Výbava na přívlač okoun štika atd.....

mám 15tis.a chcii začít chytat na přívlač nepotřebuji nějaký vše drahý ale spolehlivý ale ne zase od větnamců poradí někdo.?
Autor diskuse: D.dvorný - Profil , 23.4.2011 dravci - náčiní, doplňky

Kolis - Profil | Po 25.4.2011 9:17:44

P!F >> Chudák lednice...o)

    P!F - Profil | Po 25.4.2011 1:24:47

    poldeci >> Asi ostanem u overeneho no ... Aj tak je to viac menej jedno, nestihnem to doriesit kym to bude aktualne :(

    Zapni skype na sekundu.

      poldeci - Profil | Po 25.4.2011 1:22:19

      P!F >> nie,neviem to porovnať

        P!F - Profil | Po 25.4.2011 1:17:53

        poldeci >> No neviem, na CMW sa tvaria ze ich maju skladom... Oni tam prave nemaju harika 15-45, preto poskulujem sem...

        Edit: to ze ich chvalia muchari mi je fuk, muskarky su aj tak kravske chvosty... Osobne si nejaky ten spinn blank asi nevidel.

          poldeci - Profil | Po 25.4.2011 1:14:37

          P!F >> muchári blanki od cts chvália,dodanie však o tom píšem/aj s tou spomenutou farbou/-budeščakať určite dlhšie ako Ištván na sage/pomaly polrok/

            P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:59:01

            poldeci >> Kua Vilo ja mam farbu blanku vies kde - mozno este kusok hlbsie, ide mi o cas dodania a k tomu o vlastnosti, zaboha to neviem vyguglit :(

              poldeci - Profil | Po 25.4.2011 0:56:00

              P!F >> len mysli na to ,že málokto má tie blanky skladom a nzélandania su strasne leniví čo i len reagovať na mail-pri výbere farby blanku ,no zbohom to sa ani nedočkáš

                P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:51:49

                poldeci >> ej boha, tazka otazka, daj minutu nech najdem link.

                CTS-EST 2.70m Blank unten 10.4mm oben 2.0mm 10-45g
                http://www.cmw-angeln.de/angelgeraete-ruten-angelge​raete/angelgerate/Spinnruten-CTS-EST-Blanks-EST/

                Toto mi vrta v palici, vyznas sa v nich trochu? Pokial mozno porovnanie s rovnakou gramazou.dlzkou od harrisona.

                  poldeci - Profil | Po 25.4.2011 0:49:33

                  P!F >> aké cts?

                    P!F - Profil | Po 25.4.2011 0:20:45

                    Walleye - altered ... >> Ani nevrav, ja som zacal vcera poskulovat po jednom blanku CTS... Strasna dilema ci je tak na nom citit zaber/nastraha ako na harrisone, kua ja som nestastny zemepan ;-(

                      Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 21:42:20

                      Walleye - altered ... >> Ámen....o)))

                        Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 21:27:58

                        Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 24.4.2011 21:19:10 >> Přiznávám,že jeden se dokončuje, 4 jsou na ,,liftingu" a vylepšení, v plánu je ,,jerkáč" a 2 mušáky. Naviják Cardiff na vláčku a 2ks Ross reel muškařské. Dál zatím ještě neuvažuju :-)) Fotky zatím nemám ale až to bude aktuální tak ti je pošlu jako inspiraci .
                        edit: dokonce jsem koukal i na jedno UL u St.Croix SC V :-)))

                          Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:19:10

                          Walleye - altered ... >> heled Vlasto :D nerikej neco ze nebudes mit.


                          ale koukej u sem poslat fotky s tvým novým reelem:D



                          (máš tackles záchvaty :-D tal nelži)


                          jinak určítě pán ooo mocný zakročí :-D)

                            Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:17:42

                            Kolis >> :-)


                            byl si fishovat ?D

                              Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 21:15:57

                              Bambus... T.maniak >> Bambus...Tacklesmaniak - 24.4.2011 21:12:52 >> Hú, hú, hukot?


                              Ahoj..... o)))

                                Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:12:52

                                Kolis >> už to vídím a budesš pokárán .D


                                ale ta socha je dobrej nápad :-D

                                tak že ti odpouštím :.-D

                                  Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:12:34

                                  Walleye - altered ... >> hejjj :D


                                  ja nejsem nemocnej:D

                                    Bambus...Tacklesmaniak - Profil | Ne 24.4.2011 21:12:24

                                    P!F >> hej :D

                                      Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 20:59:23

                                      Walleye - altered ... >> o))

                                        Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 20:18:59

                                        Kolis >> Jj. Taky jsem tak trochu blázen ale tolik prutů UL pomalu ve stejné gramáži ale nevlastním a určitě vlastnit nebudu. Teda ... doufám. :-))

                                          Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 19:20:24

                                          Walleye - altered ... >> Zdar, ono Markovo šíření tackles a ul-mánie patrně přerůstá rozměry MRKu. Je možné že se dočkáme na jeho počest sochy bambusníka s ulkem v ruce v nadživotní velikosti vyrobené na náklady M.M. na věčnou slávu těchto stránek…. o)))

                                            Walleye - altered ... - Profil | Ne 24.4.2011 18:56:22

                                            Kolis >> Opravdu jsem ,,vyprsknul" na monitor ....ULko ,že zbambusil ! To je fakt trefné. :-))))

                                            Počkej jak to objeví :-))))))

                                              Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 18:44:35

                                              P!F >> jsem se asi zbambusil, nebo co? o))
                                              chci zkusit pstruhy, tak uvidím, jinak mám víc utahováku na řeky....

                                                P!F - Profil | Ne 24.4.2011 18:30:53

                                                Kolis >> fuha, tak ulko je jedna z veci co naozaj nemam :-) Na rieku sa to nehodi, stojaky ma moc nebavia, aj ked dnes ako som cumel s kamosovho hausbotu do vody a videl som tam plavat ostriezov ruky ma svrbeli.

                                                  Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 17:51:27

                                                  P!F >> to já vím o)
                                                  ale na rozdíl od některých víš o čem.....
                                                  jen tak mimochodem včera přibylo ul-ko o)

                                                    pepa-č - Profil | Ne 24.4.2011 17:46:04

                                                    pavel68 >> já chtěl jen říct, že za 15tisíc lze koupit mnoho rybářské vláčkařské nádobíčkové spokojenosti. fakt lze. jestli se to tazateli povede, je věc jiná. :-)

                                                      P!F - Profil | Ne 24.4.2011 17:36:48

                                                      Kolis >> to ja rad :-)

                                                        Denny - Profil | Ne 24.4.2011 17:18:45

                                                        D.dvorný - >> Bohuzel nevim,kolik je ti let a jaky zpusob rybariny nyni provozujes.15 tisic jsou slusne penize a ja osobne bych to udelal uplne obracene.(cetl jsem tvou prvni otazku).Predpokladam,ze jezdis, nebo bydlis nekde u vody,kde se da pouzit lodka a tak
                                                        bych se podival v prvni rade po nejake slusne lodce,protoze ta se da vyuzit v pripade,ze te vlacka nechytne,na vsechny ostatni zpusoby lovu.Verim,ze do 10 tisic se da sehnat slusna lod z druhe ruky.Zbyvajicich 5 tisic bych dal do navijaku a prutu,klidne z bazaru na MRKu.Urcite snadneji nasetris,v pripade,ze te to chytne, na jiny prut,navijak a dalsi veci,nez na novou lod a budes jen smutne koukat ze brehu na mista,kam se bez lodi nedostanes.

                                                          Kolis - Profil | Ne 24.4.2011 17:13:08

                                                          P!F >> Kecáš......o)

                                                            P!F - Profil | Ne 24.4.2011 17:10:50

                                                            pavel68 >> Na furt to je optimizmus... To musi byt clovek normalny, nie psychicky naruseny jedinec ako napriklad ja, Bambus alebo dalsich xxxx na mrku...

                                                              Červené karty: : vydrák