- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dragon Destiny - info
Děkuji
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NButchi - Profil | St 29.2.2012 10:50:08
Souhlas.
Já jsem otevřen všem firmám, každopádně jsem nejvíc spokojen s Norstreamem.
NButchi - Profil | St 29.2.2012 10:49:40
Přesně tak.
Proti té původní celkem žvejka, navíc to zpracování mě nějak moc neuchvátilo.
Nbowman - Profil | St 29.2.2012 10:44:19
NBery. - Profil | St 29.2.2012 10:42:11
NButchi - Profil | St 29.2.2012 10:23:47
Upřímně řečeno mě ta nová poměrně zklamala..
Ale to záleží na vkusu.
NStroft - Profil | St 29.2.2012 10:08:57
NBery. - Profil | St 29.2.2012 10:00:24
NGTdpcfix - Profil | Út 28.2.2012 23:05:00
NSagessi - Profil | Út 28.2.2012 14:49:13
NTroutkiller - Profil | Pá 24.2.2012 17:47:21
NTroutkiller - Profil | Pá 24.2.2012 17:44:41
NSethy - Profil | Pá 24.2.2012 15:57:39
Nstizostedion - Profil | Pá 24.2.2012 14:47:22
NJarin - Profil | Pá 24.2.2012 14:12:19
Osobne mám tri Dragony, quiwer 3m/50g = za malo penez vela muziky, T Dragon 260 7/21g úplne bezproblemov, mušak HM 62, 255 # 4/5 a to je fantazia, suma sumárum nedam dopustit ani na jeden lebo splnaju to co vo svojej triede splnat majú...moja skusenosť :-)
Nstizostedion - Profil | Pá 24.2.2012 12:49:31
Nkoubic - Profil | Pá 24.2.2012 12:41:40
NSethy - Profil | Pá 24.2.2012 12:38:16
Až se divím že mi ho stizostedion prodal :) Že Lukáší :).
Nminatrix - Profil | Pá 24.2.2012 12:05:44
Sorry, ale přijde mi, že jak někde někdo napíše Dragon, tak skáčeš jak čertík z krabičky. A pokud někdo napíše, že mu přišel špatnej kus, ty si to píšeš do deníčku. Jak to, že znám x-lidí co má Dragony a jen jedna vadná rukojeť?
Nstizostedion - Profil | Pá 24.2.2012 12:04:59
NBambus...Tacklesmani - Profil | Pá 24.2.2012 11:57:16
neznam nikoho ze by mu z celokorkové serie praskla.
ale ruku do ohne za to nedam. mne nepraskla ani jedna
NTroutkiller - Profil | Pá 24.2.2012 11:48:15
Nstizostedion - Profil | Pá 24.2.2012 9:58:04
NP!F - Profil | Pá 24.2.2012 1:24:41
NTroutkiller - Profil | Čt 23.2.2012 17:47:32
NFuldík - Profil | Čt 23.2.2012 10:31:18
NP!F - Profil | Čt 23.2.2012 10:26:40
Nmeteor - Profil | Čt 23.2.2012 9:46:58
Já taky neříkám, že zrovna p. Procházka "prdí" na zákazníky (dokonce jsem v některém z předešlých postů chválil vstřícnost a rychlost výměny), to jsme si nerozuměli. Mínil jsem to obecně (ačkoli v tomto případě mi přijde, že na jakoukoli vizuální kontrolu mnou objednaného prutu bylo skutečně "prděno" :-)).
NJaroch - Profil | Čt 23.2.2012 8:55:37
Pro mně prut , naviják a boty jsou tak zásadní že si na to raději šáhnu a obětuji čas a peníze za cestu .
Stále si dovolím oponovat - tento prodejce na zákazníky neprdí .
Nmeteor - Profil | Čt 23.2.2012 8:43:32
Popravdě, napoprvé jsem to "zkousnul", napodruhé (ta samá "vada") mě to už docela rozčílilo, přeci jenom vizuální prohlídka prutu zabere tak 2 minuty (alespoň mě) a to křivé očko je vidět na kilometr (samozřejmě přeháním), stačí vytáhnout horní díl prutu z obalu, podívat se na něj (kolmo k oku, očka nahoru) a vidí to i slepý...
Jak jsem psal, ta vizuální kontrola je přece přínosná i pro prodejce... že mu zboží nikdo nevrátí (třeba) kvůli takovým detailům. Navíc je zákazník spokojený, že na něj prodejce "neprdí" :-)
NJaroch - Profil | Čt 23.2.2012 7:32:50
Já bydlím v Karviné , 158km tam i zpět a pro zásadnější nákup si tam zajedu osobně , osahat jak se říká :-)
Nehledě na to že rozhovor s p.Procházkou je často inspirující k přehodnocení požadavku . Ba dokonce jsem i ušetřil oproti zamýšlenému nákupu :-) Čili ke škodě prodejce ale ke spokojenosti zákazníka .
U internetového prodeje Ti asi nikdo neudělá detailní výstupní T.K. , to by suploval výrobce .
Od toho máš následně reklamace nebo odstoupení od smlouvy .
Zběžnou kontrolu před odesláním snad ? dělají všichni .
NTroutkiller - Profil | Čt 23.2.2012 5:42:26
NP!F - Profil | Čt 23.2.2012 2:07:28
NTroutkiller - Profil | St 22.2.2012 20:14:21
NRytíř - Profil | St 22.2.2012 12:28:40
Út 21.2.2012 13:46:38
Nmeteor - Profil | St 22.2.2012 9:26:55
Mě tahle "chybička" docela mrzí, neb proutek je to pěkný a pro mé předpokládané účely takřka ideální...
NBláža - Profil | Út 21.2.2012 19:33:15
NTroutkiller - Profil | Út 21.2.2012 17:46:49
Nmeteor - Profil | Út 21.2.2012 13:46:38
Přijde mi, že jednak zdejší dodavatel Dragonu má dost práce (= málo času prut skutečně vytáhnout a podívat se na něj) a jednak má monopol (to není zdání, ale realita), takže třeba na tu vizuální kontrolu háže bobek. Na druhou stranu musím pochválit jeho vstřícnost a rychlost výměny prutu za prut :-)
Npoldeci - Profil | Út 21.2.2012 13:43:20
...inak skúsenosť podobná,nakupoval som tri palice s požiadavkou na prezretie pred zaslaním a na každom nejaká chyba-asi máme za svoje prachy iné nároky ako predajca
Nmeteor - Profil | Út 21.2.2012 13:07:34
Tak si říkám, zda-li to není problém těchto proutků... osobně (v prodejně) bych požádal o jiný, takto moje oči "suplují" oči prodejce. Už při telefonickém kontaktu jsem říkal, že vizuální kontrola je "bonus" pro mě i prodejce (pro mě, že prut nemusím posílat zpátky - pro prodejce, že bude zákazník spokojený a nemusí (prodejce) tratit na poštovném). Každopádně nemíním prut spravovat sám (jak mi bylo prodejcem doporučeno - nahřát zapalovačem lak na koncovce a narovnat si ji), neb nejsem nějak výjimečně řemeslně zdatný a obávám se ztráty záruky / poničení laku (lepidla).
NGTdpcfix - Profil | Pá 8.7.2011 21:22:07
Nvodar - Profil | Pá 8.7.2011 21:21:55
NKoumak - Profil | Pá 8.7.2011 18:26:00
Nvodar - Profil | Čt 7.7.2011 18:22:59
NKoumak - Profil | Čt 7.7.2011 17:19:34
Nvodar - Profil | St 6.7.2011 22:47:14
NGTdpcfix - Profil | St 6.7.2011 22:12:22
NBláža - Profil | St 6.7.2011 0:16:08
NKoumak - Profil | Út 5.7.2011 20:31:45
NNebel1 - Profil | Út 5.7.2011 20:22:49
NButchi - Profil | Út 5.7.2011 20:19:36
Sakr blé. Ten prut je v současnosti asi 250 km ode mě, takže ho nemůžu přeměřit..
Ale myslím, že je to čistě zadní rukojeť. Ruku do ohně za to bohužel nedám.
NKoumak - Profil | Út 5.7.2011 20:18:19
NWalleye - altered ... - Profil | Út 5.7.2011 20:04:58
Kde to žije - dravci
20:54NNepromokavá bunda na boat a brození 66
20:28NBurza na přívlačové nástrahy 33405
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:31NRare woblery - Rapala 14053
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73












