- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feeder medium do 2000 Kč
Chcu si kupovat feeder medium, neví někdo o nějakém dobrém? Cena do 2000 Kč.
Autor diskuse: Microb - Profil , 4.11.2011 feeder - náčiní, doplňky
Jaká značka je pro váš nej ohledně feederu
A) Mivardi11%
B) Daiwa11%
C) Trabucco8%
D) Shimano29%
E) Jiná42%
Od 6.3.2012 hlasovalo 38 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Knecht - Profil | Ne 20.11.2011 14:51:24
RTC - promin za pozdni reakci - nevim, jaky prut si nakonec poridis, ale jak jsem jiz predeslal - Mivardi originalni spicky absolutne bez problemu. K tomu Taurusu - nevim presne - zatim jsem je neshanel, ale urcite se tam daji s troskou pece napasovat spicky od Semy. Prumerem sedi a malinko prelapovat v pripade potreby jdou. Preji dobre porizeni a uspesny lov!
RTckar - Profil | So 19.11.2011 9:37:53
Knecht >> děkuju asi to risknu jak řikáš je špatný kupovat bez toho aniž bych ho měl v rucel ale asi mi nic jiného nezbejvá nejbližší kamené prodejny maj minimální výběr feedrový prutů jenom mě zajímá poslední otázka dají se k něm dokoupit origoš špice nebo na ně pasují nějaké jiné???
Lexoun - Profil | So 19.11.2011 0:22:36
osobně mám master feeder od Awa-Shimy.Akci výrobce udává medium-heavy,je to tužší prut.Návazce používám od 0,14.Je to spíš na větší ryby,ale malý plotky tahám bez problémů.Do špičky bez problémů padnou špičky od Semy,jak laminát tak i uhlíkový.A Sema má špičky ve velkým výběru a za pár kaček.Původně byl za 2200,- ale letos je cena kolem 1800,- i s pevným pouzdrem.Takže osobně doporučuji tento :-))) L
Sprachys - Profil | So 19.11.2011 0:00:10
Microb - >> mam mivardi axiom feeder 3,6 medium (20-60g) a můžu jedině doporučit, teď kupuju druhej do páru...
Knecht - Profil | Pá 18.11.2011 23:11:12
RTC: pak bychom si asi meli upresnit co si kdo predstavuje pod "spickovou" akci...spickovou akci dle meho chapani veci ma prave treba UVcko ohyba se spicka, pak prvni dil a teprve pri velke zatezi se zacne ohybat niz. Taurus ma dle meho spise prubeznou akci - ohyba se i pri nahozu beznych zatezi (30-50g) zhruba do pulky a pri vetsim zatizeni az k prvnimu ocku. Nicmene se v ruce nekrouti, ma pomerne malou setrvacnost (neni to "hadice") nekrouti se pri nahozu ani pri zdolavani, nevadi mu nejake to tuknuti pri spadnuti z vidlicky nebo pro preprave a daji se na neho zdolat i velmi pekne ryby (muj rekord 88 - 9kg). Nicmene s nejjemnejsi spickou - ploticky kolem 10 cm na 0.08 - jdou). Na stojak velmi slusna volba do strednich vzdalenosti - max. 50m. dal uz mi to nejde moc presne nahodit, ale mam docela volsovy ruce. Kazdopadne - jak ti tady potvrdi kazdy - kupovat prut bez "potezkani" je vzdycky zajic v pytli. Ale doporucim ho s klidnym svedomim. Vazne jsem presvedceny ze to je solidni prut nejen pro zacatek. Zel tisic lidi - tisic chuti. Takze - ja na nej chytam a chvalim s cistym svedomim. Feedru mi proslo u vody rukama asi 20 a Tauruse na rozdil od dalsich mam stale radim ho do svych TOP6. Staci?
RTckar - Profil | Pá 18.11.2011 22:00:00
Knecht >> mikado taurus ma teda hlavne spickovou akci shanim nejakej prut hlavne na stojaky to by asi nemuselo byt to prace orechove muzes mi o nem rict jeste neco??
Knecht - Profil | Pá 18.11.2011 21:49:58
sorry za reklamu, ale Kulenda ma na toho Tauruse ted i peknou cenu:
http://www.alfafish.eu/pruty/taurus-light-feeder-360.html?link=pruty
http://www.alfafish.eu/pruty/taurus-light-feeder-360.html?link=pruty
Knecht - Profil | Pá 18.11.2011 21:42:17
z osobni zkusenosti bych se vubec nebranil nejakemu mikadu. treba UV byl jednu dobu docela hit :) Nicmene malokdo ma rad pruty, co se ohybaji jen v horni tretine. Za mne bych urcite doporucil Mikado Taurus, ale pozor 3.66 v Light! je to totiz hodne solidni medium s peti spickami v cene cca 1600. Hodnotil jsem ho pred casem v nadobicku a nemenil bych ani pismeno. Luxusni prut za dobre penize, co poslouzi temer v kazde situaci. Pomer vykon/cena luxusni. Ad plavanovo doporuceni na Garbolino - mam dva Maximy jako pickery ve 2.7m a hodnoceni jen v superlativech. Velmi pekne zpracovany a vypadajici prut, ale zel - ve 3.66 akce hodne do spicky...nicmene dobra znacka. Orientoval bych se do zacatku ovsem hodne i podle ceny nahradnich spicek. A v tu chvili by pro mne byl naprosty favorit Mivardi Axiom Feeder 3,6m Medium - jak tuhle znacku naprosto nepreferuji, tak k tomuhle prutu nemam vyhrad. Koupil jsem si ho "na zlomeni" z bazaru na reku pote, co mi vykradli auto a byl jsem velmi prijemne prekvapen. A spicky za 150kc od 0.5oz.na krame? Co dodat?
Microb - Profil | Pá 18.11.2011 21:12:24
je v poho nějakeho kapra na tom potahaneho mam ja si nemam proč stěžovat
fheavy - Profil | Pá 18.11.2011 21:08:14
Microb >> pozor na tu daiwu apollo daiwa sice dela dobry pruty ale nevim jak je to u nejnižší řady,to je zrovna to apollo,do toho bych bez spolehlivyho doporuceni nesel
fheavy - Profil | Ne 13.11.2011 8:20:57
imajung >> mam nekolik prutu na feeder ceny :sportex420x-heavy6600kc.jvs profesional420 heavy 5200,medium feeder-match360staveny od p.mikeraska5000,daiwa equalite360 2000.dale staveny hardy420 heavy blank 5000 ostatni komponenty od meho znameho vazace prutu/ktery mimo jine dela privlacove pruty na zakazku/fotky vsech prutu nemam,radeji fotim ryby a prirodu nez vybaveni.ale kdybys me neveril tak napis a muzes prijet na navstevu do moravskyho krasu cau p.s.do tehle diskuse to ovsem opet nepatri
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
10:45Feederařina na řece 64341
10:39Pickermánia-ultra light fishing 49076
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











