- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Twin Power 3000 FC vs. Shimano Stradic 3000 CI4
Zdravim, chcem vás poprosiť o radu , rozhodujem sa medzi týmito navijákmi, no stale váham, ktorý si zvoliť, poprípade niečo iné v tejto cenovej kategórii, využitie - feeder - Antares feeder light
Autor diskuse: sust@in - Profil , 23.9.2011 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nkubah - Profil | Čt 29.9.2011 21:14:21
Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:11:49 >> jen jsem šel kolem :-)
čau
čau
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:11:49
kubah >> :-D
vynoření z temnotoj? :D
čabas :D
vynoření z temnotoj? :D
čabas :D
Nplavan - Profil | Čt 29.9.2011 21:10:59
kubah >> proto se tam dávají k tomu ty podložky. Stejné to je i u vyšších modelů Daiwy. Oni se mi kluci posmívají, ale kdyby na to namotali třeba tu 0,30mm vlasec, to by koukali, jaké Áčko by jim z toho vzniklo.
NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:10:38
plavan >> Samozřejmě...
Na jednom ho mam jako podmot a návin je uplně rovnej.Na tý 0,30 mam navázanou 0,13 Powerku a ta je taky ok.Když bude kratší nebo delší zdvih než má bejt,tak to bude dělat neplechu s jakymkoliv průměrem.
Na jednom ho mam jako podmot a návin je uplně rovnej.Na tý 0,30 mam navázanou 0,13 Powerku a ta je taky ok.Když bude kratší nebo delší zdvih než má bejt,tak to bude dělat neplechu s jakymkoliv průměrem.
NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:07:35
Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmani - 29.9.2011 21:05:03 >> Neperlim.....ale ještě jsem neviděl naviják,kterej by byl nastavenej z výroby na určitej průměr vlasce.
To by se to chytání kurva prodražilo,kdybych kvůli různejm vlascům musel kupovat různý navijáky.
;-)
To by se to chytání kurva prodražilo,kdybych kvůli různejm vlascům musel kupovat různý navijáky.
;-)
Nplavan - Profil | Čt 29.9.2011 21:06:52
Carchy >> a už jsi tam namotal ten vlasec o průměru 0,30mm , že jsi seš tak jistej ?
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 29.9.2011 21:05:03
Carchy >> co perlíš kráterníku :-)
máš pravdu :-) síla vlasce na to nema vliv. a jestli mu motá. ma napiču kus. at si ho doladí podloškama :-)
máš pravdu :-) síla vlasce na to nema vliv. a jestli mu motá. ma napiču kus. at si ho doladí podloškama :-)
NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 21:03:32
plavan >> Že ten reel je nastavenej z výroby na 0,25 vlasec.O tom jsem teda ještě neslyšel.Mam tři FC a všechny maj rovnej návin s jakymkoliv průměrem vlasce...
Na tom,že motá do "V" nemá síla vlasce vliv.Do "V" bude motat s 0,16 i 0,30 když ten návin bude špatnej...
Tož tak.
Na tom,že motá do "V" nemá síla vlasce vliv.Do "V" bude motat s 0,16 i 0,30 když ten návin bude špatnej...
Tož tak.
NRytíř - Profil | Čt 29.9.2011 20:59:58
Carchy >> čau,jo mam.Nikdy jsem nic nemazal, tak ani tohle dělat nebudu:-))Namažu se radši sám.
NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 20:50:01
plavan >> Tak tohle se ti ale moc nepovedlo :o)
hlavně si dej bacha na to, že až tam namotáš třeba vlasec 0,16 nebo 0,18mm, tak budeš mít návin s největší pravděpodobnosti do " V " . Ta efcéčka, která jsem viděl, byla nastavena z výroby na vlasec 0,25mm.
hlavně si dej bacha na to, že až tam namotáš třeba vlasec 0,16 nebo 0,18mm, tak budeš mít návin s největší pravděpodobnosti do " V " . Ta efcéčka, která jsem viděl, byla nastavena z výroby na vlasec 0,25mm.
NKolis - Profil | Čt 29.9.2011 20:45:47
Rytíř >> Jo, to je on, Carchy za to může...... o)
Stella je dobrá to jo, aj jsem s ní už chytal o)))
Stella je dobrá to jo, aj jsem s ní už chytal o)))
NCarchy - Profil | Čt 29.9.2011 20:42:40
Rytíř >> Zdar.....tak už máš naviják?
Hlavně nech ten otvor otvorem a nic tam nelej jinak to pokurwíš ještě než s tim začneš chytat.
;-)
Hlavně nech ten otvor otvorem a nic tam nelej jinak to pokurwíš ještě než s tim začneš chytat.
;-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
SoNFeederařina na řece 64404
SoNPickermánia-ultra light fishing 49140
PáNGURU - vše kolem téhle značky 6272
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
Co je nového - feeder + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










