Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

Nfeďa - Profil | Út 11.12.2018 17:46:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Včera mi kamarád dovezl TFG s Anglie a stou pružinou jste mi neudělali radost. Kbyby náhodou praskla,kde se dá sehnat?

    NMiPo - Profil | Út 11.12.2018 17:32:02

    >> na stránkách je uvedeno grafitová konstrukce, mě to na kov nepřipadá
    https://www.tropicliberec.cz/navijak-dam-quick-shad​ow-centrepin/

      NPepanD - Profil | Út 11.12.2018 17:02:39

      Willow >> Nevím. Rozhodnu až na výstavě.

        NPepanD - Profil | Út 11.12.2018 17:02:05

        Mike >> Je to něco jiného, a nějak se mi to dostalo pod kůži.

          N - Profil | Út 11.12.2018 11:43:10

          MiPo >> Jak nekovového? Podle mě to je celý hliník nebo tak něco...nebo snad plast??? To mi teda nepřipadá

            Nminatrix - Profil | Út 11.12.2018 11:40:33

            MiPo >> děkuji, předám dál

              NMiPo - Profil | Út 11.12.2018 11:37:16

              minatrix >> otázka nebyla na mě ale...
              Mám ho několik měsíců, několik vycházek má za sebou menších i větších ryb - něj kapř 62 cm Je z nějakého lehkého nekovového materiálu tím je snížená i váha tak má místo na bolo 6 m Shangrila F2 od Mivardi. Líbí se mě i systém pružiny cvrčka tak snad něco vydrží

                NMiPo - Profil | Út 11.12.2018 11:28:46

                >> až se umoudří počasí tak se můžeme domluvit na nějaké akci. Asi až na jaře

                  Nminatrix - Profil | Út 11.12.2018 11:25:24

                  >> kamarádi vybírají točidla, jak vypadá ten DAM pocitově?

                    N - Profil | Út 11.12.2018 11:22:40

                    MiPo >> Tak teď už je to vyřešený, mam DAMa a hotovo. Teď už jen to dostat do ruky .. Bude to pro mě taková rybářská očista... Všude tu je u vody rybářů jak much, všude jsou zajetý autama, obležený fleky. Takhle nalehko s jedním prutem si půjdu tam, kde nebudou. .. bude to taková svoboda. Máme tu 4 řeky, takže je z čeho vybírat

                      NMiPo - Profil | Út 11.12.2018 9:55:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      >> ještě jedna poznámka či ráda hlavně nejdu do tohoto TFG, praská tam to perko cvrčka

                        NMike - Profil | Út 11.12.2018 8:44:30

                        PepanD >> už zase?:-)

                          Nboriak - Profil | Út 11.12.2018 0:27:21

                          >> dik

                            NWillow - Profil | Po 10.12.2018 23:16:58

                            PepanD >> Daiwa float?

                              NPepanD - Profil | Po 10.12.2018 22:10:48

                              MiPo >> Chci ve 3,90, to bohatě stačí. A asi do 30 nebo do 40 g.

                                NMiPo - Profil | Po 10.12.2018 22:03:18

                                PepanD >> Tak jednoho mám na bolo 6m a druhého na match 4,20 10 - 30g,oba pruty Mivardi

                                  NPepanD - Profil | Po 10.12.2018 21:59:03

                                  MiPo >> Chci se podívat na FF po nějakém proutku na pina.

                                    N - Profil | Po 10.12.2018 19:48:11

                                    Dik za tip..obal objednavam.

                                      NMiPo - Profil | Po 10.12.2018 17:24:35

                                      >> gumička je nejjednodušší "brzda", jinak navlékám pouzdro
                                      https://www.tropicliberec.cz/obal-na-navijak-jsa-fi​sh-ice-fish-xl/

                                        N - Profil | Po 10.12.2018 16:34:47

                                        Jen dotaz ... nějaký fígl když to chci nosit navázaný, aby se to netočilo? Gumičku přes kličky?