- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Tak jaký Heavy feeder Shimano?
Dobry den rozhoduji se koupit si kvalitnejsi feeder HEAVY a potreboval bych poradit :), vybiram mezi temito feedery SHIMANO BEAST MASTER - ale nevim jestli AX, BX nebo CX, nevim jaky je v tom rozdil??? a nebo SHIMANO CATANA CX.... dekuji za rady, kdyztak muzeme prilozit fotky s temito feedry v akci... dekuji
Autor diskuse: kopik - Profil , 23.10.2011 feeder - náčiní, doplňky
tak jaky kousek?
A) SHIMANO Beast Master AX heavy4%
B) SHIMANO Beast Master BX heavy37%
C) Shimano Catana CX heavy4%
D) Shimano Catana AX heavy2%
E) jiny.... a jaký??? napsat možnost v cenové kategorii dekuji53%
Od 23.10.2011 hlasovalo 226 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
14x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
plavan - Profil | Po 24.10.2011 13:52:11
Když se kluci tady tak kočkujete, nebyl by někdo schopen sehnat za normální peníz originální špičky na Garbolino super G 3/4oz a 1oz ?
visage - Profil | Po 24.10.2011 13:46:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kopik - >> tu mas link na tie pelet feederky ,ked su dobre pre HU pretekara Gabora Domeho ,tak pre teba budu urcite tiež .ono ich totižto SPRO robilo podla jeho poziadaviek
http://www.haldorado.hu/shop.php?itemid=16863&zoneid=1
http://www.haldorado.hu/shop.php?itemid=16863&zoneid=1
paia - Profil | Po 24.10.2011 13:01:04
usak >> jak to myslíš, že ne aktuální? copak ty máš možnost objednat třeba 0,75oz špičku do měsíce? to, že má Müller nějaky skladem, ještě neznamená, že tam bude mít tu správnou. u Shimana mám do měsíce jakoukoliv špičku.
vitz30 - Profil | Po 24.10.2011 12:00:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ta Catana CX je celkem slušný proutek,oproti BX.Mrkni na poslední video od M.Maťáka,s tím vystřelovacím krmítkem.
usak - Profil | Po 24.10.2011 10:31:11
paia >> ale así ne prilis aktualni a tykajici se origo spic...u starsich modelu chtelo objednavat spici primo pro dany model, pak sedely vsecky parametry
usak - Profil | Po 24.10.2011 10:11:00
paia >> to co pises v posledni vete je prakticka zkusenost, nebo jen vystrel do tmy? :)
Juraj - Profil | Po 24.10.2011 10:04:36
paia >> Asi nejsem dostatečnej fajnšmekr. Pro mě je důležitější blank než špička a jak jsem napsal níž, tak mě ještě žádný nepřesvědčil. Tím neříkám, že jsou to špatné, nebo dokonce nekvalitní pruty. To naopak. Kvalita zpracování, oček, jejich vyvázání atd. je špičková (jsou "kousky" jako Joy, ale to sem nepatří). Mnohým to vyhovuje a je to tak v pořádku. Jak jsem napsal prut na delší hody bych u téhle značky nehledal a o to zadavateli otázky jde.
Vnúčik - Profil | Po 24.10.2011 10:03:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kopik:Keď chceš Šimo,tak si choď ošahať do obchodu beastmaster carpfeeder s biofibrom.Mám tieto prúty cca 3-4 roky,nemôžem zrovnávať s inými značkami,takže moje hodnotenie je čisto subjektívne.1.Akcia prútu je mäkšia,ale pri zdolávaní kostra prútu plynule preberá záťaž od špičky,čo sa o desiatkach feedrov nedá povedať!.2.Nahadzovanie-bez problémov nahadzujem feed.košíky od 40 do 80gr,pri kmeni 0.22 to lieta v pohode.A to nehovorím o čisto olovených záťažiach.3.Špičky-3oz na stojáka,na rieku v závislosti od ťahu vody 3-4-5 oz.Zdolávanie-väčšinu práce urobí prút za teba,žiadne silové preťahovanie sa a vykĺbené zápästia sa nekonajú,prút vychytá aj tvrdé výpady.Za tie roky mám ulovených spústu kaprov väčšina 2.5 až 6kg najväčší tohoto roku 11.20 kg,mreny,najväčšia 4.20kg a všetko zdolané úplne v pohode,myslím,že väčšia pasia ako na kaprové deličky.Aby som potešil aj antišimákov,mám aj beasty v médiu a je pravda,že sú moc mäkké,viac ako 20gr.košík s krmením sa neodvážim namontovať a pri väčšej rybe prút nepracuje,lebo je trvale ohnutý aj pri citlivo nastavenej brzde-ale mám ich aj tak rád!
paia - Profil | Po 24.10.2011 9:55:05
Juraj >> šímo má nejvychytanější špičky na trhu a to jejich značení je právě proto, aby si i fajnšmekr mohl najít tu správnou pro svoje potřeby a rozhodně na tom není nic těžkého. a laik prostě vezme tu zlomenou, koukne na její označení a objedná si přesně tu samou. zkus objednat 1oz špičku od Garbolina... během roku změní 3x barvu a akci, pokud ji tedy vůbec seženeš.
Juraj - Profil | Po 24.10.2011 9:37:22
plavan >> A už jsme u toho. Ani jsem to nedočetl do konce. SD, LD atd. Nemám chuť se v tom babrat a rád to přenechám těm, co tuhle značku vyznávají. Prostě jsem vždy našel u jiné značky přesně to co jsem potřeboval. Až dostanu do ruky prut od šíma, po kterém neodolatelně zatoužím, tak budu zkoumat jejich špice. Do té doby na to peču.
Ten prut co jsem držel v ruce mi zase tak gumovej nepřipadal (na šímo), jenže už je to tak 2 roky, takže jsem znejistěl v tom, zda to byl vůbec antares, i když myslím, že jo. Nedělá se to ve více gramážích a nechová podle toho různě?
Ten prut co jsem držel v ruce mi zase tak gumovej nepřipadal (na šímo), jenže už je to tak 2 roky, takže jsem znejistěl v tom, zda to byl vůbec antares, i když myslím, že jo. Nedělá se to ve více gramážích a nechová podle toho různě?
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Korum - vše kolem téhle značky9590
Method feeder a vše kolem něj40292
Feederařina na řece64350
Timár Mix vnadicí směsi1351
Pickermánia-ultra light fishing49077
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Drennan - zkušenosti, rady, tipy1367
Feeder na Dunaji1192
Vše kolem parmových prutů Bárbel.6058
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ČtFeederařina na řece 64350
ČtPickermánia-ultra light fishing 49077
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










