Volba prutu na UL přívlač - Norstream × Pezon & Michel × jiná varianta

Chtěl bych si koupit nový prut na UL přívlač a zvažuji mezi těmito variantami:
1) Norstream - Dynamic II. v 6´(0,8-4,5 g) nebo 6´6´´(1-5,5 g) - cena cca 3500 Kč;
2) Norstream - Areal 6´ (2,5-8 g) Gunslinger - cena cca 3600 Kč;
3) Pezon & Michel - Trout Bait 6´(1-3 g nebo 2-7 g) - cena cca 2700 Kč;
4) jiná varianta podobných parametrů (ne chvějivka) do 4000 Kč - NAVRHNĚTE.

Zajímaly by mne především Vaše praktické zkušenosti s tím či oním prutem, důvody Vaší volby jedné z uvedených variant a samozřejmě i Vaše návrhy jiné varianty s uvedením důvodu její volby. Cenu 4000 Kč nechci překročit.
Autor diskuse: aleš vavřina - Profil , 27.8.2011 dravci - náčiní, doplňky

Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:04:03

Kolis >> ?

    Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:03:41

    Abyss >> tak uvidíš, já plánuju kayak a tenhle prut se využije. Jinak jsem s ním tahal dvojky Meppsky a ideál.

      NKolis - Profil | Út 10.1.2012 21:02:25

      minatrix >> Už pukua(pukel)? o)))

        NSethy - Profil | Út 10.1.2012 21:01:20

        minatrix >> Na sumce na trhačku :)

          Nmartcv - Profil | Út 10.1.2012 21:01:01

          minatrix >> jj...Mannse 30+........:-))

            Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 21:00:04

            martcv >> radši jsem ta ani nezmiňoval...Bachy by na něm dokázal trollingovat 25cm hlubinný woblery

              NSethy - Profil | Út 10.1.2012 20:59:44

              Abyss >> Ne jen ti chtěl říct že sis objednal jerkáč :-D

                NRybkin - Profil | Út 10.1.2012 20:59:42

                Abyss >> Jaký vtip?

                  NSethy - Profil | Út 10.1.2012 20:59:10

                  martcv >> vole :-D

                    NAbyss - Profil | Út 10.1.2012 20:58:50

                    Rybkin >> s tym popom to bol vtip?

                      NRybkin - Profil | Út 10.1.2012 20:58:49

                      Sethy >> No to už si neumim moc představit,když jsem tohodle porovnal s moji desetigramovkou tak jsem se nějak nemohl dopočitat co tak asi mam za gramáž:-)

                        Nmartcv - Profil | Út 10.1.2012 20:58:10

                        Sethy >> to není žádná záhada...prostě jsou pruty od WFT neskutečně našlapaný.....:-).........tohle by měl vidět Bachy.....s tím by se mu házel Slider 10cm jako prd...

                          NSethy - Profil | Út 10.1.2012 20:57:16

                          Rybkin >> Kurník a co pak Penzill do 35g :-D

                            Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 20:56:22

                            ...

                              NRybkin - Profil | Út 10.1.2012 20:56:01

                              Sethy >> Já měl ten Minatrixuv Penzill v ruce a krásně házel i třicetigramoveho popa:-)

                                Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 20:53:37

                                ...

                                  NSethy - Profil | Út 10.1.2012 20:51:42

                                  minatrix >> 75g harrison VHF se pod 100g ohne stejně jak 6g Penzill :-D Záhada.

                                    Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 20:48:50

                                    100g

                                      Nminatrix - Profil | Út 10.1.2012 20:43:37

                                      že jste to vy.... Quantum Hypercast Pro Tour Twist 225 1-7g -chvějivka

                                      50g

                                        NIza - Profil | Út 10.1.2012 20:24:55

                                        minatrix >> a nespletli to kluci ve WFT? Napsaly na jerkáč do 65gr mezi čísla desetinou čárku:-D