Fishing and Hunting Channel se vrátil do Digi TV

NKomboj - Profil | Út 23.8.2011 8:32:19

JARYK >> Díkes moc zkusim to jak příjdu dom.díkeeeeeeee.

    NJARYK - Profil | Út 23.8.2011 8:27:02

    komboj-včera jsem ho naladil,je to přesně popsané na jejich stránkách
    menu,instalace,editování
    -intelsat 1002
    -frekvence 11,747
    -polar. horizontální
    -přenos.rychlost 28000
    a je to hotové,pak si ho najdeš na jakém čísle se ti uložil....

      NKomboj - Profil | Út 23.8.2011 8:18:56

      Čus nevíte někdo jak se F+H dá znovu aktivovat taky mám digi a nějak mi to nejde.

        NMajo8888 - Profil | Út 23.8.2011 7:59:45

        ze zacatku je to docela slusny kanal ale kdyz ho ma clovek par let tak uz je onicem porad vsechno opakuji a novinek hooodne malo takze ho skoro nesleduji

          Nkožich007 - Profil | So 28.5.2011 10:52:18

          don Ferrari >> no tak to jsem asi měl smůlu a ty štěstí.

            NPike - Profil | Pá 27.5.2011 14:52:28

            Nabídka Skylinku je třeba zde: www.skylink.cz

            Osobně si ho otestuju. Když už nic, tak mi pak zůstanou české a zahraniční neplacené kanály.

              Ndon Ferrari - Profil | Pá 27.5.2011 14:47:47

              kožich007 >> také jsem rušil Digi TV a přešel na T-Mobile HD, zrušení Digi TV naprostá pohoda, jedna odeslaná písemná výpověď a ukončení platby, pak přijel maník, sebral zařízení a hotovo.

                Nkožich007 - Profil | Pá 27.5.2011 13:40:45

                rs666 >> určitě jo je to v podstatě dnes všude, ale je potřeba určo zvolit nějakej balíček. jinak koukám že sleduješ to samé co já :) to jsou kanály které mám rád

                  Nrs666 - Profil | Pá 27.5.2011 7:52:35

                  kožich007 >> skylink ani czechlink jsem nestudoval, nemám zatím důvod - koukám hlavně na rybařinu, discovery (science,world,channel), spektrum, viasat (explorer,history), national geogr, nat.geogr wild, animal planet a sport - mají je v nabídce?

                    Nkožich007 - Profil | Čt 26.5.2011 21:39:12

                    rs666 >> jo v tom je asi dobrá. Pokud bych neměl kabel tak bych asi měl skylink, czechlink

                      Nrs666 - Profil | Čt 26.5.2011 15:16:07

                      kožich007 >> kabel je asi v pohodě, já tu možnost nemám. Měl jsem x let UPC direct a teď mám x let digitv, takže můžu srovnávat. Kvalita je obdobná, digi má víc kanálů a asi i víc výpadků. Zase ale přišla o HBo programy. Výhodou jsou taky dva přijímače na dvě televize za jednu cenu.

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 26.5.2011 15:09:03

                        meteor >> nee, u premier jede celý zápas, žádné přepínání se nekoná.

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 26.5.2011 15:08:37

                          kožich007 >> no každopádně až to budu rušit tak si připravím plato neurolu :-)

                            Nmeteor - Profil | Čt 26.5.2011 14:35:36

                            Ledňáček (Iceman) >> OT: tu Premier League ti celkem závidím, na druhou stranu - viděl jsem 2x v nějakém sportbaru zápas Ligy mistrů (základní část), přičemž celý "přímý přenos" byl udělán tak, že každou chvíli to přepnuli na jiný zápas (podle toho, kde padl gól / karta / zajímavá akce apod.). Takže ve finále jsem měl z fotbalu nic (mít horší náladu, napíšu hovno :-)) a vlastně jsem ani nevěděl, kdo s kým jak hraje... (přibývajícími promilemi v krvi to snad nebylo :-))

                              Nnofish - Profil | Čt 26.5.2011 14:15:43

                              http://www.onlinefishing.tv/ například, stačí google a zadat online fishing tv :)

                                Nkožich007 - Profil | Čt 26.5.2011 14:00:51

                                Ledňáček (Iceman) >> kvalita přeneseného signálu nic moc, každý kanál jinou hladinu zvuku, neustálé přelazování atp. Je fakt že nevím jak je na tom teď já ji zrušil před 3lety a i to rušení bylo moc fajn. Je s nimi skvělé jednání když končíš a stojí tě to dost času, nervů a peněz. Ukončení smlouvy mi trvalo asi 2 měsíce a mooooc telefonátů. Já mám kabel kterej je jen o 120 dražší a nemám problém s ničím.

                                  Nprochy96 - Profil | Čt 26.5.2011 13:57:08

                                  rs666 - >> super :-)

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 26.5.2011 13:56:26

                                    kožich007 >> proč sračka? Za 260 měsíčně dva saty a celou anglickou ligu.

                                      Nkožich007 - Profil | Čt 26.5.2011 13:52:40

                                      rs666 - >> fishing & hunting channel je pecka, sleduju ho dost často když nejsem na rybách. Digi TV je pěkná sr..ka naštěstí jsem se jich zbavil a že to dalo práce, teď mám kabel a je to poho!!

                                        NlUbiC.xD - Profil | Čt 26.5.2011 13:41:09

                                        jo je to celkem fajn kanál, zrovna teď hraje chytání kaprů na match prut :)