- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ako na dravce. Miesta výskytu hlbka atd.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NUjko - Profil | Po 2.5.2011 19:47:23
NFrancJosef - Profil | St 20.4.2011 11:42:09
Mám jen jednu poznámku k bolenovi, největší kousek (93cm)chycen ve 23:něco na položenou -potrhaná mrtvá rybka. Záběry na položenou jsou někdy matoucí, umí rychle vyplivnout nástrahu (tím, že nemá zuby jako např. štika) a pak máš pocit, že se ti záběr jen zdál, rybka nemá ani škrábanec. Pokud ve vodě nejsou raci, tak to byl na 99% bolen. Hodně štěstí
NP!F - Profil | St 20.4.2011 0:41:37
Nrybar101 - Profil | Út 19.4.2011 15:44:31
Štika- Lovil bych jí v létě, na hladiné nebo mělce potápějící se woblery, ideální je rapala jointed nebo také různé třpitky. Štiku bys taky mohl lovit na plavanou s živou rybkou v různých tůních a pomaleji tekoucích vodách. Chytá se tedy přes den pod jezem.
Candát- perfektní candátí sezóna je v říjnu a listopadu. Loví se převážně na menší mrtvé rybičky nebo jen jejich části. Chytáš tedy na položenou. Jestli chceš chytat na přívlač potřebuješ potápivé woblery, třpitky nebo twistery. Chytal bych je o večeru a v noci.
Bolen- Bolena lov ve dne, nejlépe odpoledne a k večeru, ale i ráno. Ještě jsem bolena neviděl chytit na nic jiného než na přívlač a to hladinou. Nejlepší jsou podle mě rapala skitter prop, walk a pop. Jako u předešlých dravců můžeš zkusit třpitku, ale tady jsou asi nejlepší ty woblery
O sumcích moc nevím tak ti nechci plést hlavu.
vše koupíš na www.tropicliberec.cz
NUjko - Profil | Po 18.4.2011 20:18:39
ten bolen je dost obozretny takze pekne nastrahy, väcsionu popy, blynkrik a bolen sa da chytat cely den, vecer som sa s bolenom velmi nestretol a co sa tyka sumca tak to je kapitola sama o sebe, silnejsie vybavenie snura navijak, haciky su dôlezite, ale to je ako som povedal sama o sebe jedna kapitola, hlavne chodit a hadzat a hadzat...a sam prides na to ako co kde a tak...v lete hladaj ptysie a cim je chladnejsie tak hlbsie ale je zas pravda ze v novembry ak je teplo tak ten poter je na plytcine..ako kedy...musis proste chodit okolo tej vody a spoznavat
NAzeal - Profil | Po 18.4.2011 15:14:19
Nrommi - Profil | Po 18.4.2011 15:11:11
ale to uz je mimo temu a nie je to podstatne....
NAzeal - Profil | Po 18.4.2011 15:09:09
NP!F - Profil | Po 18.4.2011 14:44:41
NVenca888 - Profil | Po 18.4.2011 13:55:08
NDave> - Profil | Po 18.4.2011 13:53:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Doufám že mé zkušenosti a rady budou k něčemu dobré a pomůží chytit nějakej pořádnej úlovek.:-)
Nrommi - Profil | Po 18.4.2011 13:23:00
NAzeal - Profil | Po 18.4.2011 12:55:20
Nmartin007 - Profil | Po 18.4.2011 8:00:15
Nrommi - Profil | Po 18.4.2011 7:22:40
Nloveckaprů - Profil | Po 18.4.2011 6:13:06
Ať se ti ohýbají pruty.
Nrover - Profil | Po 18.4.2011 2:06:50
Nicméně "svá" vlastní zkušenost je k nezaplacení !
Nkam!kaze - Profil | Po 18.4.2011 1:39:25
NAzeal - Profil | Po 18.4.2011 0:44:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zubac: voda skor prudista, tvrdsie dno, strk a podobne, aj v blizkosti prekazok, na rieke v pomerne hlbokej vody a taktiez na priehradach, vsetky ryby som chytil po 20:00 hod. v noci vsak vychadza na plytciny, kde je plodik. Nastrahy: rozne gumy (twistre, relaxy, banja) najme bielej farby, perletove a v noci fluo farby, osobne do velkosti 3palce, nehovorim ze na vacsie nazaberie, osobne mi skocil 60cm zubac na 17cm ploticu. dalej voblery s hlbsim ponorom. a v case ked sa liahne plodik tak smaciky a male twistriky
Stuka: aj v plytcinach, hlavne v dopoludnajsich hodinach, v blizkosti prekazok, rias, rakosia atd.. nastrahy: gumy, plandavky, woblery, slidery, poppery, rotacky . ak je tam a je pri chuti, skoci skoro na vsetko, velkosti woblerov sa bat nemusis.
Bolen: na riekach v prudoch a vracakoch, najme pocas slnecnych dni, ked su rybky na hladine, a klasika: blyskac a rychle tahanie, popripade povrchove voby a poppery :)
nech sa dari :)
Kde to žije - dravci
9:21NÚhoří sezona 2012 10521
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
NOVINKA na CHYTIL.cz - boilies v dipuZa 159 Kč
Master Carp Boilies 16 / 20 mm v dipu - oblíbené kuličky řady Master Carp, které prošly dvojitým procesem dipování pro co nejsilnější účinek. Balení 120g + 50ml dip. 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













