- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výbava na přívlač okoun štika atd.....
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
P!F - Profil | Po 25.4.2011 1:24:47
Zapni skype na sekundu.
P!F - Profil | Po 25.4.2011 1:17:53
Edit: to ze ich chvalia muchari mi je fuk, muskarky su aj tak kravske chvosty... Osobne si nejaky ten spinn blank asi nevidel.
poldeci - Profil | Po 25.4.2011 1:14:37
P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:59:01
poldeci - Profil | Po 25.4.2011 0:56:00
P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:51:49
CTS-EST 2.70m Blank unten 10.4mm oben 2.0mm 10-45g
http://www.cmw-angeln.de/angelgeraete-ruten-angelgeraete/angelgerate/Spinnruten-CTS-EST-Blanks-EST/
Toto mi vrta v palici, vyznas sa v nich trochu? Pokial mozno porovnanie s rovnakou gramazou.dlzkou od harrisona.
P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:20:45
Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 21:27:58
edit: dokonce jsem koukal i na jedno UL u St.Croix SC V :-)))
Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:19:10
ale koukej u sem poslat fotky s tvým novým reelem:D
(máš tackles záchvaty :-D tal nelži)
jinak určítě pán ooo mocný zakročí :-D)
Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 21:15:57
Ahoj..... o)))
Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:12:52
ale ta socha je dobrej nápad :-D
tak že ti odpouštím :.-D
Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:12:34
ja nejsem nemocnej:D
Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 20:18:59
Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 19:20:24
Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 18:56:22
Počkej jak to objeví :-))))))
Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 18:44:35
chci zkusit pstruhy, tak uvidím, jinak mám víc utahováku na řeky....
P!F - Profil | Ne 24.4.2011 18:30:53
Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 17:51:27
ale na rozdíl od některých víš o čem.....
jen tak mimochodem včera přibylo ul-ko o)
pepa-č - Profil | Ne 24.4.2011 17:46:04
Denny - Profil | Ne 24.4.2011 17:18:45
bych se podival v prvni rade po nejake slusne lodce,protoze ta se da vyuzit v pripade,ze te vlacka nechytne,na vsechny ostatni zpusoby lovu.Verim,ze do 10 tisic se da sehnat slusna lod z druhe ruky.Zbyvajicich 5 tisic bych dal do navijaku a prutu,klidne z bazaru na MRKu.Urcite snadneji nasetris,v pripade,ze te to chytne, na jiny prut,navijak a dalsi veci,nez na novou lod a budes jen smutne koukat ze brehu na mista,kam se bez lodi nedostanes.
P!F - Profil | Ne 24.4.2011 17:10:50
Červené karty: : vydrák
Kde to žije - dravci
18:37Burza na přívlačové nástrahy 33413
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
14:50Fotky ryb pouze na přívlač 107190
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










