- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub mladých plavačkářů
Jaké pruty používáte?
A) bolognese14%
B) teleskop7%
C) match48%
D) telematch4%
E) bič5%
F) dělička21%
Od 5.6.2011 hlasovalo 56 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Njurass - Profil | St 4.1.2012 21:43:45
Nvokounek - Profil | St 4.1.2012 18:19:02
zatiaľ ma viac baví lov s lahkými pevnými plaváčikmi do 3g pod brehom. skús začať tu na mrku sú tu zaujimavé články. ale na začiatok mi dosť pohol jeden nekompromisný komentár od známeho čo sa venuje lige v plávanej "zabudni na všetko čo si myslíš že o plávanej vieš len by ti to mohlo prekážať v učení"
http://mivardi.cz/articles.aspx?artcat=2
http://www.ceskaplavana.cz/odhoz.php
NPavouk - Profil | St 4.1.2012 17:52:02
Njurass - Profil | St 4.1.2012 16:25:03
Nvokounek - Profil | St 4.1.2012 13:38:21
Njurass - Profil | St 4.1.2012 11:50:20
Nheler - Profil | So 11.6.2011 19:56:00
Nkarel.datel - Profil | St 8.6.2011 9:33:32
NTomas.K - Profil | Út 7.6.2011 19:59:10
Nsplávkař - Profil | Po 6.6.2011 7:30:28
NParanoidní Schizofrenik - Profil | Po 6.6.2011 6:41:48
jinak lov s anglánem mě dostal na kolena, tak že jsem si musel pořídit druhou matchku, abych mohl mít ve vodě dva naráz a kolemsedící si mohli klepat na čelo (zřejmě místní pozdrav)
ps: děličku ani bič nemám, ani jsem nikdy nechytal, tudíž nemužu hodnotit, každopádně lovit s 10-15 metrovim klábrštem musí bejt podle mě neskutečnej nářez hodný opravdových mistrů....
NHP - Profil | Ne 5.6.2011 23:16:17
Njepice - Profil | Ne 5.6.2011 23:02:54
NHP - Profil | Ne 5.6.2011 22:58:13
Toje pak jasně dělička, ale zase jeto na delší výpravu, bez bedny to není ono. :-)
Njepice - Profil | Ne 5.6.2011 22:52:17
Btw. otázka je položená špatně, bo používám všechny :-)
NŠlapeto - Profil | Ne 5.6.2011 22:43:26
NŠlapeto - Profil | Ne 5.6.2011 22:40:39
NŠlapeto - Profil | Ne 5.6.2011 22:39:14
Fotka není ze záběru, ikdyž vidět bylo opravdu špatně a hledal jsem zmavý podklad. jen tak jsem zkoušel, je to ze zdolávání cejna +-45cm, byl už docela unavený :)
NHP - Profil | Ne 5.6.2011 22:19:26
NHP - Profil | Ne 5.6.2011 22:18:26
NParcipal - Profil | Ne 5.6.2011 21:46:06
NButchi - Profil | Ne 5.6.2011 21:13:13
Já to vzal od podlahy, začal jsem čočkama a přidal k tomu kompletní výbavu pro chytání na jeden prut během jednoho měsíce. Nelituju ani jediné těžce vydělané koruny.
NKarasák - Profil | Ne 5.6.2011 21:10:14
Nondiktt - Profil | Ne 5.6.2011 20:56:42
Nondiktt - Profil | Ne 5.6.2011 20:54:57
NKarasák - Profil | Ne 5.6.2011 20:40:41
Nondiktt - Profil | Ne 5.6.2011 18:23:23
Nondiktt - Profil | Pá 3.6.2011 7:55:33
Kde to žije - plavaná
PáNNaviják Centrepin 5902
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
. . . NSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim

















