Naviják Centrepin

Používá někdo tento naviják? Podělte se o zkušenosti.
Autor diskuse: Ati - Profil , 19.3.2011 plavaná - náčiní, doplňky
Dále moderuje: berlinan Profil

NMiPo - Profil | Po 10.3.2014 19:36:15

splavek >> jde o to zda ho budou mít,před časem jsem objednával na http://www.oksports.cz/oksports/0/0/3/3/9/0/?hledat​jak=2&slovo=centrepin a nemají ani jeden

    Nsplavek - Profil | Po 10.3.2014 19:01:43

    Kolegové tak jsem se téměř na 100% rozhodl koupit také kolečko,nějak jsem si vybral tohle.http://www.sport2you.cz/detail-zbozi/265969-dunlop-​boxed-centrepin-reel/. Tak by mě zajímal názor znalců.

      Nberlinan - Profil | Po 24.2.2014 10:06:26

      Bundik_ova >> Pekny, gratulace. No, nezahalis, to ja jeste nemam ani povolenku ajajaj :)

        NBundik_ova - Profil | Po 24.2.2014 6:01:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj, včera přišel vypasený padesátník. Udělal mi moc velkou radost.

          Nph3 - Profil | Čt 20.2.2014 9:43:28

          No po dlhom váhaní som si naskúšku zaobstaral TFG Classic Centrepin. Môj prvý dojem je veľmi dobrý (iný centerpin som síce ešte nevidel :))), ale od muškárskych navijákov to zase až tak ďaleko nemá .... :))). A už sa teším na ten tréning s TFG Banshee Allrounder .....

            Npepson - Profil | Ne 9.2.2014 17:33:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Calex >> Koliesko je stará 40+ rokov Speedia narrow.Dosť známe,cenovo dostupné koliesko.Odporučili mi ho skúsenejší kolegovia,tuším Mike a ďalší...,za čo im ďakujem.Zniesol by som aj nejaký Allcock,prípadne J.W.Young,ale to je iná cenová kategória ;-)

              NCalex - Profil | Ne 9.2.2014 17:07:12

              pepson >> Co máš za kolečko? Já teď chytám na Šéfilda , přendávám ho z floata na boloňku, chtěl bych ještě jednoho.....ale dycky mi do toho něco vleze....

                Npepson - Profil | Ne 9.2.2014 16:55:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Calex >> Bolo to 48 cm, na 0,12 náväzci celkom zábava a to som mal 2 metre od brehu pás tráv. Ten prút som skoro ľutoval, vydrží neuveriteľné veci 8-O.Inak u nás to nie je nejaký extra problém s jalcami okolo 50 cm.Na foto je tá rieka,ale 10 km vyššie.

                  NCalex - Profil | Ne 9.2.2014 16:41:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  pepson >> Zdar, jak má okolo pade, tak to už je móc pěkný, aspoň u nás. Letos se mi takovej nepovedl ale dám fotku podobnýho....

                    Npepson - Profil | Ne 9.2.2014 16:22:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak čo,kolegovia? Dnes išli jalce na rieke na lisovaný rohlík celkom pekne. Tento bol najväčší (takmer 50 cm). Všetko zdravé,v ykŕmené ryby v kondícii ;-)

                      NCalex - Profil | Ne 29.12.2013 16:23:10

                      Bundik_ova >> Přes léto je to nomální. Mám 7ičku ve Fenclovce, přitom chytám dál na fídr. Složení ryb je pořád stejný. Chytám na úpadu na hranici teplý a studený vody. Funguje to tak fšude. Jinak dík, za radu..

                        NBundik_ova - Profil | Ne 29.12.2013 14:43:16

                        Calex >> Netuším jak to má MM udělané, ale zkus vkládat videa začínající na "http://www.youtube.com/..." a ne na "https://www.youtube.com/..." (liší se to tím http"s"). Není v tom žádný rozdíl, každé video přístupné pod adresou začínající https je přístupné i pod http, akorát v případě https se data šifrují. Jinak obrázek hezký, rybář měl hold štastný den, rybky už méně. Tak už to někdy chodí. Jinak já mám pin na matchce a moc se těším na to, až ho dám na boloňku. Bude to paráda.

                          NCalex - Profil | Ne 29.12.2013 10:52:20

                          Bundik_ova >> Zdar, nechá se najít. To druhý video mě ulítlo.Chtěl jsem zkusit aby se to objevilo jako tobě a nejenom odkaz. Nejde mi to nějak....Ve škole jsme se to neučili a když se mi to někdy povedlo, tak to asi byla náhoda. Fotka z léta. Pin na 7mičce, chytal jsem na úpadu 2m vody na písáku, ......není to teda zrovna košér. L.

                            NBundik_ova - Profil | Ne 29.12.2013 9:05:13

                            Calex >> Hezke :) ... jestli si nevidel, mrkni na https://www.youtube.com/watch?v=klHm_daPdjQ "Catching The Impossible" - tohle je sice jen trailer, ale cela serie se da stahnout z uloz.to, tam je komplet. Na zimu idealni pokoukani.

                              NBundik_ova - Profil | So 28.12.2013 18:17:29

                              foxxx >> Tady hraje hlavní roli: http://www.youtube.com/watch?v=2_S5JnfVNgY

                              Taky jsem o něm uvažoval, ale podle názorů z UK webů je to dost o štěstí (např. http://www.fishingmagic.com/forums/tackle-reviews-n​ew-product-announcements/317192-matt-hayes-limited-​edition-centrepin-reel.html). Samostatnou kapitolou je cena u nás a v Anglii :-(

                                Nfoxxx - Profil | So 28.12.2013 17:19:41

                                Calex >> Zrovna na něj koukám,opravdu pěkný. Na prutu teda hodně nápadný-výrazný (podle fotek).

                                  NCalex - Profil | So 28.12.2013 17:06:11

                                  foxxx >> hezčí byl černej. Ten už asi nikde není. Z těch lacinejch se mi líbí asi nejvíc...L.