Volba prutu na UL přívlač - Norstream × Pezon & Michel × jiná varianta

Chtěl bych si koupit nový prut na UL přívlač a zvažuji mezi těmito variantami:
1) Norstream - Dynamic II. v 6´(0,8-4,5 g) nebo 6´6´´(1-5,5 g) - cena cca 3500 Kč;
2) Norstream - Areal 6´ (2,5-8 g) Gunslinger - cena cca 3600 Kč;
3) Pezon & Michel - Trout Bait 6´(1-3 g nebo 2-7 g) - cena cca 2700 Kč;
4) jiná varianta podobných parametrů (ne chvějivka) do 4000 Kč - NAVRHNĚTE.

Zajímaly by mne především Vaše praktické zkušenosti s tím či oním prutem, důvody Vaší volby jedné z uvedených variant a samozřejmě i Vaše návrhy jiné varianty s uvedením důvodu její volby. Cenu 4000 Kč nechci překročit.
Autor diskuse: aleš vavřina - Profil , 27.8.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 22:00:23

kubas. >> melko - 10.1.2012 21:56:10 >> kupoval jsem ho tady... Ten navijáček nebyl určen pro evropskej trh


http://stores.ebay.com/MINSTOR-TACKLE/RYOBI-/_i.htm​l?_fsub=11&_sid=76460442&_trksid=p4634.c0.m322

    Nmelko - Profil | Út 10.1.2012 21:56:10

    minatrix >> Díky, neznám :-)

      Nkura11 - Profil | Út 10.1.2012 21:55:59

      ... tu je zasa dragon tanto pod 320g pri 100 ke bude asi rovny :-)

        Nkura11 - Profil | Út 10.1.2012 21:54:57

        ... ono takto hodnotit prut je scestne... tu je norstream areal co je nekompromisny citlivy papek a tu je pod 320g, 100vecku dvihne a tiez nie je nijak ohnuty...

          Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:53:40

          vodar >> není zač

            Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:53:27

            kubas. >> melko - 10.1.2012 21:42:28 >> Ryobi Fokamo 1000

              Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:53:13

              vokounek >> není zač...kdyby cokoliv,ptej se, Rád pomohu

                Nvodar - Profil | Út 10.1.2012 21:49:17

                minatrix - Dík

                  Nmelko - Profil | Út 10.1.2012 21:42:28

                  minatrix >> Co to máš za naviják?

                    Nvokounek - Profil | Út 10.1.2012 21:41:35

                    minatrix >> kurňa ten penzill je neskutočný fu velmi cenné fotky dík..

                      Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:39:35

                      vodar: pro představu

                        NIza - Profil | Út 10.1.2012 21:34:02

                        martcv >> já už to chtěl taky napsat, ale pak sem si řek, že mi to za ty keci nestojí. Co vranky?

                          Nkura11 - Profil | Út 10.1.2012 21:31:47

                          martcv >> s tym bachym to bolo dobreee... hned si mi vycaril usmev :-)) alebo skoro som si nacural do kalhot...

                            Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:14:22

                            Rybkin >> Já na něm tahal max jen ty 4,5cm River2Sea...

                              NRybkin - Profil | Út 10.1.2012 21:11:25

                              minatrix >> Jo tak to byl jinej,ten X-rap ne?No každopádně moje desetigramovka má v porovnáni gramáž hluboko v minusovejch číslech:-)

                                NKolis - Profil | Út 10.1.2012 21:08:35

                                Rybkin >> O) pak je vše v pořádku o)

                                  Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:08:11

                                  Rybkin >> Jinak si nepamatuju, že jsme s ním házely to Dorado pop:-) Ale Pedro se nabízel, že mi ho na něj půjčí...

                                    NRybkin - Profil | Út 10.1.2012 21:06:56

                                    Kolis >> Zvedl postel i s přitulkyní a zatim drží:-)

                                      Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:06:46

                                      Kolis >> Drží pořád :-)

                                        NKolis - Profil | Út 10.1.2012 21:06:08

                                        minatrix >> Jo přetlumočit!? Jestli ten prut už praskl? o)