Berounka - berou / neberou

Jezdí někdo na Berounku nad Beroun??? Hýskov ... atd. Májí všichni stejné zkušenosti z posledního měsíce ... ??? Prostě NIC NEBERE ????
Autor diskuse: xman86 - Profil , 27.5.2011 feeder - ostatní

NVILKA - Profil | St 30.5.2012 22:35:55

alda2211 >> Toto tvrzení je dost kách - můžeš to dokázat???

    Nalda2211 - Profil | St 30.5.2012 22:32:31

    Venca888 >> to netusim ale diky zakazum zastaveni muzes v karlstejne jen na placene parkoviste tak je tam od rybaru klid a vidis jen mistni coz je velke + jinak kolem srbska je krasne ale jak je psano nize ryby trochu chybi........... a to jeste pred 4-5 lety bylo o necem jinem mozna zmena hladiny diky el.v beroune ale co me vadi asi nejvic je ze v beroune cisticka v noci jede jen na cesla a zbytek jde do berounky coz je silene :-((

      NVenca888 - Profil | St 30.5.2012 22:25:24

      alda2211 >> třeba jsem měl smůlu nebo jsem byl levej

        Nalda2211 - Profil | St 30.5.2012 22:20:47

        Venca888 >> zdar to me prekvapujes tam je to celkem slusnej usek

          NVenca888 - Profil | St 30.5.2012 22:18:12

          VILKA >> jo, to já zkoušim... chodim většinou o dost vejš... jen jsem reagoval na tu trojku...

            NVILKA - Profil | St 30.5.2012 22:11:31

            Venca888 >> Tak to zkus do Berouna nad jez nebo dá lk Hýskovu
            Tam se něco dá -viz závody - nejlepší asi 13kg

              NVenca888 - Profil | St 30.5.2012 22:01:03

              VILKA >> já byl letos jednou na Karlštejně a už tam nepáchnu... bez záběru, hladina mrtvá

                NPaul Delpiaz - Profil | St 30.5.2012 21:59:19

                VILKA >> zvláštní že kormouš se tam střílet nesmí ale hned na kopci nad srbskem v chko se myslivci prohání o 106, na každý mezi se prá patron najde, ale nejsem myslivec ani znalec práva tak o tom radši nebudu diskutovat, ještě bych se ztrapnil ;) Loni jsem začátkem zimy u Tomáškovýho lomu jednoho zastřelenýho kormouše vytáhnul na woblera a obohatil násep o trochu živin. Nikdo se po něm nesháněl a takhle to bylo nejjednodušší.

                  NLosPafkos - Profil | St 30.5.2012 21:53:59

                  VILKA >> Vy mě dáváte,jedu letos na týden do Zbečna,ach jo :-(((

                    NVILKA - Profil | St 30.5.2012 21:48:50

                    Paul Delpiaz >> Ahoj,jo spodní úsek Berounky 3 je docela vyžranej. V letošní zimě tam pobívalo cca300 kormoušů. Sice jako organizace máme povolen odstřel ale ne v tomto úseku CKO . Vloni v létě se dělal výzkumný odlov - ryb -ek do 10cm dost a pak nad 60. Ale po letošní zimě nevím - řeka nezamzla - vliv elektrárny v Berouně

                      Nstandas - Profil | St 30.5.2012 21:46:39

                      Paul Delpiaz >> bílá ryba je hl. záležitost Kormošmejdů,rybáři se zajímají převážně o Kapry.Ta povodeň udělala taky své.

                        NPaul Delpiaz - Profil | St 30.5.2012 21:34:48

                        standas >> kormoráni už tam poslední zimu ani nebyli protože by nejspíš chcípli hlady :D počítal bych to tak 50:50 - kormoráni:rybáři. Skoro žádnýho z rybářů jsem tam neviděl rybu pustit, ale to už je věcí každýho...

                          Nstandas - Profil | St 30.5.2012 21:27:37

                          Paul Delpiaz >> ten oblouk znám, před povodní 2002 jse tam dalo chytit 20,30. kg bílé ryby jako nic.A ta hloubka je taky zajímavá.Snad se ale vše navrátí : http://hobby.idnes.cz/kormorani-ztrati-zarazeni-mez​i-chranene-druhy-fli-/rybareni.aspx?c=A120530_09562​4_rybareni_bma

                            NPaul Delpiaz - Profil | St 30.5.2012 21:23:47

                            drevak3 >> beroun moc neznám ale kolem srbska jsem loni chytal celkem dost. Spíš mělčí kamenný dno, v pomalu tekoucích partiích kolem 1,5. Jinak největší hloubka co na berounce znám je v levotočivý zatáčce pod Srbskem pod drážnim domkem (má ho kamarád a občas tam přespim). Je tam až kolem 4 m (zkoušel jsme to z kanoe bidlem) ale jinak úspěchy skoro nulový. Pár malých tloušťů, občas zaloví bolen a kdyby tam nebylo hezky tak už mě tam nenapadne nahodit, ale možná mam jenom olšový ruce, kdo ví.

                              Ndrevak3 - Profil | St 30.5.2012 17:04:01

                              dnes berounka 4B, sumec asi 25 cm, a parma cca 12cm

                                Nteo07 - Profil | Ne 27.5.2012 21:34:52

                                vim o kaprovi z berounky 7, 18,5kg cus

                                  NHrdobec - Profil | So 26.5.2012 23:15:49

                                  hantís >> ukaž o))

                                    Nhantís - Profil | So 26.5.2012 8:04:23

                                    keci 15+ tam jsou

                                      NLosPafkos - Profil | St 23.5.2012 17:52:30

                                      kola.mila >> ahoj,hoď mě do sz nějaké historky o těch sumejších,díky :-))

                                        NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | St 23.5.2012 12:22:33

                                        Kindís >> potenciál berounky v okolí plzně je tak 12 kg (větší tam budou, ale málo). pokud chceš kapra 15 kg+, jezdi jinam....