Štiky na dírkách

Ahoj všem.Letos bych se chtěl vydat někam na dírky na štiky. S dírkami mám zkušenost pouze na pstruháčích. Prosím poraďte mi nějakou lokalitu , nástrahy, vybavení atd. A fotečky jsou velmi vítané.Pochlubte se všemi rybami na ledu.Předem moc děkuji x )
Autor diskuse: Kikis - Profil , 10.11.2011 dravci - techniky lovu
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Npeti - Profil | Ne 20.1.2013 22:41:53

taky pridam jednu dnesni

    NMr.Mepps - Profil | So 24.12.2011 20:59:00

    Kikis >> Nevím já sem si fotil asi jen jesetera mněl asi 115 , já těď píšu z novýho notebooku co jsem dostal pod strom. Kouknu se na počítač.

      NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:57:01

      Všem kamarádum přeji šťastné a veselé a mnoho krásných úlovků v roce 2012 :D

        NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:55:01

        Mr.Mepps >> Nenene :D pohoda díky ! Nemáš nějaký foto ?

          NMr.Mepps - Profil | So 24.12.2011 20:52:40

          Kikis >>Jo tak to sory.

            NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:51:16

            Mr.Mepps >> Letos bouhžel ne :( ! Jeden už to tady psal koukni se.

              NMr.Mepps - Profil | So 24.12.2011 20:48:09

              Revír rozhodně Roudnice u HK.

                NKikis - Profil | So 3.12.2011 20:39:58

                moris >> promiň už je to v pohodě ! Piš dál a když jse to stane, tak jen napiš ,pokud jsi toho nevšimnu ;b

                  Nheras77 - Profil | So 3.12.2011 8:37:29

                  Kikis >> nevím o tom, že se to nesmí

                    NKikis - Profil | So 3.12.2011 7:28:47

                    Paulus >> Kdysi mi to říkal můj dědeček :D
                    Proč jse to. Teda nesmí ? Budu rád když to tady někdo vysvětlí !

                      NPaulus - Profil | Pá 2.12.2011 22:43:32

                      Kikis >> Tak to víš ouplný prd ...

                        Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 20:27:35

                        Možná že záleží na každém majiteli a provozovateli rybníka,asi bude vždy lepší se zeptat.....?

                          NKikis - Profil | Pá 2.12.2011 20:22:35

                          MifakM >> Hele co já vím, tak jse to nikdy nesmělo,kvůli možné nemoci masa.

                            NMifakM - Profil | Pá 2.12.2011 19:48:16

                            moris >>
                            Tak jsem se díval teď do BP a nikde to tam není, asi jsem měl nějakou mlhu... :-)

                              Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 19:33:38

                              MifakM >> To nevím,tady jsem někde četl,že s ní chodí někdo na feeder,nebo tady bylo možná i video o tom,tak mne to napadlo na dírky......??

                                NMifakM - Profil | Pá 2.12.2011 19:30:50

                                moris >>
                                Není náhodou tato nástraha zakázána?

                                  Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 19:29:15

                                  Zkoušeli jste někdo na dírkách jako nástrahu vepřová játra a s jakým úspěchem?

                                    NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:24:38

                                    nofish >> Já taky xD Na ryby je zima xDD

                                      Nnofish - Profil | St 16.11.2011 20:22:33

                                      Kikis >> v pohodě, taky se na netu přes mobil občas přehmátnu.
                                      Ne nebyl. Přestávka od ryb.

                                        NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:18:31

                                        nofish >> Vìš co já když kliknu na uživatele, tak jse mi to klikne vedle na karty. A co ryby byl jsi někde ? :)

                                          Nnofish - Profil | St 16.11.2011 20:13:38

                                          Kikis >> :-D ani jsem to nezjistil
                                          Byla by to první červená v životě, vždycky max žlutá, já hraju celkem čistě :-)

                                            NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:11:16

                                            nofish >> Ahoj promiň omylem jsem klik na červenou kartu tak jse ti omlouvám. Píšu z mobilu a někdy to blbne xD

                                              NStano SK - Profil | St 16.11.2011 7:54:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              tak aj ja dam jednu:-)))

                                                NKikis - Profil | Út 15.11.2011 21:35:58

                                                Dejv >> To víž že jo ! Já mám úraz a na ryby jse fakt dostanu až na začátku prosince xD

                                                  NDejv - Profil | Út 15.11.2011 21:11:04

                                                  Kikis >> ty woe, já ještě dneska koulel bobule...a ty už chceš zas sedět nad otvorem..:-))

                                                    NKikis - Profil | Út 15.11.2011 20:12:46

                                                    Hoši je to tady nějaký mrtví x(

                                                      Njirina 77 - Profil | Ne 13.11.2011 18:26:46

                                                      Vapi >> no jasný ten můj mněl jeden díl + spicka a ta byla sundavací :)

                                                        NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 17:51:31

                                                        Jiřin77 >> jirina 77 - 13.11.2011 17:28:38 >> Já si na toto nestěžuju, tvrdost je dobrá, poštěstil se mi i kapřík kolem 40 z dírky a hlavně je ten proutek teleskopickej, takže se vejde všude.

                                                          Njirina 77 - Profil | Ne 13.11.2011 17:28:38

                                                          Vapi >> jojo taky sem mnel takovej z vlacaku..ale mnel sem staryho shakespeara asi 1.8m.tak jsem ho taky urizl ve trictvrte a dal tam tvrdou spicku s feederu a paráda :) ale nvm kde mam ten prut :D :)

                                                            Nu.x.a. - Profil | Ne 13.11.2011 16:34:49

                                                            Štiky na dírkách raději nechytat.

                                                              NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 10:57:42

                                                              Jiřin77 >> jirina 77 - 12.11.2011 22:32:22 >> No, naviják je jedinej z továrny, jinak prut je ze zlomenýho vláčáku a rukojet je náká násada :-D

                                                                NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 10:56:17

                                                                oskus >> Nene to je někdy z ledna. :-)

                                                                  Njirina 77 - Profil | So 12.11.2011 22:32:22

                                                                  Vapi >> to máš sestrojenej i navijak ne? :D

                                                                    NKikis - Profil | So 12.11.2011 21:57:03

                                                                    Iza >> XD

                                                                      NIza - Profil | So 12.11.2011 21:48:13

                                                                      Kikis >> Jasný, ale v aréně ze mě radost mít nebudou:-)

                                                                        NKikis - Profil | So 12.11.2011 21:39:01

                                                                        Iza >> Ty jse máš, ještě tak 2-3 týdny a můžeš na led xDDD.

                                                                          NIza - Profil | So 12.11.2011 19:50:16

                                                                          :-)

                                                                            Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 19:37:49

                                                                            Iza >> Mě je jasný, že je to v poho.

                                                                              NIza - Profil | So 12.11.2011 19:34:04

                                                                              retrívr >> neboj:-)

                                                                                Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 19:29:03

                                                                                Iza >> To Ti ale věříme.Na dírky tam ale zatím nechoď. Já jsem z nedaleka, tak mám trochu přehled.

                                                                                  NIza - Profil | So 12.11.2011 19:25:07

                                                                                  retrívr >> Bedřichovská přehrada známá jako Černá nisa měla včera okraje zamrzlé ftipálci:-)

                                                                                    NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 18:36:42

                                                                                    nofish >> Ano, je daleko jednodušší organizovat lov ryb udicí v rybníku, než vykonávat rybářské právo v revíru. Proto z tzv. soukromáků je jich velká většina právně rybníky s lovem na udici a jen několik jich je skutečnými revíry.

                                                                                      Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 18:32:59

                                                                                      oskus >> Tam je celej rok, nenapsal, že jen v aréně.

                                                                                        NIza - Profil | So 12.11.2011 18:03:16

                                                                                        oskus >> chápu a nezávidím

                                                                                          Noskus - Profil | So 12.11.2011 18:00:57

                                                                                          Iza >> no jó Liberec,tady je akorát smog

                                                                                            NIza - Profil | So 12.11.2011 17:59:00

                                                                                            oskus >> v Liberci je:-)

                                                                                              Noskus - Profil | So 12.11.2011 17:57:19

                                                                                              Vapi >> to už je u vás led???

                                                                                                Nnofish - Profil | So 12.11.2011 17:55:32

                                                                                                Jarda Š. >> dík za vysvětlení :-) Takže v případě že budeš mít rybník je jednodušší řekněme tvrdit že tam chováš ryby k prodeji a lov je jen prodej "samoobslužným způsobem". Budou tě pak méně buzerovat než kdybys měl vyloženě rybářský revír.

                                                                                                  NKikis - Profil | So 12.11.2011 12:21:20

                                                                                                  Iza >> Cóóóóóžééééé ? 1000kč to je dost,ale zase si můžeš chytit kapitála xD

                                                                                                    NVapi - Profil | So 12.11.2011 11:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Taky už sem nákou štičku vytáh, je tam i na ukázku sestrojenej proutek na dírky :-)

                                                                                                      NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 11:15:39

                                                                                                      nofish >> Jde o to, že podle § 3 odst. 2 zákona č. 99/2004 Sb. může rybníkář v rybníku provádět lov udicí, aniž by k tomu potřeboval výjimku, jako tomu bylo před tím. Na rybníku se právně nejedná o povolenky, ale o tzv. pověření k lovu udicí. K provozování "soukromáku" na rybníku nemusíš na rozdíl od uživatele revíru ani mít odborně způsobilé osoby (hospodáře, jeho zástupce a členy RS), ale stačí ti jen živnostenský list nebo registrace soukromého zemědělce.

                                                                                                        NIza - Profil | So 12.11.2011 11:14:27

                                                                                                        Kikis >> dá za 1000,- Kč na den. .

                                                                                                          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 12.11.2011 10:24:34

                                                                                                          Kikis >> Myslím si že jak kdo))

                                                                                                            NKikis - Profil | So 12.11.2011 10:16:29

                                                                                                            Nevíte někdo, jestli jse dá na ledu chytat na Hejlově ?

                                                                                                              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | So 12.11.2011 9:03:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                              Kuk))

                                                                                                                Nnofish - Profil | So 12.11.2011 8:42:29

                                                                                                                Jarda Š. >> úplně dopodrobna jsem to nestudoval. Dík za objasnění. Ale není mi jasná teda jedna věc. Pokud mám rybník a ne schválený revír, tak tam snad nemůžu lergálně prodávat povolenky ne? Nebo na živnosťák pro chov a prodej ryb lze legálně provozovat revír pro rybolov? Nechápu pak co je rybník a co je revír, když na obojím se může chytat a mohou prodávat povolenky- pokud to tak je. Asi si udu trošu muset doplnit znalosti :-)

                                                                                                                  NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 0:02:38

                                                                                                                  nofish >> Záleží na tom, jestli ten soukromák je právně revír nebo rybník. Na revír schválený zarybňovací plán mít musíš, na rybník si zarybňovací plán nemusíš nechat schvalovat , ale máš jen povinnost odevzdávat statistiky, jaké ryby a v jakém množství jsi do něj vysadil a co se z něj vylovilo. K lovu na dírkách musíš mít výjimku i na rybník. (Nepotřebuješ jí ale k tomu, abys na rybníku povolil lov štiky na jaře.)

                                                                                                                    Nrománek - Profil | Pá 11.11.2011 23:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                                    myslím že díra nemusí bejt až tak velká i stačí pruměr od vrtáku ale když ji chceš honem vyndat ven většinou ji ublížíš takže bych spíš u zdolávání měl větší trpělivost a když spadne budu i tak spokojenej

                                                                                                                      NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:36:55

                                                                                                                      Kikis >> zdar

                                                                                                                        NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:36:42

                                                                                                                        Dejv >> Tak tak

                                                                                                                          NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:33:09

                                                                                                                          Tak jo hoši jdu spinkat tak Caw zejtra.

                                                                                                                            NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:26:35

                                                                                                                            Iza >> Měj se caw x)

                                                                                                                              NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:25:02

                                                                                                                              Iza >> každej máme svý důvody. Ve finále jde přeci jen o to chytit a neuškodit.

                                                                                                                                NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:24:58

                                                                                                                                mějte se.
                                                                                                                                jdu vázat
                                                                                                                                mám resty

                                                                                                                                  NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:21:50

                                                                                                                                  Dejv >> Ty tvoje důvody:-) Chytím za skřely a šup s ní na podložku. A navíc pod velkou díru Ti velká nepřijede:-) pokud je všude okolo sníh

                                                                                                                                    NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:19:45

                                                                                                                                    Iza >> za skřele, vždyť se ani jinak nedaj udržet. A máš daleko větší jistotu, že se ti nevysmekne a nespadne na led. Ale i tak s ní pro jistotu co nejvíc manipuluji nad DOSTATEČNĚ VELKOU DÍROU. Další důvod.

                                                                                                                                      NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:19:29

                                                                                                                                      Kikis >> nechci, pak nemůžu odpovídat na záludné otázky:-)

                                                                                                                                        NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:18:18

                                                                                                                                        Iza >> Ale,ale,ale... Chceš ještě nâšup xDD?

                                                                                                                                          NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:17:10

                                                                                                                                          zelí >> já taky, heheč..:_))

                                                                                                                                            NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:16:51

                                                                                                                                            Dejv >> hmm to se mi ještě nestalo. Bereš je za skřele, nebo za týl?

                                                                                                                                              NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:15:56

                                                                                                                                              zelí >> já už dostal i červenou HEČ:-D

                                                                                                                                                Nzelí - Profil | Pá 11.11.2011 21:12:43

                                                                                                                                                Kikis >> ver ze moc nebojujou,nez se dostane k dire.

                                                                                                                                                  NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:12:28

                                                                                                                                                  Ještě všem, blbne mi telefon z kterýho píšu , takže kdyby jste ode mě omylem dostali kartu, tak já to hned smáznu a neberte to vážně. Díky