- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Centrepin
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil
Dále moderuje: berlinan Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
166x v oblíbených a 30x v ignorovaných.
NPŠ - Profil | Po 10.12.2018 16:24:35
Ještě nevim :-) , mam ho od soboty, šel jsem s tím prvně v neděli, chytil pár tloušťů, ale jelikož jsem nic jinýho dostupnýho nenašel, tak jsem ho prostě zkusil. Původně jsem chtěl ten TFG s řadičem. Víc jak 2,5-3 jsem dávat nechtěl. Docela mě to i bavilo, ale bude to chtít sakra trénink.
NMiPo - Profil | Po 10.12.2018 16:13:00
PŠ >> Ahoj jak jsi spokojený s tím Damem, mám ho od letoška a zatím dobrý. Jen mě připadá že se trošku kroutí v držáku při větší zátěži
NPŠ - Profil | Po 10.12.2018 14:49:14
boriak >> Delphin Vulkan https://www.chytapust.cz/Plavackove-matchove/Delphin-Prut-Vulkan-3-9m-65g
NPŠ - Profil | Po 10.12.2018 14:09:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak zkouším taky pina....... je to jako léčba z fídrařské a kaprařské mánie, kdy jsem se zcela nabažil na soukromácích .. takže teď jen matchku s pinem, malý batůžek a úplně nalehko k vodě. Jsem zvědavej, jak mi to vydrží.
Nmalyjohn - Profil | Út 30.10.2018 16:03:43
Prosím, jakou velikost centrepinu byste doporučili pro boloňku 5m ?
A druhý dotaz je...jaké kdo máte zkušenosti s centrepiny z Číny, Ruska, Ukrajiny, případně z jiných států?
A druhý dotaz je...jaké kdo máte zkušenosti s centrepiny z Číny, Ruska, Ukrajiny, případně z jiných států?
NMiPo - Profil | Pá 5.10.2018 19:21:53
Calex >>Nabízím: Predám alebo radšej vymením retro navijak Angler Scout 8-80 Centrepin made in japan za navijáky Tokoz. Viac foto v prípade vážneho záujmu. Plne funkčný stav. Ponúknite
hakin ®Poslat soukromou zprávu., +421907238750
Út 2.10., vyprší za 4 dnů - Závadný inzerát?
hakin ®Poslat soukromou zprávu., +421907238750
Út 2.10., vyprší za 4 dnů - Závadný inzerát?
NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 19:18:43
Calex >> no jo já jsem ale nešel na kapra,ale právě než se ochladí doplnit nástražky..
Bude dobrý akorát je jak kus hovězího víz Masařské jádro
Bude dobrý akorát je jak kus hovězího víz Masařské jádro
NCalex - Profil | Čt 27.9.2018 18:32:01
MiPo >> Jojo, já Ti to říkal, počkej až se ochladí, jsou pak jak beránci.....Jinak vypadá, že by nemusel bejt moc tučnej,vánoce jsou za dveřmi.:-)))) Tak si říkám, co je na tom Sheffieldoj tak drahýho, dyť Aventa je pomalu to samý.....
NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 18:22:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Calex >> tak ti nevím asi budu muset vyměnit v pinu ložiska 😎, 63 říčák. Okuma hlásila 50 metrů 0,18 vymotáno. V palci mám drážku jak jsem brzdil 😀😀😀
Povídal že ještě neviděl vánoční stromek 🌲
Ještě jsem ti stihl vyfotit druhou stranu
Povídal že ještě neviděl vánoční stromek 🌲
Ještě jsem ti stihl vyfotit druhou stranu
NCalex - Profil | Čt 27.9.2018 11:01:41
MiPo >> Hoď prosím ještě fotku z druhý strany, vypadá dobře....Dej ho třeba na kaprák, je to mazec, jak se ochladí, bude už zdolávání v poho, v létě je to masakr....😁😁
NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 8:56:19
Calex >> tak teď vymyslet kam s ním bolo nebo match . Odpoledne bude zátěžový lof
NCalex - Profil | St 26.9.2018 21:52:29
MiPo >> Zdarec, tak Ti to klaplo...Chodí dobře? Rozdíl mezi Schefieldem a tímhle nebude velkej...Vidíš tu jednoduchou pružinu? Tenhle cvrček tě probudí....
NMike - Profil | Pá 7.9.2018 11:51:16
Calex >> já dikobrazí ostny přes ebay kupoval, posílal mi je nějaký kluk z JAR a žádný problém s tím nebyl.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
10:41NNaviják Centrepin 5900
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim



















