NMr.Mepps - Profil | So 24.12.2011 20:59:00
Kikis >> Nevím já sem si fotil asi jen jesetera mněl asi 115 , já těď píšu z novýho notebooku co jsem dostal pod strom. Kouknu se na počítač.
NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:57:01
Všem kamarádum přeji šťastné a veselé a mnoho krásných úlovků v roce 2012 :D
NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:55:01
Mr.Mepps >> Nenene :D pohoda díky ! Nemáš nějaký foto ?
NKikis - Profil | So 24.12.2011 20:51:16
Mr.Mepps >> Letos bouhžel ne :( ! Jeden už to tady psal koukni se.
NMr.Mepps - Profil | So 24.12.2011 20:48:09
Revír rozhodně Roudnice u HK.
NKikis - Profil | So 3.12.2011 20:39:58
moris >> promiň už je to v pohodě ! Piš dál a když jse to stane, tak jen napiš ,pokud jsi toho nevšimnu ;b
Nheras77 - Profil | So 3.12.2011 8:37:29
Kikis >> nevím o tom, že se to nesmí
NKikis - Profil | So 3.12.2011 7:28:47
Paulus >> Kdysi mi to říkal můj dědeček :D
Proč jse to. Teda nesmí ? Budu rád když to tady někdo vysvětlí !
NPaulus - Profil | Pá 2.12.2011 22:43:32
Kikis >> Tak to víš ouplný prd ...
Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 20:27:35
Možná že záleží na každém majiteli a provozovateli rybníka,asi bude vždy lepší se zeptat.....?
NKikis - Profil | Pá 2.12.2011 20:22:35
MifakM >> Hele co já vím, tak jse to nikdy nesmělo,kvůli možné nemoci masa.
NMifakM - Profil | Pá 2.12.2011 19:48:16
moris >>
Tak jsem se díval teď do BP a nikde to tam není, asi jsem měl nějakou mlhu... :-)
Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 19:33:38
MifakM >> To nevím,tady jsem někde četl,že s ní chodí někdo na feeder,nebo tady bylo možná i video o tom,tak mne to napadlo na dírky......??
NMifakM - Profil | Pá 2.12.2011 19:30:50
moris >>
Není náhodou tato nástraha zakázána?
Nmoris - Profil | Pá 2.12.2011 19:29:15
Zkoušeli jste někdo na dírkách jako nástrahu vepřová játra a s jakým úspěchem?
NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:24:38
nofish >> Já taky xD Na ryby je zima xDD
Nnofish - Profil | St 16.11.2011 20:22:33
Kikis >> v pohodě, taky se na netu přes mobil občas přehmátnu.
Ne nebyl. Přestávka od ryb.
NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:18:31
nofish >> Vìš co já když kliknu na uživatele, tak jse mi to klikne vedle na karty. A co ryby byl jsi někde ? :)
Nnofish - Profil | St 16.11.2011 20:13:38
Kikis >> :-D ani jsem to nezjistil
Byla by to první červená v životě, vždycky max žlutá, já hraju celkem čistě :-)
NKikis - Profil | St 16.11.2011 20:11:16
nofish >> Ahoj promiň omylem jsem klik na červenou kartu tak jse ti omlouvám. Píšu z mobilu a někdy to blbne xD
NKikis - Profil | Út 15.11.2011 21:35:58
Dejv >> To víž že jo ! Já mám úraz a na ryby jse fakt dostanu až na začátku prosince xD
NDejv - Profil | Út 15.11.2011 21:11:04
Kikis >> ty woe, já ještě dneska koulel bobule...a ty už chceš zas sedět nad otvorem..:-))
NKikis - Profil | Út 15.11.2011 20:12:46
Hoši je to tady nějaký mrtví x(
Njirina 77 - Profil | Ne 13.11.2011 18:26:46
Vapi >> no jasný ten můj mněl jeden díl + spicka a ta byla sundavací :)
NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 17:51:31
Jiřin77 >> jirina 77 - 13.11.2011 17:28:38 >> Já si na toto nestěžuju, tvrdost je dobrá, poštěstil se mi i kapřík kolem 40 z dírky a hlavně je ten proutek teleskopickej, takže se vejde všude.
Njirina 77 - Profil | Ne 13.11.2011 17:28:38
Vapi >> jojo taky sem mnel takovej z vlacaku..ale mnel sem staryho shakespeara asi 1.8m.tak jsem ho taky urizl ve trictvrte a dal tam tvrdou spicku s feederu a paráda :) ale nvm kde mam ten prut :D :)
Nu.x.a. - Profil | Ne 13.11.2011 16:34:49
Štiky na dírkách raději nechytat.
NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 10:57:42
Jiřin77 >> jirina 77 - 12.11.2011 22:32:22 >> No, naviják je jedinej z továrny, jinak prut je ze zlomenýho vláčáku a rukojet je náká násada :-D
NVapi - Profil | Ne 13.11.2011 10:56:17
oskus >> Nene to je někdy z ledna. :-)
Njirina 77 - Profil | So 12.11.2011 22:32:22
Vapi >> to máš sestrojenej i navijak ne? :D
NIza - Profil | So 12.11.2011 21:48:13
Kikis >> Jasný, ale v aréně ze mě radost mít nebudou:-)
NKikis - Profil | So 12.11.2011 21:39:01
Iza >> Ty jse máš, ještě tak 2-3 týdny a můžeš na led xDDD.
Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 19:37:49
Iza >> Mě je jasný, že je to v poho.
NIza - Profil | So 12.11.2011 19:34:04
retrívr >> neboj:-)
Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 19:29:03
Iza >> To Ti ale věříme.Na dírky tam ale zatím nechoď. Já jsem z nedaleka, tak mám trochu přehled.
NIza - Profil | So 12.11.2011 19:25:07
retrívr >> Bedřichovská přehrada známá jako Černá nisa měla včera okraje zamrzlé ftipálci:-)
NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 18:36:42
nofish >> Ano, je daleko jednodušší organizovat lov ryb udicí v rybníku, než vykonávat rybářské právo v revíru. Proto z tzv. soukromáků je jich velká většina právně rybníky s lovem na udici a jen několik jich je skutečnými revíry.
Nretrívr - Profil | So 12.11.2011 18:32:59
oskus >> Tam je celej rok, nenapsal, že jen v aréně.
NIza - Profil | So 12.11.2011 18:03:16
oskus >> chápu a nezávidím
Noskus - Profil | So 12.11.2011 18:00:57
Iza >> no jó Liberec,tady je akorát smog
NIza - Profil | So 12.11.2011 17:59:00
oskus >> v Liberci je:-)
Noskus - Profil | So 12.11.2011 17:57:19
Vapi >> to už je u vás led???
Nnofish - Profil | So 12.11.2011 17:55:32
Jarda Š. >> dík za vysvětlení :-) Takže v případě že budeš mít rybník je jednodušší řekněme tvrdit že tam chováš ryby k prodeji a lov je jen prodej "samoobslužným způsobem". Budou tě pak méně buzerovat než kdybys měl vyloženě rybářský revír.
NKikis - Profil | So 12.11.2011 12:21:20
Iza >> Cóóóóóžééééé ? 1000kč to je dost,ale zase si můžeš chytit kapitála xD
NVapi - Profil | So 12.11.2011 11:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Taky už sem nákou štičku vytáh, je tam i na ukázku sestrojenej proutek na dírky :-)
NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 11:15:39
nofish >> Jde o to, že podle § 3 odst. 2 zákona č. 99/2004 Sb. může rybníkář v rybníku provádět lov udicí, aniž by k tomu potřeboval výjimku, jako tomu bylo před tím. Na rybníku se právně nejedná o povolenky, ale o tzv. pověření k lovu udicí. K provozování "soukromáku" na rybníku nemusíš na rozdíl od uživatele revíru ani mít odborně způsobilé osoby (hospodáře, jeho zástupce a členy RS), ale stačí ti jen živnostenský list nebo registrace soukromého zemědělce.
NIza - Profil | So 12.11.2011 11:14:27
Kikis >> dá za 1000,- Kč na den. .
NKikis - Profil | So 12.11.2011 10:16:29
Nevíte někdo, jestli jse dá na ledu chytat na Hejlově ?
Nnofish - Profil | So 12.11.2011 8:42:29
Jarda Š. >> úplně dopodrobna jsem to nestudoval. Dík za objasnění. Ale není mi jasná teda jedna věc. Pokud mám rybník a ne schválený revír, tak tam snad nemůžu lergálně prodávat povolenky ne? Nebo na živnosťák pro chov a prodej ryb lze legálně provozovat revír pro rybolov? Nechápu pak co je rybník a co je revír, když na obojím se může chytat a mohou prodávat povolenky- pokud to tak je. Asi si udu trošu muset doplnit znalosti :-)
NJarda Š. - Profil | So 12.11.2011 0:02:38
nofish >> Záleží na tom, jestli ten soukromák je právně revír nebo rybník. Na revír schválený zarybňovací plán mít musíš, na rybník si zarybňovací plán nemusíš nechat schvalovat , ale máš jen povinnost odevzdávat statistiky, jaké ryby a v jakém množství jsi do něj vysadil a co se z něj vylovilo. K lovu na dírkách musíš mít výjimku i na rybník. (Nepotřebuješ jí ale k tomu, abys na rybníku povolil lov štiky na jaře.)
Nrománek - Profil | Pá 11.11.2011 23:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
myslím že díra nemusí bejt až tak velká i stačí pruměr od vrtáku ale když ji chceš honem vyndat ven většinou ji ublížíš takže bych spíš u zdolávání měl větší trpělivost a když spadne budu i tak spokojenej
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:36:55
Kikis >> zdar
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:36:42
Dejv >> Tak tak
NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:33:09
Tak jo hoši jdu spinkat tak Caw zejtra.
NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:26:35
Iza >> Měj se caw x)
NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:25:02
Iza >> každej máme svý důvody. Ve finále jde přeci jen o to chytit a neuškodit.
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:24:58
mějte se.
jdu vázat
mám resty
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:21:50
Dejv >> Ty tvoje důvody:-) Chytím za skřely a šup s ní na podložku. A navíc pod velkou díru Ti velká nepřijede:-) pokud je všude okolo sníh
NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:19:45
Iza >> za skřele, vždyť se ani jinak nedaj udržet. A máš daleko větší jistotu, že se ti nevysmekne a nespadne na led. Ale i tak s ní pro jistotu co nejvíc manipuluji nad DOSTATEČNĚ VELKOU DÍROU. Další důvod.
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:19:29
Kikis >> nechci, pak nemůžu odpovídat na záludné otázky:-)
NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:18:18
Iza >> Ale,ale,ale... Chceš ještě nâšup xDD?
NDejv - Profil | Pá 11.11.2011 21:17:10
zelí >> já taky, heheč..:_))
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:16:51
Dejv >> hmm to se mi ještě nestalo. Bereš je za skřele, nebo za týl?
NIza - Profil | Pá 11.11.2011 21:15:56
zelí >> já už dostal i červenou HEČ:-D
Nzelí - Profil | Pá 11.11.2011 21:12:43
Kikis >> ver ze moc nebojujou,nez se dostane k dire.
NKikis - Profil | Pá 11.11.2011 21:12:28
Ještě všem, blbne mi telefon z kterýho píšu , takže kdyby jste ode mě omylem dostali kartu, tak já to hned smáznu a neberte to vážně. Díky