Savage Gear od firmy Prologic

Ahoj chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti z těmito vláčecími nástrahami a jestli je má cenu kupovat a co jste na to chytli? Kdo o tom neslyšel může se mrknout: http://www.rsp-fishing.cz/umele-nastrahy/gumy-savage-gear/
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 23.5.2011 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: scjsci Profil + kkki Profil + minatrix Profil

Nkkki - Profil | Po 3.8.2020 14:57:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zatím letos do smastailu bouchaj jen bezzubý XD

    Nbart.bm - Profil | Pá 17.7.2020 8:09:14

    Tak jsem si ze srandy koupil krysu, no nakonec jsem chytal jen na ni 🤣

      NDiamond - Profil | St 24.6.2020 17:42:16

      kkki >> dik, ja mam síce vacsiu velkost, takže to bude na stuky skôr, tak uvidím, dám mu šancu...

        Nkkki - Profil | St 24.6.2020 16:40:48

        Diamond >> Jde mi na to dost dobře ten tloušť a ještě štiky. Mám na něho nej tlouště (51 cm) a ty štiky tak do 65 cm. Bolena jsem na něho zatím nedostal.

          NSiven Polní - Profil | St 24.6.2020 6:04:36

          Gekoman >> Jj 🤣

            NGekoman - Profil | Út 23.6.2020 22:55:21

            Siven Polní >> kachnička s jednou nožkou 😉

              NSiven Polní - Profil | Út 23.6.2020 10:43:23

              scjsci >> Takže taková lepší kachnička....

                NDiamond - Profil | Út 23.6.2020 7:14:43

                scjsci >> dik, aj som si myslel ze to s tym bude podobne. Ale pekny zazitok z hladinoveho zaberu tiez poteší... :)

                  Nscjsci - Profil | Po 22.6.2020 23:04:32

                  Diamond >> štika, sem tam bolen a tloušť, mám na to komplet haluzí tlouště 49 a asi i nejhezčí hladinovej záběr od štiky byl na tohle... necelých sedmdesát měla.... jenže to je tak všechno, malým štikám ho seberu a nic moc jiného se na to tendenci věšet nemá, dělá to vyrvál a velká ryba se toho spíš i bojí a nějak se mi těžko hledají situace kdy chci dělat ve vodě bordel a ještě k tomu na hladině, leda že bych chtěl hodně aktivní rybu překvapit ale to stejně zvládám líp s jinými lurami
                  Podtrženo sečteno věc na hodně hloupé ryby

                    NDiamond - Profil | Po 22.6.2020 22:44:52

                    kkki >> dik, mal si na to uz aj iné ryby? Ja ho mam v krabici, ale este som ho nevytiahol ...

                      Nkkki - Profil | Po 22.6.2020 17:26:44

                      Diamond >> Jo, to je ten s tím chvostikom. Je to s ním vcelku jednoduché, ono se toho s tím ani vymýšlet moc nedá. Buď to lineárně přitahuješ (to mi funguje asi nejvíc), nebo to můžeš oživovat cukáním špičky, ale to už dělá slušnej rambajz.

                        Nbart.bm - Profil | Ne 21.6.2020 21:29:03

                        scjsci >> to jo ale většinou máš tak dva potahy než na tom je zelenina 😂 takže víc poplašíš jak chytneš 🤦

                          Nscjsci - Profil | Ne 21.6.2020 13:28:24

                          bart.bm >> tak lepší tahat trávu a sekat záběry než kvůli offsetu netrefit metrovku ne?

                            Nbart.bm - Profil | Ne 21.6.2020 13:26:13

                            Gekoman >> gumku už mám za sebou ta je o ničem navíc v tužší trávě se dokáže odpojit a jsi v tom

                              Nbart.bm - Profil | Ne 21.6.2020 13:22:56

                              scjsci >> to jsem taky zkoušel.bohuzel ten háček se taky chytá.sice ne tak moc ale musím čachrovat mezi trsy na hladině.s tím bych to protáhl durch a nemusel se obávat.Taky sem si říkal že bude se zásekem problém.No tak budu dál těžit zeleninu 😂

                                Nscjsci - Profil | Ne 21.6.2020 11:09:48

                                bart.bm >> bych to dal na normální jednoháček, bez zátěže. Tahat nad a kolem bordelu, má to o vagón lepší úspěšnost záseku

                                  Nscjsci - Profil | Ne 21.6.2020 11:07:49

                                  Gekoman >> tohle je přímo do trávy úplně a naprosto k prdu bo se to stejně zachytává, ta gumička navíc vesele sjíždí, plus co záběr to nová gumička, offset věci na štiku jsou loterie, když to drží ani s tím nehneš.

                                    NDiamond - Profil | Ne 21.6.2020 11:03:36

                                    kkki >> pekne! To ke ten nový wob s rotujucim chvostom? Ako sa s tym chyta?

                                      NGekoman - Profil | Ne 21.6.2020 10:16:48

                                        NGekoman - Profil | Ne 21.6.2020 10:12:57