Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

N - Profil | Po 10.12.2018 16:24:35

Ještě nevim :-) , mam ho od soboty, šel jsem s tím prvně v neděli, chytil pár tloušťů, ale jelikož jsem nic jinýho dostupnýho nenašel, tak jsem ho prostě zkusil. Původně jsem chtěl ten TFG s řadičem. Víc jak 2,5-3 jsem dávat nechtěl. Docela mě to i bavilo, ale bude to chtít sakra trénink.

    NMiPo - Profil | Po 10.12.2018 16:13:00

    >> Ahoj jak jsi spokojený s tím Damem, mám ho od letoška a zatím dobrý. Jen mě připadá že se trošku kroutí v držáku při větší zátěži

      Nboriak - Profil | Po 10.12.2018 14:30:40

      >> co je to za prut? dik

        N - Profil | Po 10.12.2018 14:09:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak zkouším taky pina....... je to jako léčba z fídrařské a kaprařské mánie, kdy jsem se zcela nabažil na soukromácích .. takže teď jen matchku s pinem, malý batůžek a úplně nalehko k vodě. Jsem zvědavej, jak mi to vydrží.

          Nmalyjohn - Profil | Út 30.10.2018 16:03:43

          Prosím, jakou velikost centrepinu byste doporučili pro boloňku 5m ?

          A druhý dotaz je...jaké kdo máte zkušenosti s centrepiny z Číny, Ruska, Ukrajiny, případně z jiných států?

            NCalex - Profil | Pá 5.10.2018 23:21:43

            MiPo >> Neznám, nevím co je to za kolečko....

              NMiPo - Profil | Pá 5.10.2018 19:21:53

              Calex >>Nabízím: Predám alebo radšej vymením retro navijak Angler Scout 8-80 Centrepin made in japan za navijáky Tokoz. Viac foto v prípade vážneho záujmu. Plne funkčný stav. Ponúknite
              hakin ®Poslat soukromou zprávu., +421907238750
              Út 2.10., vyprší za 4 dnů - Závadný inzerát?

                NCalex - Profil | Čt 27.9.2018 19:20:28

                MiPo >> To tak bejvá, mám to dost často.....

                  NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 19:18:43

                  Calex >> no jo já jsem ale nešel na kapra,ale právě než se ochladí doplnit nástražky..
                  Bude dobrý akorát je jak kus hovězího víz Masařské jádro

                    NCalex - Profil | Čt 27.9.2018 18:32:01

                    MiPo >> Jojo, já Ti to říkal, počkej až se ochladí, jsou pak jak beránci.....Jinak vypadá, že by nemusel bejt moc tučnej,vánoce jsou za dveřmi.:-)))) Tak si říkám, co je na tom Sheffieldoj tak drahýho, dyť Aventa je pomalu to samý.....

                      NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 18:22:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Calex >> tak ti nevím asi budu muset vyměnit v pinu ložiska 😎, 63 říčák. Okuma hlásila 50 metrů 0,18 vymotáno. V palci mám drážku jak jsem brzdil 😀😀😀
                      Povídal že ještě neviděl vánoční stromek 🌲
                      Ještě jsem ti stihl vyfotit druhou stranu

                        NCalex - Profil | Čt 27.9.2018 11:01:41

                        MiPo >> Hoď prosím ještě fotku z druhý strany, vypadá dobře....Dej ho třeba na kaprák, je to mazec, jak se ochladí, bude už zdolávání v poho, v létě je to masakr....😁😁

                          NMiPo - Profil | Čt 27.9.2018 8:56:19

                          Calex >> tak teď vymyslet kam s ním bolo nebo match . Odpoledne bude zátěžový lof

                            NCalex - Profil | St 26.9.2018 21:52:29

                            MiPo >> Zdarec, tak Ti to klaplo...Chodí dobře? Rozdíl mezi Schefieldem a tímhle nebude velkej...Vidíš tu jednoduchou pružinu? Tenhle cvrček tě probudí....

                              NMiPo - Profil | St 26.9.2018 20:52:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Calex >> Dnes asi neusnu 😎

                                NCalex - Profil | Pá 7.9.2018 13:38:38

                                Mike >> Vím o tom že jinde to je v pohodě....

                                  NMike - Profil | Pá 7.9.2018 11:51:16

                                  Calex >> já dikobrazí ostny přes ebay kupoval, posílal mi je nějaký kluk z JAR a žádný problém s tím nebyl.