- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Motání vlasce na špičku při náhozu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NMiky26 - Profil | Ne 22.5.2011 21:53:20
Nkukac - Profil | Ne 22.5.2011 20:23:21
ps.pre zavrhovateľov šnúry :cielene lovým vačšie kapríky na pelety a boile a zubáčov, na 60-80 metrov...na kuku a kostňáky to nepoužívam pri hodoch 20 metrov...Skús ,ver mi a potom špekuluj:))aj ked už nebudeš mať na čom
http://www.rybarovsvet.sk/rybarske-potreby-privlac/detail/4977/snury-0-10mm-7-30-kg
NKUBE07 - Profil | Ne 22.5.2011 20:18:11
Nplavan - Profil | Ne 22.5.2011 19:54:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda 2004 - Profil | Ne 22.5.2011 19:12:01
Nstetak - Profil | Ne 22.5.2011 19:02:44
Ncmano - Profil | Ne 22.5.2011 18:29:49
ale minuly rok sem mel na tom samem proutku neznackovi silon 0,20mm a stalo se mi to snad jen jednou jedinkrat a pritom sem pouzival stejne montaže a stejne zateze a nahazuju taky porad stejne
takze sem usoudil ze je na vine jemny vlasec a uz i na pikru nepujdu pod 0,18mm
NSoulfish - Profil | Ne 22.5.2011 15:04:13
Nnepijunesouložimnekouřimapouštim - Profil | Ne 22.5.2011 15:01:44
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 22.5.2011 14:55:53
Nbaitruner2 - Profil | Ne 22.5.2011 14:51:33
Jeste to muze být tím,ze si vyzkousis prubeznost vlasce s naplněným krmelcem(před sebou v pohode) ale aniž by sis to pak uvědomil a dáš prut za sebe(pretočíš za sebe) a v tom se ti to právě taky muze přehodit a nához a bud krmelec a montáž je v prd....,nebo celá špička.
Mě se to právě stávalo při tom přetáčeni i s napnutým vlascem a zkontrolovanou pruběžností pred sebou pred náhozem.Ted uz jinak pretáčim prut za sebe na nához a neurval jsem nic.A to jsem v tom byl fakt mistr.Ten kdo mě zná tak to potvrdí.:-)
Toť má zkušenost s upálením krmelce,nebo špičky u fídru.
NBoloň - Profil | Ne 22.5.2011 14:50:04
Ngonokok - Profil | Ne 22.5.2011 14:31:33
NMiraryb - Profil | Ne 22.5.2011 14:24:51
NSven - Profil | Ne 22.5.2011 13:52:40
Jinak stejně jako JKL a drda, házím tahem. Protože používám většinou paternoster, před dopadem vlasec rukou přibrzdím a snažím se udržet sestavu napnutou.
Na feedru jsem přitvrdil a už s kmenem nejdu pod 0,18- 0,22. Návazec většinou 0,14 - 0,16
(v zimě a cíleně drobná ryba - 0,12)
Ušetřím vlasec, čas strávený rozmotáváním a hlavně nervy. :-))
Pokud bych potřeboval jemnější návazec (pod 0,12 už také nejdu) udělám konec ujímaný. Např. 0,18 - 0,14 - 0,12
Ncejar - Profil | Ne 22.5.2011 13:33:54
Původně jsem na maličký naviják (aby byl feeder co nejlehčí) navázal ještě drátěné krmítko a průšvih byl na světě.Navíjením na cívku malého průměru se vlas kroutí daleko víc než je přijatelné. Po pár úlovcích a protažení vlasce jsem ustřelil špičku jen to břinklo.
Dneska tam mám naviják s velkou cívkou (tedy relativně) je po problému.Pokud se mi začne náznakově kroutit vlas,tak ještě vyměním krmítko(dělám si je sám a některé mají snahu při stahování vlasce rotovat)
NJKL - Profil | Ne 22.5.2011 13:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJarda Š. - Profil | Ne 22.5.2011 13:27:46
Kde to žije - feeder
16:12NFeederařina na řece 64350
12:27NPickermánia-ultra light fishing 49077
StNGURU - vše kolem téhle značky 6270
StNMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










