- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Centrepin
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil
Dále moderuje: berlinan Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
166x v oblíbených a 30x v ignorovaných.
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:38:01
Mike >> Tak to já chytal od assa discovery a ten mi seděl víc, naopak ultra je na mne až dost tvrdá. Defakto discovery mám na všech odhozech, avonu, specialist prutech. Velká spokojenost. Chytám ho také už nějaký ten rok.
NMike - Profil | Čt 24.3.2011 11:37:02
PTR >> hned, jak budu mít ty avony, tak bude i předváděčka. O tu Tě neošidím. Jen se pak bojím, aby měl Jarda dost času na stavbu těch nových proutků:-))
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:35:54
PTR >> Aco chytáš za pin také okumu jako Mike? Už jsem kopnul i v proudu hezčí rybu a vlasec to ustál je to hodně o prutu, jakou má akci a vše kolem toho.
NMike - Profil | Čt 24.3.2011 11:32:52
PTR >> ještě ne, nebyl jsem dostatečně hodnej:-)). Z UK mám na cestě nějaké proutky, druhý pin musí ještě chvíli počkat. Stejně by na něj přes léto nebyl čas.
Vlasec používám Asso Ultra Soft 0.16 mm, spokojenost. Pevnost dobrá a hlavně je ten vlasec hezky měkkej.
Vlasec používám Asso Ultra Soft 0.16 mm, spokojenost. Pevnost dobrá a hlavně je ten vlasec hezky měkkej.
NPTR - Profil | Čt 24.3.2011 11:31:39
Alpaj >> Protože jsem s pinem začal loni, tak jsem si neprve pořídil floata od Greyse (realivně malá očka, spíš jak matchka), potom jsem objevil daiwu a pořídil obě gramáže ve 3,6m. A co mám ještě z minulosti (aniž bych o tom pořádně věděl), tak mám ještě foata od Jenzi. Stavěného nemám zatím nic, jenom čekám na Mike až mi ukáže ten svůj nový přírůstek :-))
NMike - Profil | Čt 24.3.2011 11:29:07
Alpaj >> prostě se mi ty Okumy líběj. A myslím, že poměr cena/výkon není vůbec špatný.
Jarda brzo dostane další práci.
K tomu line guardu - nemyslím si, že je až tak nutný. Resp. naučil jsem se chytat i bez něj, tak nějak nevím, k čemu by mi měl být dobrý.
Jarda brzo dostane další práci.
K tomu line guardu - nemyslím si, že je až tak nutný. Resp. naučil jsem se chytat i bez něj, tak nějak nevím, k čemu by mi měl být dobrý.
NPTR - Profil | Čt 24.3.2011 11:27:53
Alpaj >> Já tam dosud měl0,16 od Greyse, ale pořídil jsem druhý kousek a rozestup 0,16 a 0,18 se mi zdál malý
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:27:02
PTR >> To souhlas. Nechci říkat, že na trhu není nic co bylo stálo za řeč, ale defaktu pruty jsem přestal kupovat nové (komerční) cca před 5-7 lety. Když už něco, tak jsem si sehnal starší kvalitní klacky (MD reglas a nebo ty co se mi dříve osvědčili). Jediný co tak Hardy, který mi padl do ruky a o tom to také je. Jinak jsem přešel na stavěné, líbí se mi ta volba a každý prut je originál.Mimo jiné chtám i hodně odhoz a tam je to také s prutama horší :-)
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:23:29
PTR >> Většinou chytám s 0,16 drennan specimen plus, nižší jsem dávat nechtěl. Ono chytám s krátkými pruty a sem tam se stane, že kopnu pěknější rybu a vlasec kolem 3lb je dostačující.
NPTR - Profil | Čt 24.3.2011 11:13:54
Alpaj >> Ono sehnat dobrej proutek je asi taky trošku problém.
NPTR - Profil | Čt 24.3.2011 11:12:42
Mike >> Ty jsi bratříčka ještě nepořídil? Já žiju v přesvědčení, že už je na cestě domů. Jinak já mám dotaz jaký vlasec máte na pinu namotaný? Já tam mám od cralussa match sinking 0,14 (na potoky) a 0,18 na ostatní vodu.
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:11:55
Mike >> Souhlas Jardova práce nemá chybu, už mám od něj také pár proutků. Radost s nimi chytat.
NAlpaj - Profil | Čt 24.3.2011 11:09:58
Mike >> koukám ty jsi se taky na tu okumu nějak fixoval:-) Jarda říkla, že nechodí úplně špatně. Docela bych si s nim rád zatočil. :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - plavaná
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNNaviják Centrepin 5883
PáNSamo domo splávky 1923
StNKlub přátel Bolognese 1759
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













