- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Microwire alebo wolfram?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Pedro1 - Profil | Út 21.2.2012 11:37:18
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/lanko-jaxon-micro-plus-1417.html
Pedruna - Profil | Út 21.2.2012 11:34:38
Jaroch - Profil | Út 6.9.2011 8:20:51
Wolframy jdou jeden za druhým do kopru po pár vázkách , kdežto ocel drží už kolikátý den :-)
Technosteel mám taky a ten se dá narovnat protáhnutím mezi prsty nebo použitím těžší nástrahy se narovná po pár náhozech sám .
Pedro1 - Profil | Út 6.9.2011 7:54:34
Bláža - Profil | Po 5.9.2011 19:09:49
WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 5.9.2011 18:49:27
http://www.matchmansupplies.co.uk/
ale potrebujes k tomu crimps a crimpovacie kleste ..neviem ci to maju este v ponuke :-(
CarpHouser - Profil | Pá 2.9.2011 16:14:39
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 16:10:48
CarpHouser - Profil | Pá 2.9.2011 15:58:33
Iza - Profil | Pá 2.9.2011 15:53:01
nofish - Profil | Pá 2.9.2011 15:50:30
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 15:36:50
rybomil - Profil | Pá 2.9.2011 15:01:34
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 14:57:12
Co se týká trojháčků,na menších nástrahách je neměním,lepší aby velká ryba narovnala trojhák,než aby to upálila a sešila si hubu.Na větších měním a taky ve většině případů trhám.
rybomil - Profil | Pá 2.9.2011 14:51:57
Ownery, Excalibury, Kamatsu, Grizlly 4X se asi blbě narovnávaj... aspoń mě to tedy nejde skoro vůbec.
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 14:41:27
rybomil - Profil | Pá 2.9.2011 14:22:54
Loni a letos už víc jak 1/2 sezony jedu na vláčák kvalitní márky do 80g a lajnu na 19,5 kg, ale trhat wolfram z vázky prutem jsem si ještě netroufnul.... jak píšu už asi po 20té, jsem holt pořád vláčkový samouk lejnochyt, mám se ještě co učit :-)
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 14:01:49
CarpHouser - Profil | Pá 2.9.2011 13:51:55
nofish - Profil | Pá 2.9.2011 13:49:11
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 10:30:56
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 10:28:41
Butchi - Profil | Pá 2.9.2011 10:26:46
Protože ho urveš a pak půl hodiny navazuješ :-)))))))
CarpHouser - Profil | Pá 2.9.2011 10:10:37
Jednu smyčku větší na protažení hlavičky a druhou malou na uvázání ke kmenovému vlasci. takto mi to vydrží x vycházek a x zubatejch :o)
Pedro1 - Profil | Pá 2.9.2011 10:04:49
Michal - Profil | Pá 2.9.2011 9:41:44
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













