- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kapre z rieky na feeder
Taký bojovní kaprík z rieky na feeder vie pekne spríjemniť deň, hlavne keď sa chytí na jemnejšiu montáž. Miesto pre typy úsekov riek kde ich nájsť, nástrahy, fotky atď...
Autor diskuse: Stewik - Profil , 16.9.2011 feeder - ostatní
Váš najväčší kaprík z rieky ?
A) nad 40cm8%
B) nad 50cm30%
C) nad 60cm23%
D) nad 70cm19%
E) nad 80cm10%
F) nad 90cm4%
G) nad 100cm8%
Od 5.5.2012 hlasovalo 80 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Martinbati - Profil | Ne 6.5.2012 12:18:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Toncek <*))))>< - Profil | So 5.5.2012 19:10:48
Dušan_hp >> Nejradši používám kukuřici Cukk - natural ( http://www.rco-fishing.cz/eshop/mdl/product/cukk-kukurice-v-nalevu-220ml#1510 ).
Dušan_hp - Profil | So 5.5.2012 11:22:37
Toncek <*))))>< >> Toncek < - 21.9.2011 15:37:37 >> jakou používáš kuku? Bonduel mi z vlasu rychle sundají i drobné ryby a cukk mi zas nepřipadá tak atraktivní.
Lejboj - Profil | So 5.5.2012 10:06:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Letosni nejvetsi bojovnik, unik cca 50m po rece dolu, nejlepsi nastraha letos 8 nebo 10mm peletka DB a pod ni zrnko bonduelky. Chytani na vlas a hrube nastrahy je s feederem adrenalin, prut jde bez milosti do vody, predevcirem mi vylomil kratkou fenclovku z hliny :)
Toncek <*))))>< - Profil | Čt 22.9.2011 8:07:44
Hagall >> To je Shimano Super 3000 S GTM RB. Když jsem ho před třemi lety kupoval, stál mě cca 2500,-. Dnes je už o 1000,- levnější! Zatím šlape jak hodinky :-)
Hagall - Profil | St 21.9.2011 23:40:32
Toncek <*))))>< >> Toncek < - 21.9.2011 15:37:37 >> Co to máš za pěknej navijáček na tý katánce,to je biomaster.Zrovna takovej bych koupil na moje medium.
Stewik - Profil | St 21.9.2011 20:39:13
Hagall >> no o tom cesnaku som už dakde počul... budem musieť skúsiť
Hagall - Profil | St 21.9.2011 19:40:21
Stewik >> Na podzim jako partykl do krmení je taky dobrá pšenice vařená s trochou česneku.
Toncek <*))))>< - Profil | St 21.9.2011 15:37:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Hagall >> Na říční kapry mám jako TOP nástrahu také kukuřici - já dávám 2 - 3 zrnka :-) V klidnějších úsecích nebo v pomalém vracáku jsem zkoušel i boilie.
Hagall - Profil | St 21.9.2011 14:35:25
Zajímalo by mě jaká je vaše top nástraha na říční kapry.U nás na vltavě mam nejvíc říčnáků na jedno zrnko bonduelky.Jako nástraha číslo 2 jsou červíci ale kukuřička pořád vede.Skoušel jsem všechny možný peletky ale žádnej zázrak,chtěj prostě svojí bonduel.
Paul van Drax - Profil | St 21.9.2011 13:14:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
9:41Pickermánia-ultra light fishing 49081
9:24Feederařina na řece 64352
9:21GURU - vše kolem téhle značky 6271
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...























