Barva vlasce na feeder

Ahoj, chci se zeptat zda je u chytání na feeder důležitá barva vlasce. Vybral jsem si vlasec Colmic Axial, ale jeho barva (jasně pomerančová) mne drobet odrazuje od jeho zakoupení. Jaké máte zkušenosti s barevnými vlasci? Díky
Autor diskuse: Ota77 - Profil , 23.10.2011 feeder - náčiní, doplňky

NDS - Profil | Pá 28.10.2011 22:13:30

Takira >> Fluo silony jsou na chytání za špatných světelných podmínek, aby bylo vidět, kde je ryba nebo nástraha. A vypadají "hezky" na civce. Jinak jsou na ..... Chytám vždy na dva fídry a mám v tom pro sebe taky jasno. V čisté vodě mám víc záběrů od kaprů na Stroft GTM než na tmavě hnědý Dragon. Ale možná něco dělám špatně :-).

    Nb.gun - Profil | Pá 28.10.2011 21:47:36

    weobler >> PS ION POWER Reflecto? Neznám...

      Nweobler - Profil | Pá 28.10.2011 21:41:49

      PS ION POWER Reflecto sice Čínskej ale dobrej.

        Nweobler - Profil | Pá 28.10.2011 21:38:42

        Ten zelený 25mm nepoznalo už několik desítek candátů.

          NTakira - Profil | Pá 28.10.2011 21:06:51

          Ač to zní divně a vlastně zde několika lidem protiřečím mám opačnou zkušenost. Natočil jsem křiklavě žlutou a od té doby hotovo, téměř bezrybka.na druhý feeder to bralo, tam byla písková. nakonec jsme udělali pokus 4 lidi 6 feederů stejné místo. Kdokoliv měl můj feeder se svítivkou byl bezrybka. Dal tam jiný, bralo to. Nikdy více.

            Nvundu - Profil | Pá 28.10.2011 20:19:41

            Ota77 - >> používam Milo a jsem spokojený,mám ho i na match i na vláčce
            http://www.milobrno.cz/vlasce-pletene-snury/rybarsk​y-vlasec-fortress-feeder

              Nmpmaik - Profil | Pá 28.10.2011 19:50:26

              weobler >> Věř že ten zelený 25 mm candát pozná :-)))))))))))))))))

                NTonyK - Profil | Pá 28.10.2011 19:13:13

                Na kmenu je uplne jedno jakou barvu vlasec ma, dulezite je aby moc neperoval a byl odolny proti oteru a drzel v uzlu. Navazec je samozrejme o necem jinem...

                  NPaulus - Profil | Pá 28.10.2011 18:05:32

                  Ota77 - >> Dle mého skromného názoru nemá ............

                    Nweobler - Profil | Pá 28.10.2011 17:37:02

                    Nejlepší vlasec je zelený 25mm ani candát nic nepozná :)

                      Ntichy blazen - Profil | St 26.10.2011 14:15:40

                      Já používám fluo od SPRO a jsem s ním spokojen, opravdu je pevný a drží i v uzlu

                        Nalpo - Profil | Po 24.10.2011 14:33:00

                        Tiez si myslim, ze na farbe nezalezi, ale skor na vlastnostiach. Ja pouzivam tubertini a som spokojny, ale kolko ludi tolko chuti.

                          Nvitz30 - Profil | Po 24.10.2011 14:02:46

                          Letošek jsem odchytal na vlasu Dragon Maxima,barva bordo a můžu vřele doporučit.Skoro vůbec se nekroutí a má minimální průtažnost.

                            NJarda Š. - Profil | Po 24.10.2011 10:52:40

                            Ota77 - >> U feederu bych si s barvou kmenu hlavu nelámal, není vůbec důležitá, ale z hlediska osobního vkusu se mi křiklavé barvy nelíbí, tak je nekupuji.

                              NMr.Dejis - Profil | Po 24.10.2011 10:43:38

                              Já mám křiklavě žlutý sufix a nevidím oproti obyč. rozdíl....jo vlastně je....v ceně.Ve vlasci to není. Kapry jsem tahal na provázek a pstruhy na papír, kterým jsem třepal o hladinu jako děcko. Všechno jsou to reklamní tahy. Celkem sranda, jak jdu okolo vody a vidím, tu duhu na břehu...:-)

                                Nmatch-oun - Profil | Po 24.10.2011 10:37:08

                                Poslední cca metr "kmenu", po kterém jezdí krmelec, dávám 0,30 FC, ale spíš kvůli jeho tuhosti a snad i oděruvzdornosti, Kmen mám 0,18 čirou.

                                  Nyop - Profil | Po 24.10.2011 10:27:51

                                    NAnýzový dědek - Profil | Po 24.10.2011 10:18:03

                                    Ota77 - >> sice barvě kmene moc důležitosti nedávám, ale přesto se snažím barvu přizpůsobit dnu kde chytám- u nás je dno bahnité- tak volím černou barvu. Zatím mi vyhovuje Browning feda line i když už předem očekávám reakce, že je to klump, kterej se kroutí jak prase atd.

                                      Npaia - Profil | Po 24.10.2011 10:01:47

                                      Paranoidní Schizofre >> uff, jsem se osypal, už abych ho otrhal natolik, aby mě to donutilo ho vyměnit. nemám ho rád.

                                        Npaia - Profil | Po 24.10.2011 10:00:47

                                        plavan >> v tomhle souhlasím s Jurajem, Mimetix není zrovna synonym pro měkký vlasec, oproti Dragon Millenium Soft je to tuhy jak fluorcarbon.