- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak nahodit celou mrtvou rybku co nejdal?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nansa - Profil | So 29.10.2011 23:01:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Na kameň primeranej veľkosti prilepím tavným lepidlom kúsok PVA šnúrky ,ktorú následne zavesím na háčik vyčnievajúci z nastraženej rybičky.Pri správnej veľkosti kameňa sa dá nahodiť rybička (dokonca aj živá) naozaj dosť ďaleko.Chvíľu po nahodení nástrahu trochu potiahnem,aby som sa uistil že sa PVA už rozpustila a potom zostáva iba čakať na záber nejakého dravca.
Nnofish - Profil | Ne 23.10.2011 18:39:28
NKikis - Profil | Ne 23.10.2011 17:03:29
NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 15:43:35
Nflekos - Profil | Ne 23.10.2011 14:35:13
NKnedlhans - Profil | Ne 23.10.2011 10:53:37
je to toto video: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10348527168-jak-na-ryby-s-rudou-hrusinskym/211562220200011/video/
pod videem si prekliknete ve vyberu na "Na kaprech 2.část" a tam to pekne popisuje.
To psanicko fakt nevim,ale asi to bude ono :-)
NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 10:19:45
NKnedlhans - Profil | Ne 23.10.2011 10:13:54
dravce na rybicku nechytam,tak moc zkusenosti v tomto nemam,ale jestli jsi videl porad "Jak na ryby" myslim z 2.7.11 - reportaz s Vaskem Turkem,a ukazoval jak zpevnit kousek chleba pro chytani na hladine pri delsim nahozu.
Udelal to tak,ze do ocka hacku privazal "tkanicku", 2 asi 40cm dlouhe camfoury tenke pletenky a kdyz chleba napichl,tak to jeste zavazal temi camfoury pletenky.Myslim ze by to mohlo fungovat i na rybku.
Doufam ze jsem pomohl,mej se.
NAnýzový dědek - Profil | Ne 23.10.2011 9:42:54
V pohodě s tím nahodíte 50m.
Dratškovitch je určen na vláčku , tam mají ty dva trojháky opodstatnění.
Nflekos - Profil | Ne 23.10.2011 0:00:33
Nflekos - Profil | So 22.10.2011 23:52:48
Nb.gun - Profil | So 22.10.2011 23:39:26
Nnofish - Profil | So 22.10.2011 23:29:14
Nflekos - Profil | So 22.10.2011 23:06:27
Nb.gun - Profil | So 22.10.2011 22:32:21
Ndarrow - Profil | So 22.10.2011 22:26:33
Nflekos - Profil | So 22.10.2011 22:11:06
NKesam - Profil | So 22.10.2011 21:54:19
NStavba - Profil | So 17.9.2011 11:46:04
jinak ke stice a mrtvej rybicce na rece. mel sem flek - piscitokamenita lavice v proudu, vracak a kamenej zahoz, kde stiky krasne zobali mrtvolku ze dne a bylo celkem jedno jestli celou nebo jen pulku. a nejenom stiky ale od tlouste pres parmu az po sumecka. po povodnich tam zbyly jen vymlety jamy zavsiveny sumcem. od ty doby uz jsem lepsi flek nenasel.
NAlabalik - Profil | So 17.9.2011 11:08:06
rekneme rybka 12 - 15 cm nahozenea 15 m od brehu, candari 35 cm. Ocasek dlouhy 5 nebo 6 cm nahozeny 40 metru od brehu, candati kolem 50 cm. A dale jsou treba i ty 70 a 80, nevim, lod nemam.
NMalda512 - Profil | Pá 16.9.2011 18:00:46
Pouze můj názor- Nemyslím, že by mrtvá rybka byla extra učiná na štiky. Štika přece jenom líp reaguje na živou. Ale to je pouze můj postřeh.
K tématu: Stačí dobře rybku prošít a nebo ji dát do nějakého systémku jako je třeba Drachtoický system. Nevím přesný název.
Nnofish - Profil | Pá 16.9.2011 13:11:14
NAlabalik - Profil | Pá 16.9.2011 12:59:20
Nnofish - Profil | Ne 11.9.2011 8:58:18
Noskus - Profil | Ne 11.9.2011 8:55:51
Nloveckaprů - Profil | So 10.9.2011 21:11:45
Ngeorge87 - Profil | So 10.9.2011 21:00:11
Nloveckaprů - Profil | So 10.9.2011 19:48:34
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 19:45:55
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 19:31:27
oskus - ® So 10.9.2011 12:41:35
loveckaprů >> V RŘ je něco psané o plavání s nástrahou v hubě?Co to máš za řád??
Já ti jen napsal že ano, že v RŘ nevím kde, je, že jakékoli dopravodání, takže snad i plavání ne?.........
NSven - Profil | So 10.9.2011 17:44:07
Jdu to na dvě hoďky prubnout. Měj se :-)
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 17:38:30
Tam kde na ně chodím je problém, že je tam fakt hluk a pohyb pořád, kaprofilévé krmí "tuny" krmení na 100 metrů a podobně. Takže i rybičky se drží hodně v dálce a tím pádem i candáti loví celkem daleko. Kolem krajů chytneš, ale záběrů je daleko méně, někdy vůbec.Chtěl jsem je zkusit na žížalu, poslední dobou šli, ale jak jsou hájení úhoři, tak se mi nechce tahat hady a pak je zažrané pouštět, takže na to prdím....
NSven - Profil | So 10.9.2011 17:33:44
Velcí candáti jsou samotáři, neloví v hejnu a sežerou všechno co najdou
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 17:23:39
NSven - Profil | So 10.9.2011 17:11:01
Protože vycházím z předpokladu, že předem vím, u které překážky má štika stanoviště a že candát se pohybuje po celém revíru, stačí mi nahazovat cca 20-30m a to bez olova, takže slušným švihem, který i rozměklá plotička ustojí :-)
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 17:00:29
NSven - Profil | So 10.9.2011 16:58:06
Tak blbou radu abys pohledal.
K nahození mrtvé, dokonce i rozmrazené rybky, stačí použít velký jednohák, provlečený očními otvory a nic ti neuletí.
NAlabalik - Profil | So 10.9.2011 16:13:54
Nnofish - Profil | So 10.9.2011 15:35:01
Nevím kde jsem to četl, ale bylo doslova napsáno. Zavážení a nástrah a návnad jakýmkoli způsobem........ Asi bude lepší kvůli některým vychcánkům myslet fakt na vše......
Noskus - Profil | So 10.9.2011 12:41:35
NJozka - Profil | So 10.9.2011 10:39:15
NHalen - Profil | So 10.9.2011 10:38:02
NLukeSSS - Profil | Pá 9.9.2011 22:38:08
NReno 73 - Profil | Pá 9.9.2011 21:55:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NStavba - Profil | Pá 9.9.2011 20:40:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
jinak zkousel sem zamrazovat rybky v kostce zality vodou nebo klasika. u ty zality mi prislo ze je trosku pevnejsi a neni tak vysusena, ale zas se blbe dostava z toho ledu takze jedu klasiku...
Nj.sladkay - Profil | Pá 9.9.2011 19:19:57
osobne si vsak myslim ze hadzat cielene viac ako tych tvojich 50-60 m je hlupost.
rybka ma velky odpor pri lete...
NAlabalik - Profil | Pá 9.9.2011 19:09:02
NVenca888 - Profil | Po 5.9.2011 8:42:24
Já tu rybku prošívám a nastražuju s jednohákem a problémy s vytrhávánim nemám. Těch 50 metrů se hodit dá (feederem 3,66)
NBluesman - Profil | Po 5.9.2011 8:40:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMirek.V. - Profil | Po 5.9.2011 8:26:56
Tady si nejakou vyber, jde to i tak ze ji pevne omotas mekkym medenym dratem, pak se s ni da nahodit trochu dal, ale s velkymi dalkami nepocitej....
NAnýzový dědek - Profil | Po 5.9.2011 7:54:01
Nloveckaprů - Profil | Po 5.9.2011 6:02:18
NJarda 2004 - Profil | Po 5.9.2011 1:09:48
NP!F - Profil | Po 5.9.2011 1:06:21
NPaulus - Profil | Po 5.9.2011 0:56:15
NKáceč - Profil | Po 5.9.2011 0:35:08
NKáceč - Profil | Po 5.9.2011 0:18:31
Nb.gun - Profil | Po 5.9.2011 0:08:45
NPaulus - Profil | Po 5.9.2011 0:08:20
Kácedlo neposlouchej bo jistě myslí na Somera v U mě dobrý.
Kde to žije - dravci
8:45NBurza na přívlačové nástrahy 33416
7:37NFotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...

















