Jerky a woblery - jaký prut na oboje?

dobry den kolegové,
potreboval bych radu. Chtěl bych začít s chytáním na jerky ale zároveň strašně rád chytám na woblery. Teď stojím před otázkou jaký prut. Můj starý vlačák uz je na prd a chtěl bych něco jiného. Chytám na woblery převážne 7 - 11cm a na jerky bych chtěl chytam max 7cm (kolem 20g) větší určitě používat nebudu. Otázka zní zda si mam koupit nějakej vláčak na woblery a nějakej na jerky i s nejakym im multikem?... jestli to není zbytecné?... na přívlač jsem používal vláčku s vrhačkou do 60 g a ted si určitě budu kupovat taky takovou tvrdou. Myslíte že by to taková tvrdá vláčka nezvládla 20g jerky?... kdyžtak můžete přidat nějaké fotky jak z přívlače tak z jerkování. Moc děkuji za jakoukoliv radu. PETRŮV ZDAR
Autor diskuse: kopik - Profil , 11.12.2011 dravci - náčiní, doplňky

NSethy - Profil | St 14.12.2011 20:34:01

Abyss >> Co máš za MP?

    NSethy - Profil | St 14.12.2011 20:33:49

    kaňka >> Až po tobě :)

      NAbyss - Profil | St 14.12.2011 20:32:25

      Orion24 >> No zatial mam 6 MP, ale vsetko cenovo nenarocne. Zatial vsetky slapu a necitim potrebu kupit, ale keby tak urcite by som poskulil po Abu C4, C6, pripadne nejake vajicko Revo. Nova daiwa vyzera dobre, len mi to pride uz moc pretechnizovane :) Napad vsak celkom dobry.

      http://www.daiwa.com/

        Nkaňka - Profil | St 14.12.2011 20:30:50

        Sethy >> Se naučíš točit pravou , no :-))

          NSethy - Profil | St 14.12.2011 20:29:06

          kaňka >> Už jsem se na něj díval dávno, ale dělají ho jen na pravou ruku :(

            Nkaňka - Profil | St 14.12.2011 20:12:45

            Orion24 >> Mě toto , sice jsem se díval na smekáč ale multík vypadá taky dobře :-))
            http://www.tacklewarehouse.com/Quantum_EXO_PT_Casti​ng_Reels/descpage-EXCE.html

              NOrion24 - Profil | St 14.12.2011 20:07:37

              Abyss >> Chcem kupit poriadny multik nech je pokoj....rozmyslam aj nad Calaisom...co ta uputalo v poslednej dobe?....

                NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:48:09

                Abyss >> Je mi to jasné :)

                  NAbyss - Profil | St 14.12.2011 19:46:46

                  Sethy >> Orion vie ocenit dobre veci :)

                    NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:45:24

                    Orion24 >> Popřemýšlím, kdyžtak SZ :)

                      NOrion24 - Profil | St 14.12.2011 19:43:14

                      Sethy >> nedvihaj cenu :-), dobre si pametas :-)

                        NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:42:09

                        Abyss >> Až na ty ceny :-D

                          NAbyss - Profil | St 14.12.2011 19:40:15

                            NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:37:06

                            Orion24 >> Možná měl, už si to nepamatuju :) Nevím musel bych si to rozmyslet, sice mi tu leží, ale mám ho rád :)

                              NOrion24 - Profil | St 14.12.2011 19:32:36

                              Sethy >> tak tu 251 mi strelis :-), aj tak si ju mal v inzerate :-)

                                NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:29:11

                                Orion24 >> Jo spokojenost. Měl jsem 401TE - supr ale moc velký tak šel pryč. Pak pořád mám 251ku klasiku a ten je dobrý, pěkně se drží, ale stejně už jen leží v šupleti (páč víc chytám s vajcama) :-D

                                  NOrion24 - Profil | St 14.12.2011 19:26:34

                                  Sethy >> A?....Potrebujem niečo male ale nie vajicko...a hladam niečo dobre...Calcutta by to mohla byt?:....:-)

                                    NSethy - Profil | St 14.12.2011 19:24:56

                                    Orion24 >> Já jo proč :) Aj normální aj TE.

                                      NOrion24 - Profil | St 14.12.2011 19:23:09

                                      Abyss >> Pocuvaj Shimano calcuttu si drzal v ruke?....

                                        NAbyss - Profil | St 14.12.2011 19:00:31

                                        kamkam >> Presne ide o tom, ze chcem chytam cisto len s MP a je to v poho. Co sa tyka prevodu tak vacsinou su to 6,4:1 alebo az 7,1:1. Klucka je v poho a hlavne kazdy multy hoc len za 50e vydrzi viac ako smekac za tri krat tolko, pokial tam zapriahnes vacsiu nastrahu.