitě nejsem já.. A nebrečel jsem ani předtím, protože jsem k tomu prvnímu přišel jak slepý k houslím..
Zkusím to, ale stejně bych se od nich asi měl odpoutat a rozšířit si obzory, když už se jako nevyrábí :-)))
Edit: Já už na google hledal, uk a de, nic moc jsem nenašel, proto mě to překvapilo :-)
E.T. - Profil | Út 20.12.2011 7:59:38
Butchi >> Když se budeš nudit tak můžeš zatím začít hledat pod koncovkama DE a UK.
E.T. - Profil | Út 20.12.2011 7:56:52
Butchi >> hele nejsi to ten co tady brečí a pořád se po nich tady ptá :-)))))) Nebud línej a hledej na googlu:-))))) Jinak na Tebe budu hodnej a něco Ti pošlu. Ale až kolem poledne ju.
Butchi - Profil | Út 20.12.2011 7:53:32
E.T. >>
Na ten G-Tec.
11 a 12ft bude stačit.
13ft mám dva :-)))
Na ten G-Tec.
11 a 12ft bude stačit.
13ft mám dva :-)))
ráky - Profil | Út 20.12.2011 7:11:34
sage >>Shimano už bych nikdy nechtěl měl jsem 4 a hlavně v heavy to byla tragedie. Já zase lituju toho že jsem prodal amnesii,to byl potěch shimpánech a mivardech nejlepší a hlavně nejvíkonější co jsem měl.Technium byl dobrej feeder s opletem nebyl tak gumovej jak shimana který se dneska vyrábý je jedno jestli stojí 3 nebo 10 tisíc je to pořád líná hadice.
plavan - Profil | Út 20.12.2011 0:36:55
siri >> když jsem koupil Hardy Marksman Special feeder 12Ft, tak na slídě, která chrání korek, byl nápis Made in China.
siri - Profil | Út 20.12.2011 0:19:58
plavan >> Hardy pruty v Cine? Ja mel za to, ze Hardy a Greys jsou Korea made, myslim, ze aspon na mych Greys musakach se o Koreji pise... Jinak co vim, tak Korejci (jizni) :) jsou v carbon technologiich hodne na vysi.
Soulfish - Profil | Po 19.12.2011 23:28:37
který prut v "heavy" byste případně viděli jako alternativu k tomuto předraženému počinu?
Pepé - Vsetín - Profil | Po 19.12.2011 22:43:48
meteor >> Vím, jak to myslíš, ale on umí i říct, že se mu něco nelíbí, pokud to tak je.
Tuto diskusi jsem zakládal právě kvůli tomu, abychom mohli polemizovat, společně se o tom bavit a ze zkušeností s jinými pruty tak nějak vyšpekulovat, jaký asi ten Aspik bude. Je jasné, že se asi těžko trefíme do toho, co to bude zač, ale to bádání je fajn.
Tuto diskusi jsem zakládal právě kvůli tomu, abychom mohli polemizovat, společně se o tom bavit a ze zkušeností s jinými pruty tak nějak vyšpekulovat, jaký asi ten Aspik bude. Je jasné, že se asi těžko trefíme do toho, co to bude zač, ale to bádání je fajn.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:45Feederařina na řece 64341
10:39Pickermánia-ultra light fishing 49076
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











