- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
awa shima q-light spin
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NOrion24 - Profil | Pá 11.5.2012 7:46:55
NLaci - Profil | Pá 11.5.2012 7:25:52
Ntomas.kovalcik - Profil | Pá 11.5.2012 7:24:39
NLaci - Profil | Pá 11.5.2012 7:21:57
NMartinbati - Profil | Čt 10.5.2012 22:42:16
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 22:27:01
NMartinbati - Profil | Čt 10.5.2012 22:26:08
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 22:07:47
NMartinbati - Profil | Čt 10.5.2012 21:54:46
NLaci - Profil | Čt 10.5.2012 21:50:50
NMartinbati - Profil | Čt 10.5.2012 21:38:56
s tou 220 som dnes mal noznost si pogumovat, fajny prutik
NLaci - Profil | Čt 10.5.2012 21:20:57
NKolac1 - Profil | Čt 10.5.2012 20:37:31
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 8:17:28
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 8:06:29
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 8:02:35
NLaci - Profil | Čt 10.5.2012 7:59:55
NLaci - Profil | Čt 10.5.2012 7:56:25
NOrion24 - Profil | Čt 10.5.2012 7:52:43
NLaci - Profil | Čt 10.5.2012 7:49:29
NMartinbati - Profil | St 9.5.2012 23:00:39
NMartinbati - Profil | St 9.5.2012 22:56:07
NAzeal - Profil | Ne 18.12.2011 22:02:51
NLaci - Profil | Pá 23.9.2011 14:19:19
NRytíř - Profil | Pá 23.9.2011 10:41:18
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 10:07:03
NRytíř - Profil | Pá 23.9.2011 10:02:07
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 10:01:18
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 9:59:07
Bylo by celkem smutné, kdyby všechny vyšly nastejno :-))))
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 9:55:41
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 8:20:08
Fireblood - Stradic ci4 - Aernos.
Kov, poloplast, plast.
:-D
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 8:07:09
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 8:00:31
Z netu :-)))
Předpokládám, že by v e shopu neměli napsaný naviják, který už neprodávají.
Nebo by tam aspoň dali poznámku - VYPRODÁNO :-))
Případně si počkám na CI4, pak akorát přepíšu nápis a bude z toho Fireblood.
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 7:57:21
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 7:47:17
To ozkouším na rybách.. Doma ne, jsem se s tím prutem plížil jako zloděj :-D
Vyslovené UL to asi nebude, což je dobře, chtěl jsem L :-)
Já už chodím k vodě se 2 pruty, 2.7m 2-10 na smáčky a pidigumky a 2.7m 4-18 na 2.5 palcová kopyta plus menší woblery atd.
Ať nemusím pořád převazovat jak debil :-D
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 7:28:03
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 7:25:49
Potom člověk nemůže dospat na víkend, kdy už s tím konečně nahodí :-))
Ten klacík na mě udělal opravdu dojem, špička je super tenká. Přitom má velmi příjemnou lehkost a rychlou akci.
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 7:09:43
Bylo potřeba doplnit vybavení, zjm malé gumky a smáčky. Jedna barva je málo, chce to alternativu :-))
Navíc, pracovat se musí, aby bylo za co nakupovat.
NOrion24 - Profil | Pá 23.9.2011 7:05:10
NButchi - Profil | Pá 23.9.2011 6:48:48
Chtěl jsem, ale zjistil jsem, že nemám potřebnou velikost nástrah a navíc jsem se seknul v práci. Budu s ním vláčet celý víkend, něco se snad oběsí :-)
NLaci - Profil | Čt 22.9.2011 13:09:18
NButchi - Profil | Čt 22.9.2011 10:45:11
Bych dostal držkovou, protože bych mohl jakože někoho zranit.
Tady se nesmí ani otevírat okno.
Ne, nedělám v jeslích :-D
No, budu si muset pořídit slabší vlasec, mám 0.16 :-D
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 22.9.2011 10:23:59
a už si ho vybalil? počkej až s nim začneš chytat :-)
idealka se mi s nim chytá s 0,13 vlascem. je fakt rychlej a jemnej
NButchi - Profil | Čt 22.9.2011 10:16:18
Mně už dorazil mezitím ten Tiny.
Zatím jsem s ním nešvihal, v práci to nejde.
NBambus...Tacklesmani - Profil | Čt 22.9.2011 10:02:51
NButchi - Profil | Čt 22.9.2011 7:16:13
Nkura11 - Profil | St 21.9.2011 20:04:34
Kde to žije - dravci
11:31NÚhoří sezona 2012 10517
10:07NBurza na přívlačové nástrahy 33420
7:37NFotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













